RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 maja 2012 (pierwszy post)


Witam
Zapraszam do udziału w EuroTyperze 2012

Zapisy trwają do 1 Czerwca 2012 do godz. 23.59
zapisujemy się oczywiście podając numer i swój nick

Kilka pytań, propozycji
1. Czy bawimy się w formie
a. - pierwsze III kolejki - mecze od Polska - Grecja do Ukraina - Grecja ( 8 spotkań) plus dwa zdarzenia
b. Pierwsze III kolejki - 4 spotkania plus 6 zdarzeń ( typowanie co dwa dni)
2. Jedna liga ? czy grupy ? ( grupy - cztery grupy po III kolejkach - wychodzi 4 najlepszych i faza pucharowa - jeden mecz - na zasadach jak Euro , dwie grupy - zabawa do samego końca - mecz finałowy - starcie dwóch liderów z grup ? )
- w typerze brak Jokera
- pkt. jak zawsze - 3 pkt za trafiony wynik , 1 za trafienie zwycięzcy - 1 za trafienie zdarzenia - 0 za pudło

Zapraszam do udziału
temat otwarty - można prowadzić w nim dyskusje
...Ignorance is bliss...
Littlefinger
Littlefinger
  4 czerwca 2012
RexMundi
RexMundi: GRUPA A 1. Tomus 2. Littlefinger 3. Gothiclady 4. Chudy 5. golden18 6. xNumber1x 7. Gutek909 8. kuba92762 9. Renifer 10. mus10 11. SummerSale

Liczę na "fart nowicjusza" :swir:
W sumie poza Chudym, Gutkiem i Reniferem nikogo więcej nie kojarzę, może nie będzie tak źle ;-)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie poza Chudym, Gutkiem i Reniferem nikogo więcej nie kojarzę, może nie będzie tak źle ;-)

Mówisz? :D

GRUPA A

Nowicjusze: Tomus, Littlefinger, Chudy, SummerSale

xNumber1x - 27 msc. Fototyper Wiosna 2012
golden18 - 26 msc.
Gothiclady - 15 msc.
Gutek909 - 5 msc.
mus10 - 4 msc.
kuba92762 - 3 msc.
Renifer 1 msc.

Powodzenia :ziober2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  4 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Liczę na "fart nowicjusza"

Debiutanci zawsze na farcie daleko zachodzą:)
Ja w debiucie przez całe EURO prowadziłem i w ostatniej kolejce zaliczyłem najgorszą kolejkę ze wszystkich i z 1 spadłem na 4:tak:
Mimo wszystko powodzenia:P
Chudy
Chudy
  4 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Debiutanci zawsze na farcie daleko zachodzą:)

typuje wyniki zdarzeń sportowych od ponad 10 lat więc żaden z emnie debiutant , chyba że na fotuni w tym typerze :rotfl:
kuba92762
kuba92762
  4 czerwca 2012
Chudy
Chudy: typuje wyniki zdarzeń sportowych od ponad 10 lat więc żaden z emnie debiutant , chyba że na fotuni w tym typerze

No na fotuni:P
Ja typowałem kiedyś polską ligę( z 7 lat temu) wygrałem cały konkurs i DVD mi dali, a rok wcześniej kolesiowi zafundowali wycieczkę do Hiszpanii. Skandal:P
Chudy
Chudy
  4 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No na fotuni:P Ja typowałem kiedyś polską ligę( z 7 lat temu) wygrałem cały konkurs i DVD mi dali, a rok wcześniej kolesiowi zafundowali wycieczkę do Hiszpanii. Skandal:P

ja na fotce wygrałem jedynie konkurs Crunchips i Nintendo Wii + wycieczke do Berlina z której zrezygnowałem :D
Littlefinger
Littlefinger
  4 czerwca 2012
Enkido
Enkido: Powodzenia

no spoko, nie mam więcej pytań :mrgreen:
kuba92762
kuba92762
  4 czerwca 2012
Chudy
Chudy: ja na fotce wygrałem jedynie konkurs Crunchips i Nintendo Wii + wycieczke do Berlina z której zrezygnowałem :D

Ja za 3 miejsce ostatnio nawet gwiazdy nie dostałem :crylol:
kuba92762
kuba92762
  4 czerwca 2012
Chudy
Chudy: konkurs Crunchips i Nintendo Wii + wycieczke do Berlina

A poza tym, to wychodzi, ze warto brać udział w konkursach na fotce:P
Ja jakoś się nie paliłem nigdy do nich mimo codziennych wiadomości od fotka.pl.Może kiedyś sprobuję zagrać tutaj:)
Chudy
Chudy
  4 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja za 3 miejsce ostatnio nawet gwiazdy nie dostałem

ja mógłbym walnąć gwiazdę zwycięzcy eurotypera ale nikt się ze mną nie kontaktował w sprawie sponsoringu strategicznego :rotfl:
kuba92762
kuba92762
  4 czerwca 2012
Chudy
Chudy: ja mógłbym walnąć gwiazdę zwycięzcy eurotypera ale nikt się ze mną nie kontaktował w sprawie sponsoringu strategicznego

Trzeba było nie mówić bo teraz warunkiem będzie gwiazda dla najlepszej trójki:D
Chudy
Chudy
  4 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba było nie mówić bo teraz warunkiem będzie gwiazda dla najlepszej trójki:D

teraz to już po ptakach , nie ustaliłem nic z organizatorem więc nagród chyba brak :P
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja za 3 miejsce ostatnio nawet gwiazdy nie dostałem

Spokojnie, nadrobię zaległości ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  4 czerwca 2012
Enkido
Enkido: Spokojnie, nadrobię zaległości ;)

Teraz to pewnie z grupy nie wyjdę:P
Ja mam dobre 'występy' gdzieś tak co 4-5 edycji:D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz to pewnie z grupy nie wyjdę:P Ja mam dobre 'występy' gdzieś tak co 4-5 edycji:D

No ja zwykle gdzieś pod koniec drugiej dziesiątki, a jak patrzę na moją grupę to wyjście z niej to będzie majstersztyk ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.