JestemFejkiem
JestemFejkiem
  4 czerwca 2012 (pierwszy post)

UEFA™ EURO 2012 POLAND & UKRAINE

Finał - 1.07.2012 - 20:45 - Kijów (Stadion Olimpijski)



FAZA GRUPOWA




FAZA PUCHAROWA




Temat poświęcony EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie
Komentarze dotyczące spotkań, typy, emocje i wszystko inne dotyczące turnieju mile widziane

Q: Kto wyjdzie z poszczególnych grup?
Q: Kto zostanie Mistrzem Europy AD 2012?
Q: Kto na króla strzelców?
Q: Jakie szanse ma Polska?


Proszę o podpięcie tematu. Fejk
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 czerwca 2012
Chudy
Chudy: relacje na TVN24 są mocno żenujące :D


Tak, niemal sie tam onanizują na antenie plus te ich materialy /relacje pozal sie boze:ninja:

Ciekawe jak wypadnie Cafe Euro w polsacie : D
Chudy
Chudy
  8 czerwca 2012
LeonGrande
LeonGrande: Tak, niemal sie tam onanizują na antenie plus te ich materialy /relacje pozal sie boze

właśnie babcia zniszczyła reportera
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 czerwca 2012
Chudy
Chudy: właśnie babcia zniszczyła reportera

Nie widzialem, co sie stao sie?
Chudy
Chudy
  8 czerwca 2012
LeonGrande
LeonGrande: Nie widzialem, co sie stao sie?

no babcia stała przed bramą , ubrana jak do kościoła a reporter do niej 'pani też przyszła na mecz?' a ona'no przecież nie zamiatać' na to reporter 'a ma pani bilet?' na to babcia 'a jak pan myśli?' i 'panie gdyby pan wiedział na ilu ja stadionach byłam,ile autografów mam' zniszczyła buraczanego reporterka
Michal1910SRD
Michal1910SRD
  8 czerwca 2012

tak z innej beczki :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Do południa odholowano 125 samochodów zaparkowanych w miejscach niedozwolonych w Al. Jerozolimskich, al. Zielenieckiej, przy Jagiellońskiej i na Wale Miedzeszyńskim. - Teraz trwa "czyszczenie" Pragi" - mówi Adam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich. Aby odebrać swój samochód należy przyjść na pl. Dąbrowskiego 6 (wejście od ul. Rysiej), gdzie strażnicy wydają zezwolenia do odebrania samochodu. Wskazują też miejsce, gdzie został odholowany. Później należy opłacić karę 440 zł (plus 33 zł za każdą dobę pobytu) i z dowodem wpłaty i zezwoleniem dopiero można odebrać swój samochód


Czystka :ziober2:
Chudy
Chudy
  8 czerwca 2012

ukraińskie feministki protestują przed stadionemz gołymi cyckami :rotfl:

Michal1910SRD
Michal1910SRD
  8 czerwca 2012
Chudy
Chudy: ukraińskie feministki protestują przed stadionemz gołymi cyckami


Foty gdzies sa ? :ziober2:
Chudy
Chudy
  8 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Foty gdzies sa ?

na tvn24 pokazywali , nawet z gołymi dupami latały
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  8 czerwca 2012

nerwy, nerwy... :ninja:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  8 czerwca 2012

ahahah relacja Jedynki z fan zony w Warszawie "ludzie bawia sie swietnie" a tymczasem tłum skanduje "PZPN, PZPN..." :rotfl:

kzyhu
kzyhu
  8 czerwca 2012

właśnie Boniek do mnie zadzwonił , że zgrzewke piwa wygrałem :lol:

TottenhamHot
TottenhamHot
  8 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wenger uczestniczy w mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie w charakterze eksperta jednej ze stacji telewizyjnych. Chciał rozpocząć swoją pracę w pierwszym dniu EURO 2012 w Warszawie. Miał jednak przy sobie tylko dowód osobisty, a nie paszport, którego numer i seria znajdują się w bazie danych UEFA. - Przykro mi proszę pana, takie są reguły - powiedziała po angielsku młoda wolontariuszka UEFA w centrum akredytacyjnym niedowierzającemu Wengerowi. - Proszę pojechać po swój paszport i wrócić tutaj albo bezpośrednio na stadion, gdzie także będzie pan mógł odebrać akredytację - zaproponowała inna. Świadkiem wydarzenia był zagraniczny dziennikarz, który postanowił wtrącić się do rozmowy. - Przepraszam, czy pani wie, komu właśnie odmawia wydania akredytacji? - spytał, ale sytuacji Wengera to nie poprawiło i po chwili opuścił centrum akredytacyjne z pustymi rękami.

dobrze tak dziadowi z Arsenalu :lol:
Michal1910SRD
Michal1910SRD
  8 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/5,34862,11893402,Aktywistki_FEMEN_u_rozebraly_sie_w_protescie_przed.html


Sa te feministki z Ukrainy :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 czerwca 2012

Coraz bliżej kompromitacji ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TottenhamHot
TottenhamHot
  8 czerwca 2012

Gmoch juz gotow rozpracowywac Grekow
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.