NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 lipca 2012 (pierwszy post)

Temat poświęcony typowaniu wszelkich dziedzin sportu i wszystkiego na czym można podwoić złotówkę.



Bukmacherzy do dzieła. Dzielcie się opiniami, spostrzeżeniami i wygranymi.

Enjoy! приглашаю :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kniatol1
kniatol1
  4 stycznia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: może by tak postawić na porażki Realu i Barcy

no Real przegrywa...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 stycznia 2015
kniatol1
kniatol1: no Real przegrywa...

przegrał, tak czułem :)
Valencia pokazuje, że będzie walczyć o CL

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 stycznia 2015

Omg byłbym milionerem

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FindYourHarmony
FindYourHarmony
  6 stycznia 2015

Prowadzicie sobie archiwum spotkań z niektórych lig łącznie z wynikami?
Pytanie z czystej ciekawości? d83dde0a

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Prowadzicie sobie archiwum spotkań z niektórych lig łącznie z wynikami? Pytanie z czystej ciekawości?

kiedyś w to się bawiłem, teraz w dopie internetu wszystko jest w sieci

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FindYourHarmony
FindYourHarmony
  6 stycznia 2015
NuTiiiiii dam Ci znać na PW,bo mam coś baardzo ciekawego :>
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: dam Ci znać na PW,bo mam coś baardzo ciekawego :>

otworzyła mi się normalna stronka, jakie dać do porównania zespoły ?
albo weź ustaw u siebie i zrób print screena i wklej tu

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FindYourHarmony
FindYourHarmony
  7 stycznia 2015

Niby dziś środo-poniedziałek a z reguły poniedziałki nie gram,ale...

Evian TG261d

A teraz słów kilka dlaczego tak,a nie inaczej..

Ligue 1 2011/2012

1 za 4 na korzyść Lille , które potrzebuje pkt do zajęcia 3 miejsca w lidze ( el.LM)

Lille remisuje u siebie przegrywając druga polowe po bardzo wysokim kursie i wysoko wygrywa na wyjeździe.

Ligue 1 2012/2013

3 za 3 Lille w tym sezonie o nic nie gra i sprawiedliwie dzieli się pkt.Wygrywa 2-0 na wyjezdzie i przegrywa u siebie po oddaniu prowadzenia.Evian wygrywa po wysokim kursie mecz,druga polowe i po jeszcze wyzszym po przejściu.

Ligue 1 2013/2014

1 za 4 na korzyść Lille , które znowu potrzebuje pkt. do 3 miejsca w lidze.Tym razem wysokie zwycięstwo Lille u siebie i remis na wzgorzach uzyskany dopiero w 93' meczu.

W tym sezonie Lille o nic nie gra a Evian w strefie spadkowej potrzebuje pkt. jak tlenu.Widzę tu dwie opcje.Albo wymienia się pkt. po równo albo 6 w tym sezonie zgranie Evian i wyjdą na 0. Tak czy inaczej 1 mecz Evian powinien wygrać a skoro jutro jest na nich " wysoki kurs" to warto próbować. Dlaczego wysoki w cudzyslowiu? Dlatego ze tak naprawdę jest zanizony do minimum mimo ze różnica między drużynami wynosi zaledwie 2 pkt w tabeli.

Być może jutro buki trochę wyrównana i kurs pójdzie w górę na gości ale to tylko lepiej dla nas. A wiec:

Evian @ 6.00

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2015

ciekawa rozpiska, zobaczymy 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FindYourHarmony
FindYourHarmony
  7 stycznia 2015

Chociaż mimo wszystko spodziewałem wyższych kursów na gości,ale do meczu jeszcze trochę czasu,więc może jeszcze coś pójdzie w górę :)

FindYourHarmony
FindYourHarmony
  11 stycznia 2015
http://www.betexplorer.com/soccer/spain/segunda-division-b-group-4/melilla-almeria-b/6uzpaBKA/

Melilla - Almeria B

@2,28 2/10
FindYourHarmony
FindYourHarmony
  11 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.betexplorer.com/soccer/spain/segunda-division-b-group-4/melilla-almeria-b/6uzpaBKA/ Melilla - Almeria B @2,28 2/10


Zgodnie z przewidywaniami 2-1 dla gospodarzy :)
FindYourHarmony
FindYourHarmony
  13 stycznia 2015

Ergotelis - Panionios 14.01.2015 - 14:00

http://www.betexplorer.com/soccer/greece/super-league/ergotelis-panionios/bocpf4X2/

Nie wygląda to na klasyczne 3 za 3 ale ja tu widzę układ i wygrana gości.Tak jak za sezon 07/08 i 08/09 Ergotelis odebrał sobie pkt w sezonie 10/11 tak teraz Panionios odbierze sobie za sezony 11/12 i 13/14 .

@2,80 i kursy spadają...

FindYourHarmony
FindYourHarmony
  14 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ergotelis - Panionios 14.01.2015 - 14:00http://www.betexplorer.com/soccer/greece/super-league/ergotelis-panionios/bocpf4X2/ Nie wygląda to na klasyczne 3 za 3 ale ja tu widzę układ i wygrana gości.Tak jak za sezon 07/08 i 08/09 Ergotelis odebrał sobie pkt w sezonie 10/11 tak teraz Panionios odbierze sobie za sezony 11/12 i 13/14 . @2,80 i kursy spadają...


Mecz przełożony na najbliższą środę typ się nie zmienia z uwagą radzę dobrze śledzić kursy... :)
mandzukic94
mandzukic94
  15 stycznia 2015

Szukam ludzi do klubowej ligi typerów info na priv

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.