minimallnyy
minimallnyy
  30 lipca 2009 (pierwszy post)

zastanawiam się nad dobraniem odżywek pierwszy cykl z suplementami na to mogę przeznaczyć ok 400złotych kiepsko bo kiepsko ale zawsze coś, nie mam zielonego pojęcia o suplementach

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  30 lipca 2009

2 wagony dekanianu nandrolonu
2 zbiorniki testosteronu propienatu + koks EuroChemu

Stary napisz temat na jakis forum specjalizujacym sie w tym oni Ci pomoga . Podadza dawki do wagi i tego ile chcesz trenowac.

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
matedinho
matedinho
  30 lipca 2009

mono kreatyny - MEGA CAPS 1250 z OLIMPU
gainer jakis
i to by bylo na tyle

paweldst9090
paweldst9090
  30 lipca 2009

ja waliłem mete z omką.

trochę mi głowę nadymało ale 46 na łapie jest ziomek więc pompuj.

masa z tobą.

minimallnyy
minimallnyy
  30 lipca 2009

dla mnie na koks na pewno jeszcze za wczesnie

powerorginal
powerorginal
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: minimallnyy

a ile juz cwiczysz ?? i jak z dieta??
na pierwszy raz zwykle mono za 50zl ....
minimallnyy
minimallnyy
  30 lipca 2009

ok 8 miesięcy, dieta wysokobiałkowa

JpiKonfidentowHWDP
JpiKonfidentowHWDP
  30 lipca 2009

Monohydrat Universala + tauryna olimpu, bialko jako uzupelnienie diety, witaminy i wszystko . Ogolnie to bym radzil Ci zalozyc temat na : www.atleci.pl sam korzystam i polecam :) www.triceps.pl to ich sklep ;p

HardcoreProject
HardcoreProject
  30 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Monohydrat Universala + tauryna olimpu, bialko jako uzupelnienie diety, witaminy i wszystko


+1
zgadzam sie z przedmowca
matedinho
matedinho
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Monohydrat Universala + tauryna olimpu, bialko jako uzupelnienie diety, witaminy i wszystko

Po co?
tak jak ktos wyzej mowil zwykle mono nawet za 35 zl na 6 tyg.
potem sobie dokupi za 7 zl. jedna paczke i starczy mu na 8 tyg,
do tego gainer a nie bialko
powerorginal
powerorginal
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ok 8 miesięcy, dieta wysokobiałkowa

hehe jesli nie masz juz postepow wez sobie kup to mono .. na pewno ruszy do przodu ..
Konto usunięte
Konto usunięte: bialko

Konto usunięte
Konto usunięte: gainer

jesli ma zapieta diete to po co :woot: ...
Kupuj zwykle mono za 50 zl - najlepiej w kapsolkach najlepiej sie dawkuje i polyka ...
i zacznij z dawkami 5g kreatyny na dzien - nie patrz na mase kapsolki tylko zawartosc kreatyny w niej ...
powerorginal
powerorginal
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: www.atleci.pl

szkoda ze trzeba miec konto aby czytac forum ....
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dieta wysokobiałkowa

to po co ci odrzywki nic nie dorówna diecie wiekszosc odrzywek na rynku są dla wlasnie naiwnych nastolatków co myslą ze jak wezma jedno opakowanie to im miesnie urosną jest tylko kilka które w jakis sposób dzialaja przy odpowiedniej diecie takie jak kreatyna ,bcaa ,concentrat bialka serwatkowego i tyle reszta to badziew ,moze jeszcze jakies stacki kreatynowe ale z dodatkiem nobosterów i nawet jak ktos kupi za 1000zl odrzywek to i tak wiele to nie da jak ktos nie ma tego w jakis sensowny sposób poukladanego czyli diety treningu i nie musi byc to typowo kulturystyczna dieta byle byla odpowiednia ilosc bialka w diecie co najmniej 2g na kg masy ciała wtedy mozna czegos oczekiwac w przeciwnym razie jest to sie tuczenie sam za gówniarza tak robilem ale zmądrzalem z czasem
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda ze trzeba miec konto aby czytac forum ....

na sfd nie trzeba (sportowe forum dyskusyjne) polecam
matedinho
matedinho
  31 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gainer jesli ma zapieta diete to po co ...

Po to, ze w gainer to uzupelnienie diety... z samych posilkow nie da rady sie massowac... kazdy kulturysta w cyklu na mase ma gainer bo to podstawa wazniejsza niz kreatyna... to gainer jest budulcem a nie kreta... po przebudzeniu, jak metabolizm jest najwiekszy, powinno sie brac porcje gainera i po treningu, kiedy organizm jest wyczerpany...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.