WueRZet
WueRZet
  4 lipca 2012 (pierwszy post)


Przegląd wydarzeń z europejskich lig
thomas893
thomas893
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: na oryginale można grać przez neta co nie ?

Pierwszy raz mam oryginał :P
Ale kiedyś w poprzednich edycjach z kumplem zacząłem przez neta grać i się dało, chyba, że w FM 2012 coś pozmieniali :woot:
Gutek909
Gutek909
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale kiedyś w poprzednich edycjach z kumplem zacząłem przez neta grać i się dało, chyba, że w FM 2012 coś pozmieniali

kurde nawet nie wiem, muszę gdzieś poczaić i możemy kiedyś pograć ekipą forumową xd
thomas893
thomas893
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde nawet nie wiem, muszę gdzieś poczaić i możemy kiedyś pograć ekipą forumową

Na samo dojście do jakiegoś meczu się sporo czasu traci :P
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 lipca 2012

No jasne, że w 12 da się przez neta. :) A widzę teraz konto steam z grą na allegro już po 15 zł. :D

Gutek909
Gutek909
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Na samo dojście do jakiegoś meczu się sporo czasu traci :P
LouisVanGaal
LouisVanGaal: No jasne, że w 12 da się przez neta. :)

nie grałem jeszcze przez neta w FMa :ninja:
thomas893
thomas893
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie grałem jeszcze przez neta w FMa

Szczerze to wolę grać samemu, bo można wtedy wszystko na spokojnie robić, a tak masz czas odliczany i dupa ;)
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 lipca 2012

Louis van Gaal zastąpił Berta van Marwijka w roli selekcjonera reprezentacji Holandii. Doświadczony szkoleniowiec podpisał dwuletni kontrakt. Jego asystentem będzie legenda Ajaxu Danny Blind.

LouisVanGaal
LouisVanGaal: LouisVanGaal

gratki :D
WueRZet
WueRZet
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Louis van Gaal zastąpił Berta van Marwijka w roli selekcjonera reprezentacji Holandii. Doświadczony szkoleniowiec podpisał dwuletni kontrakt.


[*]

Czekam na pierwsze reakcje jak zacznie ściągać spodnie w szatni.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012

Marcelo Bielsa podał się do dymisji po tym jak działacze Bilabo nie wyremontowali ośrodka treningowego Atlethicu wg jego zaleceń :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 lipca 2012

Van Gaal to nie jest taki zly pomysl jako trener Holandii, licze ze pod jego wodza pomaranczowi znow cos zacznac grac i na Mś w Brazylii powalcza o medal.

Gutek909
Gutek909
  7 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Marcelo Bielsa podał się do dymisji po tym jak działacze Bilabo nie wyremontowali ośrodka treningowego Atlethicu wg jego zaleceń

:rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Marcelo Bielsa podał się do dymisji po tym jak działacze Bilabo nie wyremontowali ośrodka treningowego Atlethicu wg jego zaleceń


Tylko patrzec jak Inter zarzuci na niego sidła :ninja:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012

odnośnie zdjęcia z siatkówki przypomniało mi się coś :



Obok fotek z Mario tego też jest full net :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012

dostałem autobana bo w linku było to słowo te :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Marcelo Bielsa podał się do dymisji po tym jak działacze Bilabo nie wyremontowali ośrodka treningowego Atlethicu wg jego zaleceń

Ponoć poszło o zły kolor farby na jednej ze ścian, miał delikatnie jaśniejszy odcień.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czekam na pierwsze reakcje jak zacznie ściągać spodnie w szatni.

Biedny Arjen. Taki beznadziejny sezon za nim i czeka go jeszcze taka powtórka z rozrywki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.