Marius90
Marius90
  7 lipca 2021 (pierwszy post)

Jak to się mozliwe że na tym portalu zasadniczo młode dziewczyny 20-30lat mają w znajomych rówieśników zaś kobiety po 30-40rż w 90% dodają sobie młodszych od siebie mężczyzn? Z kolei młodsi mężczyżni dodają albo rówieśnice albo starsze, często strasznie brzydkie kobiety? Czy to trochę nie przeczy doborowi naturalnemu? Gdzie kobieta preferuje dojrzałego mężczyznę a mężczyzna urodę i młodość? Mężczyźni w realnym świecie zazwyczaj w wiekiem mają większe "branie" niż za młodu a tutaj? Mężczyzna po 40 staje się niewidzialny kobiet.

Marius90
Marius90
  7 lipca 2021

To oczywiście tylko moje spostrzeżenia, powstałe jednak na podstawie przejżenia mnóstwa kont. Oczywiście jest masa wyjątków od tego co tu zauważyłem. To tylko tendencje, ale przeczące trochę temu co mówi blackpill np

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  9 lipca 2021

Nie mam 40 lat , ale wystarczy nawet popatrzeć na głupią telewizje aby wyciągnąć wnioski , bo przecież ile można w niej usłyszeć o celebrytach wybierających sobie za żony kobiety o 20-30 lat młodsze od siebie albo odwrotnie to one wybierają tych starych dziadków czyhając tylko aż odwalą kite i sporządzą dla nich korzystny testament . Wniosek jest prosty dla kobiet "dojrzały mężczyzna" to człowiek z wysokim stanem majątkowym nie ważne ile ma lat czy jest starym bogatym emerytem czy młodym ustatkowanym przez rodziców gówniarzem , ważne tylko aby sponsorował damskie zachcianki .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.