NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddcaa




Zapraszam do dyskusji!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  7 stycznia 2013

to jak Nuti , wybierasz się na tę galę ?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to jak Nuti , wybierasz się na tę galę ?

Zastanawiam się, muszę najpierw dopaść cały opis gali. Bo jak przed naszymi kozakami walczą jakieś nołnejmy to odpuszczam.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  7 stycznia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zastanawiam się, muszę najpierw dopaść cały opis gali. Bo jak przed naszymi kozakami walczą jakieś nołnejmy to odpuszczam.


http://www.bokser.org/content/2013/01/07/130726/index.jsp
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2013
:wtf:
Ale lipton, teraz jak jest tam Szpilka to wyginam śmiało ciało na tą galę tę.
--
w marcu pójdę na modern talking :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2013

HAHAHAHAH a to jeszcze jest PPV :crylol:

nawet kapitan Wiśniewski ciśnie bekę

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2013

jak ktoś nie widział :

http://www.youtube.com/watch?v=tI6RRN6K7Rk

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  7 stycznia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: jak ktoś nie widział :


Kuba już rzucił link :)

takie żałosne szarpaniny to tylko show, byle przyciągnąć widzów i many many many :and:
Szpilka nigdy nie będzie jakimś wielkim championem. Na pewno nie z takim podejściem do boksu :)

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2013
Wiertlo92
Wiertlo92: Kuba już rzucił link :)

No tak, za 1 razem mi nie odpalił :and:

Wiertlo92
Wiertlo92: Szpilka nigdy nie będzie jakimś wielkim championem. Na pewno nie z takim podejściem do boksu :)

O co mu chodziło z tym : "Ja ci kuva dziecko zrobię?" :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  7 stycznia 2013

brawo Artur,takich pięściarzy lubię :tak:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: O co mu chodziło z tym : "Ja ci kuva dziecko zrobię?"


o to,że go tak wydupcy na ringu
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2013

Ciekawa będzie ta walka, Zimoch za dużo podniety że kiedyś tam wygrał jak Szpilka miał 16 lat i ważył 70kg i później przegrał z jakimś murzynem, którego ten w jakimś finale pokonał. Teraz niemal 110 i zobaczymy jak sobie poradzi, jak namówię ziomków i będą dobre miejscówki może jednak pojadę na galę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  7 stycznia 2013

Jeśli ktoś myśli, że Szpilka osiągnie coś wielkiego w boksie poza Europą to, albo jest głupi i ma niewielkie pojęcie o boksie, albo po prostu jest niepoprawnym marzycielem.

kuba92762
kuba92762
  9 stycznia 2013

Igiełka może stracić licencję z Zimnochem i może nie dojść do ich walki...Czyli słaba gala:D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: - Nie umawiałem się ze Szpilką na żadne show – zapewnia w rozmowie z tvn24.pl Krzysztof Zimnoch (13-0-1, 10 KO), który pobił się podczas konferencji prasowej z Arturem Szpilką (12-0, 9 KO). - Poniedziałkowa bójka była ustawionym show? Krzysztof Zimnoch: Wiedziałem, że ktoś tak będzie mógł pomyśleć. Nie umawialiśmy się na żadne show. Nie rozmawiam z nim od paru lat. On po prostu mnie zaatakował. Jest takim człowiekiem. - Kto zaczął? KZ: Ja. Powiedziałem Szpilce parę słów, a on uderzył mnie głową. - Co mu pan powiedział, że Szpilka tak zareagował? KZ: Spytałem się go, dlaczego w wywiadach opowiada takie bzdury. Mówił, że wygrywał ze mną na sparingach, że zawsze był lepszy ode mnie. Zapytałem się go wprost: po co się wypowiadasz w ten sposób na mój temat? Spojrzał na mnie zdziwionym wzrokiem, jakby się zastanawiał, jak śmiałem coś takiego powiedzieć. Odpowiedział, że mnie rozj…e, podszedł i uderzył z głowy. Tak się zaczęło. - Wystraszył się pan gróźb? KZ: W żadnym wypadku. Takie słowa tylko bardziej mnie mobilizują do jeszcze cięższego treningu. Ja przemówię 23 lutego. Gdybym się go bał, to bym nie wchodził z nim do ringu. - Słyszał pan, że Polski Związek Bokserski zajął się wami? Grozi wam kara finansowa, a nawet odebranie licencji bokserskiej. KZ: Kary nie zapłacę, bo po prostu nie mam z czego. Żyję skromnie, pochodzę z małej miejscowości. Jeśli mnie ukarzą, będę musiał skończyć z boksem. Ja zostałem zaatakowany i tylko odpierałem ataki. Każdy by na moim miejscu tak postąpił. - Od dawna się ze Szpilką nie lubicie? KZ: Kiedyś byliśmy kolegami. Znamy się z reprezentacji. On był w młodzieżowej, ja w seniorach. W ringu zawsze toczyliśmy wojny, później normalnie rozmawialiśmy. Teraz coś w niego wstąpiło. Zrobił się wielką gwiazdą, do której nie można się nawet odezwać. - Może dlatego, że kiedyś z panem przegrał? KZ: Tylko raz ze sobą walczyliśmy i raz wygrałem. W 2007 roku, w lidze. Później wielokrotnie sparowaliśmy. Ostatnio z rok temu. Też byłem lepszy. Dla mnie jest leszczem, który nie wytrzymuje ciśnienia. Jeśli go rodzice nie potrafią wychować, to ja to zrobię. - Podobnie zawsze mówią rywale Kliczków. Prowokują, bo nic im nie pozostaje innego. Później kończą tak samo, najczęściej na deskach. Pan też prowokuje, bo czuje się gorszy? KZ: Szpilka nigdy nie był lepszy ode mnie. On jest samozwańczym mistrzem świata. Pokonam go szybkością.


Krzychu jestem za Tobą, rozwalisz gwiazdeczkę d83ddcaa

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencikk
smencikk
  10 stycznia 2013

ehe, już widzę, jak przy wspólnych fotach na konferencji Zimnoch mówi do Szpilki na uszko "Arturze, po co się wypowiadasz w ten sposób na mój temat?" :crylol:

kuba92762
kuba92762
  10 stycznia 2013

Kurde, obsada w Prizefighterze robi się coraz bardziej ciekawa.Obok Sosnowskiego jest Travis Walker, Martin Rogan, czy Audley Harrison(dno teraz, ale zawsze to znane nazwisko i kogoś przypadkiem może trafić)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.