Smokuns
Smokuns
  18 czerwca 2009 (pierwszy post)

Co powiecie na temat sportu Rugby ?
Jest to naprawdę fascynująca dyscyplina zachęcam wszystkich u których w mieście jest taki klub żeby sie zapisac i spróbować swoich sił...
To sport dla wszystkich nie prawdą jest że trzeba być duzym i silnym... każdy na inną pozycje ;)

19MiSka08
19MiSka08
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To zdarzenie miało miejsce ponad 10 lat temu ;)

Aha... ;/ ale i tak mi go szkoda...
folkemon
folkemon
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O już nie FP? Jaka szkoda.. Szczerze? Nie chce znać powodów, ale kiepski był z ciebie moderator. Nie masz do mnie urazy za obiektywizm?

obiektywizm charakteryzuje się brakiem uprzedzeń wobec osoby/sprawy, na której temat się wypowiadamy, a Ty pozwalasz sobie choćby na ironię, ponieważ uważasz, że byłem kiepski, a jednocześnie piszesz, że szkoda, że nie jestem już moderatorem. Nie jesteś obiektywny.

a urazy do Ciebie żywię żadnej, niezbyt nawet kojarzę kim jesteś. Jak widzę zdjęcia dodałeś parę dni temu, więc niestety nie kojarzę Cię, nie mam pamięci do awatarów i nicków, ale do zdjęć.
NeverMind1910
NeverMind1910
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: obiektywizm charakteryzuje się brakiem uprzedzeń wobec osoby/sprawy, na której temat się wypowiadamy, a Ty pozwalasz sobie choćby na ironię, ponieważ uważasz, że byłem kiepski, a jednocześnie piszesz, że szkoda, że nie jestem już moderatorem. Nie jesteś obiektywny.


Masz rację to była ironia, jestem marudny i zgryźliwy.

Konto usunięte
Konto usunięte: a urazy do Ciebie żywię żadnej, niezbyt nawet kojarzę kim jesteś. Jak widzę zdjęcia dodałeś parę dni temu, więc niestety nie kojarzę Cię, nie mam pamięci do awatarów i nicków, ale do zdjęć.

W sumie to zajmowałeś się forum "Muzyka". Na sport wpadałeś od czasu, do czasu. Jednak jako FP zapadłeś mi szczególnie w pamięć.

Cóż, ale to nie miejsce i czas na prywatne rozmowy.
folkemon
folkemon
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem marudny i zgryźliwy.

a ja niewyspany, bo panu, o którym pisałem wyżej przeszczepiono nerkę , a nie ręką ...

drobna różnica, ale słowa podobne jak ktoś (ja) nie umie czytać :and:
folkemon
folkemon
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: drobna różnica

drobna... oj folek, ale Ty głupi

dajcie mi bana

:bye:
paweldst9090
paweldst9090
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co powiecie na temat sportu Rugby ?


fajny można się wyładować mocno.
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: że miał przeszczepianą rękę

..nerkę....

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: . Zwyczajnie futbol amerykański ma tą komercyjną otoczkę i medialność która przyciąga do telewizora. Rugby tego nie ma.

..puchar świata w rugby to 3 wzgledem popularności impreza sportowa na świecie....

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

19MiSka08
19MiSka08
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: fajny można się wyładować mocno.

Racja.
Jeśli to wygląda tak często jak na tym zdjęciu wstawionym przez Damiana to wolałabym tego sportu nie oglądać na żywo. :x
koraspl
koraspl
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eśli to wygląda tak często jak na tym zdjęciu wstawionym przez Damiana to wolałabym tego sportu nie oglądać na żywo. :x

Sa rowniez inne sytuacje np takie ;D
19MiSka08
19MiSka08
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sa rowniez inne sytuacje np takie ;D http://www.milf2.us/wp-content/uploads/2007/09/rugby-players.jpg

Może lepiej mi już nie wyszukuj tych sytuacji co? :D
koraspl
koraspl
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może lepiej mi już nie wyszukuj tych sytuacji co? :D

Heh ale to byla taka sytuacja gdzie koles kolesiowi w czasie meczu zdejmowal gacie^^
Wiec myslalem ze Ci sie spodoba wlasnie no ale zdjecie nie poszlo ;D
19MiSka08
19MiSka08
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec myslalem ze Ci sie spodoba

Wolalabym, gdyby tą osobą była kobieta, bo jak facet to za podejrzana sprawa nie sądzisz ? :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Heh ale to byla taka sytuacja gdzie koles kolesiowi w czasie meczu zdejmowal gacie^^

No a ja jeszcze znalazłam jak wszyscy na sobie leżą . Też lepiej nie będę patrzeć na takie rzeczy :crylol:
koraspl
koraspl
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolalabym, gdyby tą osobą była kobieta, bo jak facet to za podejrzana sprawa nie sądzisz ?

Ja tam nie wiem nie wnikam ;D
Moze kiedys wymysla mieszane rugby gdzie za jajowata pilka beda sie uganiac kobiety i mezczyzni.Ciekawie byloby :kv3:
19MiSka08
19MiSka08
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze kiedys wymysla mieszane rugby gdzie za jajowata pilka beda sie uganiac kobiety i mezczyzni.Ciekawie byloby

W takim rugby wziąłbyś udział zapewne co :P hehehe :evil: :)))

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam nie wiem nie wnikam ;D

No pewnie ;p ja już wiem co myślisz :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.