JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  18 maja 2012 (pierwszy post)


Wielki finał tegorocznej LM już jutro! Emocje sięgają zenitu. Obok finału ME najważniejszy mecz tego roku. Po jednej stronie - pogromca najlepszej drużyny ostatnich lat czyli grająca mało atrakcyjny ale skuteczny futbol Chelsea FC. Po drugiej stronie ekipa FC Bayernu która w tym sezonie LM na własnym stadionie wygrała wszystkie spotkania pokonując po drodze tegorocznych mistrzów La Ligi oraz Premier League. W 7 spotkaniach na Allianz Arena Bawarczycy strzelili 21 bramek (w każdym meczu minimum dwie) tracąc przy tym tylko 4!

Obydwie ekipy będą dość mocno osłabione w formacjach defensywnych. W Bayernie nie zagrają Badstuber, Gustavo i Alaba a zastąpią ich Tymoszczuk (oh God, why :|) oraz Contento. Kroos przesunie się na pozycję Gustavo a więc do składu powróci Mueller.

Osłabienia Chelsea wydają się być większe - w finale nie zobaczymy piłkarzy którzy mieli olbrzymi wkład w wyeliminowaniu Barcelony czyli Ramiresa oraz Meirelesa. Zabraknie także Terryego i Ivanovica. Do składu wracają natomiast Cahill i Luiz którzy pauzowali odpowiednio 3 i 6 tygodni a więc ich forma nie jest do końca znana.

Bukmacherzy nie mają większych wątpliwości a Wy?

1. Kto Waszym zdaniem wygra?
2. Czy Mario Gomez dogoni Leo Messiego w klasyfikacji najlepszych strzelców (?) - potrzebuje do tego dwóch bramek.
3. Jeśli macie coś ciekawego do powiedzenia na temat finału to śmiało. :ziober2:

KANAŁY TRANSMITUJĄCE MECZ

nSport - studio od godziny 19:00.
Komentarz z Monachium - S. Ryczel, W. Jagoda.

nPremium 3D - studio od godziny 20:00.
Komentarz ze studia - B. Gleń, M. Terlecki.

Polsat (Bogom dziękować - ostatni mecz LM na tej stacji) - studio od 19:00 (PSE) i 20:00 na Polsacie otwartym.
Komentarz z Monachium - M. Borek, Z. Boniek.
WueRZet
WueRZet
  18 maja 2012
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Bo jak nie gra ulubiony zespół to już nie warto oglądać. Nie czaję. Sam oglądam każdy finał od 2000 roku - no z wyjątkiem ostatniego.

Wcale nie musi grać mój ulubiony zespół, ale muszę czuć jakiekolwiek emocje związane z oglądanie. A, przykro to mówić, ten finał mi po prostu wisi.

Enkido
Enkido: Krótko - co to za finał Ligi MISTRZÓW, w którym nie grają mistrzowie swoich krajów?!

Co do za LM w której nie grają tylko mistrzowie ;)

Mam nadzieję, że Laskowski przedłuży kontrakt z TVP na okres po ME, bo Szpaka lubię, ale ile można :D
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  18 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A, przykro to mówić, ten finał mi po prostu wisi.



RexMundi
RexMundi: kzyhu: skąd te info ?? http://media2.pl/media/80775-Liga-Mistrzow-i-Europejska-w-otwartym-TVN-i-TVP.html http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/liga-mistrzow-i-liga-europy-w-grupie-tvn-polsat-stawia-na-polska-pilke#

Ale tu nie ma nic na temat dwóch spotkań LM w tygodniu. ;>

Enkido
Enkido: Michal1910SRD: Jak Bayern zagra tak jak tydzien temu z borussia to niech lepiej na boisko nie wychodzi Jak Chelsea zagra tak jak z Liverpoolem 10 dni temu to też mogą zostać w szatni
Odpuścili te mecze. :ssh:

Enkido
Enkido: Krótko - co to za finał Ligi MISTRZÓW, w którym nie grają mistrzowie swoich krajów?!

Zabawne, że jedna z tych ekip po drodze pokonała mistrzów PD i PL. Ale jakby Real z Barcą grał to by to nie stanowiło problemu.. (:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do za LM w której nie grają tylko mistrzowie ;)

Dokładnie, to miałem na myśli :tak:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Odpuścili te mecze.

Albo się nie znasz albo udajesz.

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Zabawne, że jedna z tych ekip po drodze pokonała mistrzów PD i PL. Ale jakby Real z Barcą grał to by to nie stanowiło problemu.. (:

Barca tak, Real nie

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 maja 2012
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Ale tu nie ma nic na temat dwóch spotkań LM w tygodniu. ;>

już mi się nie chcę szukac
yło na jakiejś gg sport newes czy coś
że PODOBNO ma być wtorek i środa
...Ignorance is bliss...
ShakeZKacpra
ShakeZKacpra
  19 maja 2012
Enkido
Enkido: co to za finał Ligi MISTRZÓW, w którym nie grają mistrzowie swoich krajów?!

pewnie Ci nie przeszkadzało jak United lub Barcelona pokonywała w finałach
Chelsea i Arsenal
ShakeZKacpra
ShakeZKacpra
  19 maja 2012

aha
jestem za Bayernem i liczę na Tottenham

Kombatant
Kombatant
  19 maja 2012
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: 1. Kto Waszym zdaniem wygra?

Chelsea, bayern slabizny, ogladalem mecz z borussią, jezeli polak trzy gole im pakuje to wiedz ze cos sie dzieje.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 maja 2012

obojętnie kto wygra, nie wiem nawet czy będę oglądał
ale życzyłbym kibicom emocji z finału Bayern - Man U lub Milan - Liverpool :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 maja 2012

a obiektywnie patrząc na fakt, że Bayern gra u siebie i w Chelsea nie zagra: Terry, Ivanovic, Ramires i Meireles (do tego nie wiadomo czy wystąpi Cahill, Luiz i Malouda) to zwycięzca może być tylko jeden.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TottenhamHot
TottenhamHot
  19 maja 2012

oby Bayern wygral

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli polak trzy gole im pakuje to wiedz ze cos sie dzieje.

Jakie to typowe, że nasz jedzie po naszym. Jeszcze napisz, że Lewy jest słaby. :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: a obiektywnie patrząc na fakt, że Bayern gra u siebie i w Chelsea nie zagra: Terry, Ivanovic, Ramires i Meireles (do tego nie wiadomo czy wystąpi Cahill, Luiz i Malouda) to zwycięzca może być tylko jeden.

W obronie Bayernu postrach siać będzie kaleka Tymoszczuk więc wszystko jest możliwe.

Tak czy inaczej mam nadzieję, że Bayern wyrzuci Chelsea z LM na więcej niż jeden sezon.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  19 maja 2012

Aha jakby ktoś był zainteresowany to od godz. 12:00 trwa "Ultimate Champions Match"

http://www.youtube.com/uefa?feature=inp-lt-uef

World All-Stars: Edwin van der Sar, Vítor Baía, Patrik Andersson, Celestine Babayaro, Cafu, Fabio Cannavaro, Frank de Boer, Graeme Le Saux, Giovanni van Bronckhorst, Willy Sagnol, Ronald de Boer, Christian Karembeu, Michael Laudrup, Steve McManaman, Agustine 'Jay Jay' Okocha, Patrick Vieira, Zico, Stéphane Chapuisat, Predrag Mijatović, Davor Šuker, Dwight Yorke.
Coach: Ruud Gullit

FC Bayern All-Stars: Walter Junghans, Harald Dax, Markus Babbel, Harald Cerny, Thomas Helmer, Robert Kovač, Olivier Kreuzer, Stefan Reuter, Paul Breitner, Maurizio Gaudino, Ludwig Kögl, Niko Kovač, Michael Tarnat, Olaf Thon, Giovane Elber, Carsten Jancker, Pierre Littbarski, Roy Makaay, Karl-Heinz Riedle, Alexander Zickler.
Coach: Wolfgang Dremm

Elber. :zakochany:

Gutek909
Gutek909
  19 maja 2012

wgl mnie nie jara ten finał, tak samo jak ten sprzed dwóch lat i w sumie wolę iść na piwo w plener niż oglądać mecz :mrgreen:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 maja 2012
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W obronie Bayernu postrach siać będzie kaleka Tymoszczuk więc wszystko jest możliwe.

heh podaj składy na ten mecz zobaczymy co jest grane :)

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: http://www.youtube.com/uefa?feature=inp-lt-uef

włączyłem przed chwilą akurat Elber strzelił na 2:1

Konto usunięte
Konto usunięte: wgl mnie nie jara ten finał, tak samo jak ten sprzed dwóch lat i w sumie wolę iść na piwo w plener niż oglądać mecz

mam tak samo

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 maja 2012

o i dziadek van der Sar broni karnego :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.