WueRZet
WueRZet
  19 maja 2012 (pierwszy post)


W tym roku odbędzie się 23 edycja Ligi Światowej siatkarzy pod patronatem FIVB. W fazie grupowej, która rozpocznie się 17 maja 2012 r. będzie występowało 16 drużyn podzielonych na cztery grupy. Turniej finałowy odbedzie się w Sofii w Bułgarii. Po raz trzeci rozegrano kwalifikacje, które wyłoniły zespoły, które będą brać udział w Lidze Światowej 2012 (Portugalia , Kanada). Warto również wspomnieć o zmianach w samym rozgrywaniu spotkań. W tym roku jedno miasto, z każdego uczestniczącego państwa będzie gospodarzem jednej kolejki, w której obowiązywać będzie zasady gry każdy z każdym w danej grupie.

Grupy tegorocznej edycji :




Kadra Polski na Ligę Światową :


Rozgrywający: Paweł Zagumny (Zaksa Kędzierzyn Koźle), Łukasz Żygadło ((Itas Diatec Trentino), Paweł Woicki (PGE Skra Bełchatów), Fabian Drzyzga (Tytan AZS Częstochowa), Grzegorz Łomacz (Lotos Trefl Gdańsk).

Atakujący: Zbigniew Bartman (Jastrzębski Węgiel), Jakub Jarosz (Andreoli Latino), Wojciech Żaliński (AZS Politechnika Warszawska), Dawid Konarski (Delecta Bydgoszcz), Bartosz Krzysiek (Indykpol AZS UWM Olsztyn).

Środkowi: Marcin Możdżonek (PGE Skra Bełchatów), Piotr Nowakowski (Asseco Resovia), Andrzej Wrona (Delecta Bydgoszcz), Łukasz Wiśniewski (Tytan AZS Częstochowa), Grzegorz Kosok (Asseco Resovia), Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów).

Przyjmujący: Michał Kubiak (Jastrzębski Węgiel), Bartosz Kurek (PGE Skra Bełchatów), Michał Ruciak (ZAKSA Kędzierzyn Koźle), Michał Winiarski (PGE Skra Bełchatów), Wojciech Ferens (Indykpol AZS UWM Olsztyn), Mateusz Mika (Asseco Resovia).

Libero: Krzysztof Ignaczak (Asseco Resovia), Paweł Zatorski (PGE Skra Bełchatów), Damian Wojtaszek (AZS Politechnika Warszawska).


Terminy spotkań Polaków
:





Grand Prix w piłce siatkowej kobiet 2012 - siatkarski turniej rozgrywany w dniach od 8 czerwca do 1 lipca 2012 roku w Ningbo w Chinach.

Podział na turnieje tegorocznej edycji




Kadra Polski na tegoroczny turniej
:
Obecnie brak :)

Zapraszam do dyskusji :piwo:
kuba92762
kuba92762
  8 lipca 2012
Enkido
Enkido: Soł tak jak pisał Wojtek - to nie my się zrobiliśmy mocni, to reszta obniżyła loty lub tak jak mówię - odpuścili LŚ na rzecz IO

Soł, tak jak ja pisałem-my zmniejszyliśmy ilość błędów i rozłożyliśmy atak tak, że inni mają problem z odczytaniem nas.
KorasPL
KorasPL
  8 lipca 2012
Enkido
Enkido: Soł tak jak pisał Wojtek

a czy ten Wojtek zagral kiedsy przynajmniej jakis mecz na powaznie w siatkowke i wie o czym mowi?

Brazylia tez wygrywala cale lata bo wszyscy byli slabi.Zamilcz lepiej bo mi podnosisz cisnienie."Znafca" z Ciebie
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż na czas meczu

Przeciez podczas IO tak samo bedzie wypisywał głupoty, nie mam co do tego żadnych wątpliwości, dobra oglądam dalej :)
kuba92762
kuba92762
  8 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a czy ten Wojtek zagral kiedsy przynajmniej jakis mecz na powaznie w siatkowke i wie o czym mowi?

A Ty na jakiej pozycji grasz, jeśli grasz? :mrgreen:
kzyhu
kzyhu
  8 lipca 2012

siatkarze za złoto w Londynie mają dostać do podziału 720tys zł , a nożni ile dostali premii za tą kompromitację na euro? jednym słowem parodia

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  8 lipca 2012

kiepsko gramy w tej drugiej partii

kuba92762
kuba92762
  8 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: siatkarze za złoto w Londynie mają dostać do podziału 720tys zł , a nożni ile dostali premii za tą kompromitację na euro? jednym słowem parodia

No Szczęsny 150 tyś euro dostaje tygodniowe jakoś...
Gutek909
Gutek909
  8 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsza pare przyjmujacych na swiecie.

no troszkę Cie Koras poniosło ;d Kurek atak ma przekozacki, ale przyjęcie cały czas musi poprawiac ;d
KorasPL
KorasPL
  8 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty na jakiej pozycji grasz, jeśli grasz?

Moj szwagier ma swoj klub Zloty Klos Orleta .Grali w III lidze ale pozniej miasto wymowilo im hale wiec nie zlgosili sie do rozgrywek i graja tak wiesz po turniejach roznych:D Teraz obecnie to plazoweczka idze ;D
Gralem pare meczow w lidze na ataku bo z przyjeciem u mnie jest na bakier.Wchodzilem z kwadratu cos tam konczylem .Oczywiscie gralem wpisany jako ktos inny hahaha;D
egze
egze
  8 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: siatkarze za złoto w Londynie mają dostać do podziału 720tys zł , a nożni ile dostali premii za tą kompromitację na euro? jednym słowem parodia


miej pretensję do UEFY, bo ona sponsoruje PZPN, a PZPN piłkarzy :lol:
kzyhu
kzyhu
  8 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No Szczęsny 150 tyś euro dostaje tygodniowe jakoś...


ale nie chodziło mi o zarobki bo to inna bajka tylko za sam fakt premii za kompromitacje na mistrzostwach
KorasPL
KorasPL
  8 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no troszkę Cie Koras poniosło ;d Kurek atak ma przekozacki, ale przyjęcie cały czas musi poprawiac ;d

Porpawia wszystko atakiem i tak podciagnal sie w przyjeciu:D
kuba92762
kuba92762
  8 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Moj szwagier ma swoj klub Zloty Klos Orleta .Grali w III lidze ale pozniej miasto wymowilo im hale wiec nie zlgosili sie do rozgrywek i graja tak wiesz po turniejach roznych:D Teraz obecnie to plazoweczka idze ;D Gralem pare meczow w lidze na ataku bo z przyjeciem u mnie jest na bakier.Wchodzilem z kwadratu cos tam konczylem .Oczywiscie gralem wpisany jako ktos inny hahaha;D

No ja tak samo atak, przyjmować niezbyt dobrze potrafię:D Ogółem to ja w kosza grałem, miałem iść do Słupska, ale rodzice powiedzieli, że za młody jestem i sobie powiedziałem, że lepszej drużyny nie znajde i się zapytali chlopaki czy nie chcialbym pograc w siatkę i 5 treningow w tygodniu nauczyło mnie na ataku grać trochę:DAle też juz slabiej bo kontuzja kolana mnie zniszczyła:)
WueRZet
WueRZet
  8 lipca 2012

Amerykanie budowali ekipę 4 lata.

:crylol:

kuba92762
kuba92762
  8 lipca 2012

Niech stanie bliżej linii Winiarski bo bedzie tak osmieszany przez Stanleya na zagrywce.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.