NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012 (pierwszy post)
Temat związany z newsami o Boksie, MMA, Judo, Karate, K-1, Kick-boxing, Krav Madze, Muay - Thai jednym słowem wszelkimi sportami i sztukami walki.d83ddcaa




Zapraszam do dyskusji!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kolczyk w pępku

Nie zauważyłem nawet, no bez kitu traci na wartości :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  25 października 2012

Ciągle dzisiaj zamieszanie jest czy Emanuel Steward żyje czy nie żyje.
Co chwilę sprzeczne informację.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 października 2012

Znany jest rywal Mameda Khalidowa podczas 21 KSW, które odbędzie się 1 grudnia na warszawskim Torwarze - jest nim żywa legenda Melvin Manhoef (26-9-1)

Na trailerze dobrze wygląda, widać zbity czarnuszek :
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7VTd3OQRQv0

Zapowiada się ciekawa gala, oprócz Mameda wystąpi także Kułak, Materla, Aslambek Saidov, Sowiński. Nie wiem tylko po co para babek, ale no cóż na tym pójdę się odlać :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 października 2012

oby PPV nie było na KSW :rotfl:

--

A w formule K-1 zadebiutował Kamil Bazelak. Zawodnik znany m.in. z ringów KSW stanął naprzeciw mierzącego 200cm wzrostu Jamesa Smitha i znokautował swojego rywala już w pierwszej rundzie, zaskarbił sobie tym sympatię kibiców zgromadzonych w hali.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  1 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Organizacja KSW oficjalnie potwierdziła, że galę KSW 21 będzie można oglądać na otwartym Polsacie i Polsacie Sport. Co prawda organizatorzy już wcześniej zapowiadali, że gala najprawdopodobniej nie będzie transmitowana w systemie PPV, jednak pozostawiali drobny margines na galę w systemie PPV. Od 19:30 w Polsat Sport będzie trwało studio, a od 20:00 transmisja z gali na obydwu kanałach.

A nastepne 3,4 gale zapewne w PPV.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 listopada 2012

Za to Kliczko - Wach już 10 listopada i transmisja w HD na platformie Nki w systemie PPV za 40zł ;///
Szybko ogarnęli tym bardziej, że zapisy na tą walkę do 31 października.
Nie wiem czy chodzi tylko o transmisję HD, ale zapewne ogólnie walka za kasę :ninja:
Lipa!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  1 listopada 2012

tego , że będzie PPV to można się było spodziewać

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 listopada 2012

i co tu teraz robić kzyhu, ja muszę obejrzeć i wypić galon wódki
poza tym musimy tu punktować każdą rundę, nie ma co wykupuję !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 listopada 2012

Być może na początku przyszłego roku Artur Szpilka powalczy na gali w Chicago z Mikiem Mollo (20-3-1, 12 KO), który już 2-krotnie walczył z Polakami : wygrana w drugiej rundzie z Arturem Binkowskim i 12-rundowy bój z Andrzejem Gołotą, zakończony zwycięstwem Andrew.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 listopada 2012

Jak to Kliczko nie chce walczyć z Huckiem:
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Kliczko-odrzucil-oferte-Sauerlanda,wid,15058824,wiadomosc.html

Kasa, sprawy z transmisją a i tak Ukrainiec zmiótłby młotoeba jednym ciosem :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  3 listopada 2012

jak na razie dobra ta walka Huck - Arslan

kzyhu
kzyhu
  4 listopada 2012

Huck mocno obijany przez Arslana

kzyhu
kzyhu
  4 listopada 2012

no i koniec walki , jak dla mnie to Arslan 116-112

kzyhu
kzyhu
  4 listopada 2012

i Huck jednogłośnie :rotfl:

kuba92762
kuba92762
  4 listopada 2012

Moje motto: Nie oglądaj gal Sauerlanda!
I dobrze zrobiłem, tradycyjnie weselniak po wałku wygrał.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.