WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  12 lipca 2012

Szukali bidonowego ? :rotfl:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 lipca 2012

Dobre. :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 lipca 2012
Enkido
Enkido: Podpisałem kontrakt z Manchesterem United


LeonGrande
LeonGrande: Szukali bidonowego ?


Sorki, ale oplułem monitor :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 lipca 2012

Na fajesbuku Bayernu zrobili w zimowym okienku podobny bajer - na stronie był news, że o tej i o tej godzinie na fb rozpocznie się transmisja z konferencji na której zostanie przedstawiona nowa mega gwiazda. Oczywiście w okienku z fotką rzekomej gwiazdy było zdjęcie sympatyka Bayernu do którego należało to konto fb. :D

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 lipca 2012
LeonGrande
LeonGrande: Szukali bidonowego ?

No ktoś Kuszczaka musiał zastąpić. Na razie gra w rezerwach, potem się zobaczy

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 lipca 2012

ja nie słyszałem Enkido o Twojej karierze bramkarza ...

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Q29
Q29
  12 lipca 2012

Zaglądam tu po trzech latach i nadal widzę te same osoby. ;o
widzę, że niektórzy są niezniszczalni. :)

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  12 lipca 2012

jak dobrze bronić karnego?prosze o protipy

Gutek909
Gutek909
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaglądam tu po trzech latach i nadal widzę te same osoby. ;o widzę, że niektórzy są niezniszczalni. :)

no nie wierze kto nas odwiedził :mrgreen:
kuba92762
kuba92762
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wierze kto nas odwiedził

Też zjezdzajac w dol po postach sie zdziwilem:P
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 lipca 2012

No jak ten czas leci. ;o

Q29
Q29
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q29:Zaglądam tu po trzech latach i nadal widzę te same osoby. ;o widzę, że niektórzy są niezniszczalni. :) no nie wierze kto nas odwiedził


aż sam nie wierzę, co tutaj robię. :D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ja nie słyszałem Enkido o Twojej karierze bramkarza ...

Bo się tym nie chwalę na prawo i lewo

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

KorasPL
KorasPL
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda tylko, że charakter ma do d*py.

Mowia tak ludzie ktorzy w ogole go nie znaja.Ma po prostu taki styl bycia powiedzialbym ze to taki styla amerykanski tzn jestem najlepszy itp ciezko przezywa porazki.Nie widze w tym nic zlego w sporcie trzeba byc zarozumialym.Zna swoja wartosc facet i tyle.
Poza sportem to zupelnie normalny koles.Mialem szczescie go poznac i zamienic pare zdan.Po jednym z GP w Bydgoszczy zawital jak mial to w swoim zwyczaju do Brzozy pod Bydgoszcza(do Gasiorka).Akurat ja rowniez jechalem do tego Hotelu po GP.JEst normalny porozmawial z kazdym ktory mial na to ochote wypil drinka.Podziekowal ,rozdal kilkadziesiat autografow i wszystko toczylo sie w przyjaznej atmosferze.
Tak na marginesie to tyle co on lozyl i lozy na domy dziecka jak i rozne inne instytucje ktore potrzebuja pomocy to glowa mala tylko ze malo kto o tym wie.Z drugiej strony jak sie mialo(ma) taka zone to ciezko o dobra reputacje eh Brygida, Brygida.
smencikk
smencikk
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mowia tak ludzie ktorzy w ogole go nie znaja.Ma po prostu taki styl bycia powiedzialbym ze to taki styla amerykanski tzn jestem najlepszy itp ciezko przezywa porazki.Nie widze w tym nic zlego w sporcie trzeba byc zarozumialym.Zna swoja wartosc facet i tyle. Poza sportem to zupelnie normalny koles.Mialem szczescie go poznac i zamienic pare zdan.Po jednym z GP w Bydgoszczy zawital jak mial to w swoim zwyczaju do Brzozy pod Bydgoszcza(do Gasiorka).Akurat ja rowniez jechalem do tego Hotelu po GP.JEst normalny porozmawial z kazdym ktory mial na to ochote wypil drinka.Podziekowal ,rozdal kilkadziesiat autografow i wszystko toczylo sie w przyjaznej atmosferze. Tak na marginesie to tyle co on lozyl i lozy na domy dziecka jak i rozne inne instytucje ktore potrzebuja pomocy to glowa mala tylko ze malo kto o tym wie.Z drugiej strony jak sie mialo(ma) taka zone to ciezko o dobra reputacje eh Brygida, Brygida.

No mi chodzi głównie o tą swoją zarozumiałość i arogancję zwłaszcza w trakcie trwania zawodów, czasami mógłby wrzucić na luz, bo ciężko z nim idzie współpraca i zawsze tak było. Prywatnie parę razy miałem z nim styczność, no ale ta "nadambicja" trochę psuje mu reputację. Ba, moja matka nawet uczyła obu Gollobów jakiś czas w podstawówce :D A co do Gąsiorka, to Brygida czuła się tam jak w domu, jak nie lepiej :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.