Adam33gda
Posty: 11 (po ~710 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Adam33gda
  19 marca 2021 (pierwszy post)

Witam serdecznie. Piszę ten post ponieważ od roku żyjemy w czasach jakich żyjemy i ciężko kogoś poznać teraz. Czy jest szansa kogoś poznać przez internet? fotkę? Pewnie zaraz znajdą się tacy co będą pisać, że desperat itp itd. Niestety zostałem jakby to napisać... sam. Wiem, jestem już "stary" itp ale czy z tego względu trzeba kogoś skreślać? Przecież wiadomo, że nikt nie jest idealny. Ostatnio nie wiem dlaczego... ale dzieją się złe rzeczy... samobójstwa, zabijają dzieci... do czego prowadzi ten świat? mieszkam sam, czy nie mam prawa być szczęśliwy? pomóc komuś w sensie stworzyć związek i jak to np mówiąc związać koniec z końcem niż robić złe rzeczy? Co do wieku to nie wiem... młode często nie wiedzą czego chcą od życia... ale nie każda. Odległość? Nie stanowi to dla mnie problemu... w sensie jeśli jesteś w stanie przyjechać z drugiego końca Polski do Gdańska... zapraszam. Mam swoje mieszkanie i mieszkam sam... nie wynajmuję... Spadek. Czy naprawdę dalej ważne są wygląd i pieniądze niż być szczęśliwym? Znam różne przypadki po znajomych gdzie to nie szło w parze i teraz są razem tylko dla dziecka... Sam nie mam nic przeciwko jeśli masz dziecko, nie każdemu się układa w życiu. Jeśli znajdzie się jakaś chętna mnie poznać to zapraszam na priv. Zbliża się wiosna, lato więc to najlepszy czas aby się spotkać, poznać... Możesz przenocować u mnie lub w tanim motelu tuż obok mnie. Nie dajmy się zamknąć w domach i doprowadzać to desperacji itp... Bądźmy silni i się nie poddawajmy.

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  3 kwietnia 2021

No bardzo dużo napisałeś hmmm podziwiam takie osoby i szkoda mi ich jest bo czas poświęcony i tym bardziej by wypowiedz była dobrze złożona a nie ma odpowiedzi innych ludzi

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  21 kwietnia 2021

Napisze w skrócie , gdyż na dumanie nad okrutną rzeczywistością szkoda mnie czasu , a więc świat zmierza ku zagładzie , ponieważ jak dobrze pan to ujął dominują tutaj prestiż i pieniądze , a wiek to tu już nawet nie ma znaczenia podobnie jak wszelkie wartości moralne oraz żadne wyższe idee na których niby powinien opierać się związek , a jakikolwiek romantyzm to tylko imaginacja realiów , którą można sobie obejrzeć co najwyżej na filmach albo poczytać w książkach otumaniających mózg .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.