Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  1 maja 2020 (pierwszy post)

Czy na pierwszym spotkaniu dziewczyny pozwoliłybyście sobie, żeby wam podłubać w pępuszkach oraz pomiziać po brzuszkach.

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 maja 2020
Piracik92
Piracik92: Czy

Ty wiesz że zakładasz multum takich tematów na Forum o tej samej treści. Na pewno by nie pozwoliły podłubać nowo poznanemu facetowi. Z drugiej strony co to ma za sens w dłubaniu w pępku?
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  2 maja 2020
Owad
Owad: Piracik92: Czy Ty wiesz że zakładasz multum takich tematów na Forum o tej samej treści. Na pewno by nie pozwoliły podłubać nowo poznanemu facetowi. Z drugiej strony co to ma za sens w dłubaniu w pępku?


No to niedobrze, jakby nie pozwoliły. No to co, że zakładam. Bo lubię. A dłubanie w pępku mnie kręci u dziewczyn. Jeszcze jak mają ciekawe kształty tych pępuszków

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 maja 2020
Piracik92
Piracik92: A dłubanie w pępku mnie kręci u dziewczyn. Jeszcze jak mają ciekawe kształty tych pępuszków

Mnie nie. Chyba za stary jestem na to.
:zonk:
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  7 maja 2020
Owad
Owad: Piracik92: A dłubanie w pępku mnie kręci u dziewczyn. Jeszcze jak mają ciekawe kształty tych pępuszków Mnie nie. Chyba za stary jestem na to.

Aha :)

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  19 maja 2020
Piracik92
Piracik92: Owad: Piracik92: Czy Ty wiesz że zakładasz multum takich tematów na Forum o tej samej treści. Na pewno by nie pozwoliły podłubać nowo poznanemu facetowi. Z drugiej strony co to ma za sens w dłubaniu w pępku? No to niedobrze, jakby nie pozwoliły. No to co, że zakładam. Bo lubię. A dłubanie w pępku mnie kręci u dziewczyn. Jeszcze jak mają ciekawe kształty tych pępuszków


Obawiam sie ze nie znasz kobiet.One pozwola na wszystko ale musza czuc sie bezpieczne w towarzystwie faceta! To jest swiete.!
Najpierw wiec trzeba kobiete oswoic, aby poczula sie bezpieczna w naszym towarzystwie.Polubila nas i nabrala apetytu na dotykanie sie .Sa rozne sposoby:) a potem mozna sprobowac z tym pepkiem ale tylko i wylacznie na zasadzie zabawy, zartu ! bo jak wyczuja ze sie napaliles to koniec z toba! :) Uciekna ! :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.