JestemFejkiem
JestemFejkiem
  4 czerwca 2012 (pierwszy post)

UEFA™ EURO 2012 POLAND & UKRAINE

Finał - 1.07.2012 - 20:45 - Kijów (Stadion Olimpijski)



FAZA GRUPOWA




FAZA PUCHAROWA




Temat poświęcony EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie
Komentarze dotyczące spotkań, typy, emocje i wszystko inne dotyczące turnieju mile widziane

Q: Kto wyjdzie z poszczególnych grup?
Q: Kto zostanie Mistrzem Europy AD 2012?
Q: Kto na króla strzelców?
Q: Jakie szanse ma Polska?


Proszę o podpięcie tematu. Fejk
kzyhu
kzyhu
  6 czerwca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: wieczorem w Empiku będę i mam nadzieję że złapię


no może jeszcze będzie bo oni chyba zazwyczaj więcej egzemplarzy mają niż w takich osiedlowych kioskach
kzyhu
kzyhu
  6 czerwca 2012
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/euro-2012/2012/tomasz-lach-na-euro-2012_sto3301490/story.shtml

:szok: ,

ale fakt faktem , gośc ma niezły głos, powinien dać radę :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no może jeszcze będzie bo oni chyba zazwyczaj więcej egzemplarzy mają niż w takich osiedlowych kioskach

Mam nadzieję kurde bo chociaż poczytam jak nie mogę oglądać.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale fakt faktem , gośc ma niezły głos, powinien dać radę :)

Najważniejsze, aby hymn był zaśpiewany tak jak on brzmi skocznie i żywo a nie o cztery tempa wolniej i jak kolęda.
Bogurodzica :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Michal1910SRD
Michal1910SRD
  6 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no może jeszcze będzie bo oni chyba zazwyczaj więcej egzemplarzy mają niż w takich osiedlowych kioskach


ja sie zalapalem na ostatni egzemplarz u siebie :ziober2:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 czerwca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Awans Polski w rankingu Fifa o 3 lokaty, 62 miejsce

pewni epo kazdym zwyciestwie zanotujemy awans o 15 pozycji :crylol:

Enkido
Enkido: Miałem do wyboru jeszcze stadiony w Gdańsku i Wrocławiu, więc wziąłem krakowską strefę kibica ;)

no na Rynku akurat nie ma strefy kibica :P ale miło jak poznaniak ma widok na Kraków w pokoju :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2012

kilka ciekawostek z historii ME :
myślę, że większość znana

Konto usunięte
Konto usunięte: - 3 razy Niemcy wygrywali piłkarskie Mistrzostwa Europy, w 1972, 1980 i 1996. Żadna inna reprezentacja nie była w stanie tyle razy sięgnąć po tytuł mistrza starego kontynentu. - Czy Polacy mają szansę na wygranie EURO 2012? Do tej pory gospodarze 3-krotnie potrafili wygrać turniej. Hiszpania w 1964, Włochy w 1968 i Francja w 1984 roku. - Nikt nigdy nie wygrał Mistrzostw Europy dwa razy z rzędu. To zła wiadomość dla Hiszpanii, która broni tytułu. - Najwyższe zwycięstwo w historii turnieju miało miejsce w 2000 roku w meczu między Holandią i Jugosławią. "Oranje" pokonali wtedy przeciwników 6-1. W 2004 roku Szwedzi powtórzyli osiągnięcie "Pomarańczowych" pokonując Bułgarię 5-0. - Najstarszym zawodnikiem, który strzelił bramkę w meczu na Mistrzostwach Europy był Ivica Vastic, który na EURO 2008 pokonał... Artura Boruca. Chodzi o pamiętny mecz z Austrią, gdzie piłkarz mając 38 lat i 257 dni precyzyjnym uderzeniem z pola karnego wyrównał wynik spotkania w samej końcówce. - Najmłodszym piłkarzem, któremu udało się trafić do siatki był Johan Vonlanthen, który mając 18 lat i 141 dni strzelił gola w przegranym przez Szwajcarów 3-1 spotkaniu z Francją. - 9 goli - to rekord bramek strzelonych w jednym turnieju, który ustanowił Michel Platini w 1984 roku. - Najszybsza bramka strzelona na EURO to trafienie Dimitrija Kiriczenkę. Reprezentant Rosji pokonał bramkarza Grecji już w 67 sekundzie meczu na EURO 2004. - 8 hat-tricków mogliśmy oglądać w historii Mistrzostw Europy. Ostatni miał miejsce w półfinale EURO 2008 między Hiszpanią a Rosją. Aż trzy bramki w tym meczu strzelił napastnik późniejszych mistrzów Europy - David Villa. - Najstarszym zawodnikiem jaki wystąpił w mistrzostwach Europy był Lothar Mattheus (Portugalia 3-0 Niemcy 20.06.2000), a najmłodszym Enzo Scifo (Belgia 2-0 Jugosławia 13.06.1984). - 16 występów w finałach zaliczyli rekordziści pod tym względem - Lilian Thuram i Edwin van der Sar. - 5 zawodników było obecnych na czterech turniejach. Rekordziści to: Lothar Mattheus, Peter Schmeichel, Alessandro Del Piero, Edwin van der Sar i Lilian Thuram. - Tylko dwie drużyny przebrnęły przez eliminacje do EURO wygrywając wszystkie mecze. Chodzi oczywiście o Hiszpanie i Niemcy

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pewni epo kazdym zwyciestwie zanotujemy awans o 15 pozycji

dobrze by było po Euro wskoczyć co najmniej do pierwszej 30

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 czerwca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: rzeczywiście wrocławski dworzec nie przypomina typowego dworca z Polski

bo był budowany przez Niemców :ziober2:

ale bezapelacyjnie to najładniejszy dworzec w Polsce!
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo był budowany przez Niemców ale bezapelacyjnie to najładniejszy dworzec w Polsce!

kto go budował to nie wiem, ale odwalili kawał dobrej roboty
ciekawe jak tam w Poznaniu wygląda od środka bo jak byłem w maju to jak na budowie, do tego w KFC (na dworcu) waliło kupą z kibla, który był obok :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale miło jak poznaniak ma widok na Kraków w pokoju

W końcu Pasy rządzą :rock:

I wracają do Ekstraklasy :ssh:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 czerwca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: kto go budował to nie wiem, ale odwalili kawał dobrej roboty ciekawe jak tam w Poznaniu wygląda od środka bo jak byłem w maju to jak na budowie, do tego w KFC (na dworcu) waliło kupą z kibla, który był obok

Wrocław przed remontem też nie zachwycał :P ten budynek onegdaj był w białym kolorze i sypał się w kilku miejscach :P raz sie tam nawet zgubiłem :rotfl: ciekawe czy Wrocław zrobił coś z dworcem PKS bo był naprawde ohydny :D a budowali go Niemcy jak był nie Wrocław tylko Breslau :ziober2: podobno po remoncie po zdjęciu tynku odgrzebali w kilku miejscach dworca malowane niemieckie reklamy z lat 20. :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: dobrze by było po Euro wskoczyć co najmniej do pierwszej 30

cóz, wyjście z grupy zapewne da nam awans do pierwszej 20. :P
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 czerwca 2012
Enkido
Enkido: I wracają do Ekstraklasy

łabędzi śpiew :rotfl: Kafar juz sie o to postara zeby ich spuscic do II ligi :ssh: ale nie o tym temat :tak:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: łabędzi śpiew Kafar juz sie o to postara zeby ich spuscic do II ligi ale nie o tym temat

Zajrzyj do dzisiejszego Przeglądu Sportowego ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wrocław przed remontem też nie zachwycał :P ten budynek onegdaj był w białym kolorze i sypał się w kilku miejscach :P raz sie tam nawet zgubiłem ciekawe czy Wrocław zrobił coś z dworcem PKS bo był naprawde ohydny :D a budowali go Niemcy jak był nie Wrocław tylko Breslau podobno po remoncie po zdjęciu tynku odgrzebali w kilku miejscach dworca malowane niemieckie reklamy z lat 20. :)

Cóż za historia, teraz ciekaw jestem ile tak ładnie będzie wyglądał. Pewnie kilka wjazdów kibiców do Wrocławia i cały budynek będzie zatagowany i pomazany kredkami.

Konto usunięte
Konto usunięte: cóz, wyjście z grupy zapewne da nam awans do pierwszej 20. :P

To ważne bo jak spadniemy to będziemy w każdym losowaniu w 5 koszyku ..

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 czerwca 2012
Enkido
Enkido: Zajrzyj do dzisiejszego Przeglądu Sportowego ;)

hyhy, odkupywanie licencji jest juz zabronione jesli o to Ci chodzi :> a dzisiejszego PS-a nie mam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.