Grinch
Grinch
  23 października 2012 (pierwszy post)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2012/2013 - faza grupowa



PODZIAŁ NA GRUPY :



Finał odbędzie się na Wembley w Londynie ze względu na jubileusz angielskiej federacji,
która w 2013 roku będzie obchodziła 150-lecie.


Temat do dyskusji o tym co się dzieje w okół Ligi Mistrzów.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 stycznia 2013
Enkido
Enkido: nie pomyśleliście, że jesteście być może w mniejszości?

No raczej patrzac chociazby na to forum to Ty jetes jedynym ktory tak sie onanizuje borussią, gdzie te tłumy fanów ; >

na innych forach stronach rowniez nie widze wysypu kibiców bvb co pznaczy jasno ze tvp leci w uja piszac takie brednie.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 stycznia 2013
LeonGrande
LeonGrande: No raczej patrzac chociazby na to forum to Ty jetes jedynym ktory tak sie onanizuje borussią, gdzie te tłumy fanów ; >

A czy ja napisałem, że mnie to cieszy? Już nie przeginaj Leon. Mi to zwisa co TVP pokaże, bo i tak obejrzę to co będę chciał.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 stycznia 2013
Enkido
Enkido: Już nie przeginaj

Przegina to publiczna ktora zdziwiona jest ze luzie nie placa abonamentu :crylol:
a za co maja placic? za to gówno co emituje?

Real - Man Utd to po prostu klasyk europejski, gówno mnie obchodzi jakas borussia bo tam graja polacy :zonk:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Decyzja zapadła dzisiaj. Żadnego głosowania. Żadnych ankiet. Żadnych pytań - kompletnie nic. Czysta, indywidualna decyzja TVP. Nie wiem jak to skomentować, sądziłem, że jeżeli Manchester zagra z Realem obejrzymy to na 1 bezapelacyjnie. Jednakże, jest jak jest..

:rotfl:
Przecież było glosowanie sms, co za oszołom prowadzi ten fanpage xD
LeonGrande
LeonGrande: Przegina to publiczna ktora zdziwiona jest ze luzie nie placa abonamentu

Miałem na myśli to, że
LeonGrande
LeonGrande: Ty jetes jedynym ktory tak sie onanizuje borussią

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 stycznia 2013
Enkido
Enkido: Przecież było glosowanie sms


Link z wynikami glosowania?
kzyhu
kzyhu
  4 stycznia 2013

jakie głosowanie ? przecie sami wybrali ten mecz

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie głosowanie ? przecie sami wybrali ten mecz


Czyli Enkido sobie fantazjuje 261d
kzyhu
kzyhu
  4 stycznia 2013

bo pewno w głosowaniu wygrałby mecz Realu z MU :D

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 stycznia 2013

A mecz Milanu bedzie w tvp tylko i wylacznie dlatego ... ze gra z Barcelona :ziober2:

czuje ze jakby Barca grala z Galatasaray to taki wlasnie mecz mielibysmy okazje podziwiac :rotfl:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 stycznia 2013

No to widocznie coś mi się pokićkało, mój błąd.

Wiecie w czym tkwi sekret takiego wyboru? Chodzi o oglądalność, a przeciętny widz,fan piłki, chce obejrzeć jak Polacy toczą bój w LM. Czemu Barca? Bo jest obecnie najpopularniejsza. Kasa misiu, reklamodawcy sporo zapłacą

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 stycznia 2013
Enkido
Enkido: a przeciętny widz,fan piłki, chce obejrzeć jak Polacy toczą bój w LM


Skad takie wnioski? byly prowadzone jakies badania?
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 stycznia 2013
LeonGrande
LeonGrande: Skad takie wnioski? byly prowadzone jakies badania?

I bez badań jest to wiadome. Nie rozum przez zwrot "przeciętny widz" siebie czy kogokolwiek stąd, bo nie tędy droga

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

pointNorth
pointNorth
  4 stycznia 2013
Enkido
Enkido: Nie ma to jak być fanem klubu którego jedna z kibicowskich przyśpiewek wyraża nienawiśc do Polaków ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Porównanie Katalończyka z Polakiem jest związane z językiem katalońskim, który dla Hiszpanów jest niezrozumiały i "szeleszczący" więc jest porównywany do Polskiego. Funkcjonuje to już od dawna, Katalończyk który wyjedzie do Madrytu i mówi po katalońsku nazywany jest Polakiem ponieważ mówi tak niezrozumiale jak Polak i "szeleści", język polski w Hiszpanii ma opinie b. trudnego tak jak kataloński i wg nich fonetycznie są zbliżone więc Hiszpanie Katalończyków nazywają Polakami i nie jest to obraźliwe.

ps. ja tam nie lubie zadnych hiszpanow , pisze to zeby nie bylo ze jestem jakims kibicem Real
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ps. ja tam nie lubie zadnych hiszpanow , pisze to zeby nie bylo ze jestem jakims kibicem Real

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Chudy
Chudy
  4 stycznia 2013

W czym macie problem? Żyjemy w czasach gdzie TVP znaczy tyle co nic jeśli chodzi o sport,więc jaki to problem dla przeciętnego ziomka obejrzeć Real-Manchester,zamiast tej frajerskiej Borusii? :nielapie:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.