Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  14 grudnia 2012 (pierwszy post)

Witam :w00t:
Tradycyjnie już, od kilku lat, nadszedł czas na forumowy turniej snookera wp :w00t:
Ten temat będzie miejscem zapisów, pytań odnośnie turnieju oraz zapytań o sparingi z forumowiczami
Zasady turnieju :
1. Turniej rozgrywamy na snookerze wp: http://gryonline.wp.pl/gry.online-snooker.html
2. Turniej składa się z fazy grupowej oraz pucharowej. Ilość grup i osób z nich wychodzących, zależy od liczby uczestników
3. Losowanie grup odbędzie się w Monaco
4. Zapisy przyjmowane będą do 21 grudnia włącznie, do godziny 24:00. Następnego dnia ok godziny 12, założę kolejny temat z już rozlosowanymi grupami
5. Zasady meczy (czas na ruch, czas gry, wielkość stołu-a co za tym idzie trudność gry) są ustalane pomiędzy uczestnikami danego meczu. Jedyne co jest ustalone przeze mnie, to liczba wygranych freamów. W fazie grupowej gramy do 3 wygranych freamów, 1/16 i ćwierćfinały, gramy do czterech, półfinały do 5, a finał do 9 wygranych
6. Terminy meczy są ustalane pomiędzy zawodnikami, tylko żebyście nie zwlekali zanadto i w miarę wartko klepali meczyki ;)
7. Przewiduję nagrodę, ale nie za wygranie (bo sobie samemu nie ma sensu dawać nagrody, nie ? :mrgreen:). Nagroda będzie za zrobienie maksymalnego breaka - 147 pkt, podczas meczu turniejowego. Nagroda to 147 zł, oczywiście należy to udokumentować filmikiem, rozpoczętym od maksymalnie 50 punktowego breaka. Wiadomo, że na filmiku musi wyraźnie widać nick uczestnika turnieju i pkt.
8. W turnieju mogą wziąć udział forumowicze z kontem o stażu minimum 6 miesięcy.

Zapisywać się ! :w00t:

Gutek909
Gutek909
  18 grudnia 2012

to Rex gramy za 15 min ?
tylko zjem śniadanie :mrgreen:

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  18 grudnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Kazda z tych osob raczej lubi grac i sie jej nie znudzi, wiec moze najpierw liga, kto ktore miejsce zajmie bedzie decydowac o podziale na dwie grupy w kolejnej rundzie i z nich awansuje po 2 do play off : D

Myślałem o takiej opcji, zobaczymy, najpierw niech się skończą zapisy ;)

RexMundi
RexMundi: Qbkens się boi że z jednej ligi nie awansuje

Jak przekupisz sędziego chyba :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 grudnia 2012
jescze Nutiii , gdyby nie był tchórzem
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 grudnia 2012

To tylko zabawa, nie wiem czemu tak do tego niektorzy podchodzą , ze zakladaja ostatnie miejsce i dlatego nie startuja.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to Rex gramy za 15 min ?

za 15 min to ja nede ogladał dalej Pamiętniki Wampirów
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 grudnia 2012
Qbkens
Qbkens: Myślałem o takiej opcji, zobaczymy, najpierw niech się skończą zapisy ;)


Byloby to jakies urozmaicenie : ) ale pod warunkiem ze nikomu sie nie znudzi :D
Gutek909
Gutek909
  18 grudnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: To tylko zabawa, nie wiem czemu tak do tego niektorzy podchodzą , ze zakladaja ostatnie miejsce i dlatego nie startuja.

no dokładnie, nie rozumiem tego. taka chyba polska mentalność :D
RexMundi
RexMundi: ]za 15 min to ja nede ogladał dalej Pamiętniki Wampirów

to wal się :D

to może Qbkens ? dostanę szybkie 0-3, ale co tam :D
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to może Qbkens ? dostanę szybkie 0-3, ale co tam :D

Dawno nie grałem, strugaj stół :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  18 grudnia 2012
Qbkens
Qbkens: Dawno nie grałem, strugaj stół

to za 10 min na Moskwie :D
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  18 grudnia 2012

O kurde, Rex ma breaka 120 :ninja: !

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  18 grudnia 2012

O jeszcze większe kurde, to break wyższy od mojegod83dde31

Gutek909
Gutek909
  18 grudnia 2012
Qbkens
Qbkens: O kurde, Rex ma breaka 120

spoko, rozbiję Ci tak jak jemu to też se pobijesz :D
Dzięki mnie wtedy pobił, ale do tego brejka już się nie zbliży :D
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  18 grudnia 2012
LeonGrande
LeonGrande: Kazda z tych osob raczej lubi grac i sie jej nie znudzi, wiec moze najpierw liga, kto ktore miejsce zajmie bedzie decydowac o podziale na dwie grupy w kolejnej rundzie i z nich awansuje po 2 do play off : D

Jestem za tym, grupy od razu to chyba nieporozumienie jakieś przy takiej ilości osób.

Plus Krzysiek, Kuba, Dawid spokojnie mogliby grac i potraktować to jak ja , jako wyłacznie zabawę.

I jeszcze jedna kwestia, jako ze mam cholerne problemy z kompem i mi pada ostatnio czasem podczas gry to w takiej sytuacji uważam ze frejm nie powinien być w ogóle liczony, gdyby tak się zdarzyło, z przyczyn od nas niezależnych.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  18 grudnia 2012
Qbkens
Qbkens: O jeszcze większe kurde, to break wyższy od mojego

Ile masz?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 grudnia 2012
Psyche30
Psyche30: Ile masz?

118
Psyche30
Psyche30: jeszcze jedna kwestia, jako ze mam cholerne problemy z kompem i mi pada ostatnio czasem podczas gry to w takiej sytuacji uważam ze frejm nie powinien być w ogóle liczony, gdyby tak się zdarzyło, z przyczyn od nas niezależnych.

kwestia dogadania sie
ja zawsze mówie że moze mi paść net w trkacie
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.