WueRZet
WueRZet
  19 maja 2012 (pierwszy post)


W tym roku odbędzie się 23 edycja Ligi Światowej siatkarzy pod patronatem FIVB. W fazie grupowej, która rozpocznie się 17 maja 2012 r. będzie występowało 16 drużyn podzielonych na cztery grupy. Turniej finałowy odbedzie się w Sofii w Bułgarii. Po raz trzeci rozegrano kwalifikacje, które wyłoniły zespoły, które będą brać udział w Lidze Światowej 2012 (Portugalia , Kanada). Warto również wspomnieć o zmianach w samym rozgrywaniu spotkań. W tym roku jedno miasto, z każdego uczestniczącego państwa będzie gospodarzem jednej kolejki, w której obowiązywać będzie zasady gry każdy z każdym w danej grupie.

Grupy tegorocznej edycji :




Kadra Polski na Ligę Światową :


Rozgrywający: Paweł Zagumny (Zaksa Kędzierzyn Koźle), Łukasz Żygadło ((Itas Diatec Trentino), Paweł Woicki (PGE Skra Bełchatów), Fabian Drzyzga (Tytan AZS Częstochowa), Grzegorz Łomacz (Lotos Trefl Gdańsk).

Atakujący: Zbigniew Bartman (Jastrzębski Węgiel), Jakub Jarosz (Andreoli Latino), Wojciech Żaliński (AZS Politechnika Warszawska), Dawid Konarski (Delecta Bydgoszcz), Bartosz Krzysiek (Indykpol AZS UWM Olsztyn).

Środkowi: Marcin Możdżonek (PGE Skra Bełchatów), Piotr Nowakowski (Asseco Resovia), Andrzej Wrona (Delecta Bydgoszcz), Łukasz Wiśniewski (Tytan AZS Częstochowa), Grzegorz Kosok (Asseco Resovia), Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów).

Przyjmujący: Michał Kubiak (Jastrzębski Węgiel), Bartosz Kurek (PGE Skra Bełchatów), Michał Ruciak (ZAKSA Kędzierzyn Koźle), Michał Winiarski (PGE Skra Bełchatów), Wojciech Ferens (Indykpol AZS UWM Olsztyn), Mateusz Mika (Asseco Resovia).

Libero: Krzysztof Ignaczak (Asseco Resovia), Paweł Zatorski (PGE Skra Bełchatów), Damian Wojtaszek (AZS Politechnika Warszawska).


Terminy spotkań Polaków
:





Grand Prix w piłce siatkowej kobiet 2012 - siatkarski turniej rozgrywany w dniach od 8 czerwca do 1 lipca 2012 roku w Ningbo w Chinach.

Podział na turnieje tegorocznej edycji




Kadra Polski na tegoroczny turniej
:
Obecnie brak :)

Zapraszam do dyskusji :piwo:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kit, zrobię tak jak Krzychu, trzeba Cie w końcu olać, bo większym pośmiewiskiem forum już nie będziesz. Każdy cię za takiego ma. Nara

Bo mam inne zdanie niż większość i nie przyklaskuję temu co większość? To się nazywa asertywność.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  9 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no dokładnie, piłkarzyki to pośmiewisko naszego kraju, a mimo to są wielbieni dla mnie to jest cholernie śmieszne ;) wolę się jarać sportami, które sprawiają mi radość i łzy szczęścia, a nie tylko wku..ienie.

No jasne, przecież siatkarze co impreza to muszą zmazywać wstyd, który pozostawiają kopacze.To jest żałosne, że gdyby nie siatkarze to moglibyśmy być pośmiewiskiem strasznym w sporcie-nie liczę tutaj Anity Włodarczyk, Radwańskiej i innych indywidualnych osiągnięć.
Gutek909
Gutek909
  9 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: - Związkowi nie zostanie z tych pieniędzy nic. Wszystko dzielimy wśród zawodników, trenerów i sztabu medycznego. Siatkarze dostaną 700 tysięcy, reszta trafi do sztabu reprezentacji.


i to jest prawdziwy prezes, a nie tam jakiś frajer Lato.
Gutek909
Gutek909
  9 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No jasne, przecież siatkarze co impreza to muszą zmazywać wstyd, który pozostawiają kopacze.To jest żałosne, że gdyby nie siatkarze to moglibyśmy być pośmiewiskiem strasznym w sporcie-nie liczę tutaj Anity Włodarczyk, Radwańskiej i innych indywidualnych osiągnięć.

niedługo IO, zobaczymy jak tam będzie z medalami naszych, mówię ogólnie :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wolę się jarać sportami, które sprawiają mi radość i łzy szczęścia, a nie tylko wku..ienie.

Racja. Z piłki to ewentualnie liga hiszpańska :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: i to jest prawdziwy prezes, a nie tam jakiś frajer Lato.

Na ministra sportu go !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  9 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.london2012.com/volleyball/event/men/index.html

To jakiś błąd jest z grupami, nie?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To jakiś błąd jest z grupami, nie?

No pisaliśmy o tym stronkę wcześniej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  9 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No pisaliśmy o tym stronkę wcześniej.

Trochę zwiechę złapałem, aż tyle błędów:P
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: niedługo IO, zobaczymy jak tam będzie z medalami naszych, mówię ogólnie

Ja już się nie moge doczekać
4 lata temu to od rana do nocy oglądałem wszystko co się dało

to jest jednak magia IO
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 lipca 2012
Chudy
Chudy: ale zawsze takie niszowe dyscypliny są na drugim planie i jedynie sukces w Piłce Nożnej powoduje mega spusty w kraju

no jednak to dyscyplina nr. 1

ale nie można zapominać o Małyszomani , Kubicy ( nagle wielkie bum na F1 się zrobiło, kto wie może Radwańska sprawi że ludzie wyjdą na kort - skoro już nawet sektory kibica w Krakowie postawili by oglądac finał ) nie wspominając o żużlu
Piłka nożna jest najbardziej dostępna - możesz nawet w domu kopać inne sporty nie mają takiego "zaplecza"
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 lipca 2012

no i Kowalczyk bym zapomniał d83dde16d83ddd2b

...Ignorance is bliss...
kzyhu
kzyhu
  9 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę zwiechę złapałem, aż tyle błędów:P


no dziwi mnie to trochę , oficjalna stronka igrzysk i trochę baboli jest

RexMundi
RexMundi: 4 lata temu to od rana do nocy oglądałem wszystko co się dało


chyba od nocy do rana :P

Chudy
Chudy
  9 lipca 2012
RexMundi
RexMundi: ale nie można zapominać o Małyszomani , Kubicy ( nagle wielkie bum na F1 się zrobiło, kto wie może Radwańska sprawi że ludzie wyjdą na kort


ludzie zapomną o tym tak szybko jak odejdą sukcesy , a przy futbolu są niezależnie od tego czy repra się kompromituje czy nie
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba od nocy do rana :P

w dzień powtórki co mnie minęło :lol:
Chudy
Chudy: ludzie zapomną o tym tak szybko jak odejdą sukcesy , a przy futbolu są niezależnie od tego czy repra się kompromituje czy nie

bo w piłce jesteśmy głodni sukcesu :D
polskiego zespołu w LM, medalu na jakiejś imprezie

wymienieni wyżej praktycznie zdobyli wszystko ( pomijając że każdy by chciał Roberta jako mistrza i w bolidzie Ferrari :D ) nasze piłka nie zdobyła nic chyba od 92 ?
...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no dziwi mnie to trochę , oficjalna stronka igrzysk i trochę baboli jest

To jakie powinny być te grupy, bo wszędzie gdzie spojrzę jest tak samo? :woot:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.