Ulinkamalinka
Ulinkamalinka
  27 lutego 2020 (pierwszy post)

Znalazł ktoś z Was swoją drugą połowę dzięki foci (wirtualnej rzeczywistości) ? ile czasu jesteście już razem w realnym życiu:)

Sarox
Sarox
  28 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazł ktoś z Was swoją drugą połowę dzięki foci (wirtualnej rzeczywistości) ? ile czasu jesteście już razem w realnym życiu:)

Nie znalazłem drugiej połówki na fotce od dawna. Po prostu wszystkie kobiety przeszkadzają im chodzi o mnie. Po pierwsze po kolei zwracają uwagę na Typ, wygląd, status społeczny, a charakter nie wspomnę. "Nie znasz, nie oceniaj" a same oceniają na "Nie" . Nie które kobiety wyzywają w wiadomościach bez powodu. Nie wiem za co one mnie wyzywają, a ja nic nie zrobiłem coś złego ani.. Wrzucają do jednego worki i odrzucają. Rośnie wygórowane wymagania, to szczyt głupoty i nie znają życie (nie wiedzą o życiu) . Podobny temat coś o incelach: LINK https://www.papilot.pl/zycie/ludzie/48959/kim-jest-incel Szkoda, ze każda jest takie same ale zepsute, nie mają serca.

Bez sensu się urodziłem i nie potrzebne zakładałem konto na fotce. Bardzo kocham muzykę, zwierzęta, życie, sport etc. d83dde0a
GRADEK83
GRADEK83
  28 lutego 2020

Skoro fotka to zło to odpowiedź może być tylko jedna.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazł ktoś z Was swoją drugą połowę dzięki foci


Znalazłem, ale z 5 lat już nie jesteśmy razem.
Konto usunięte
Konto usunięte: ile czasu jesteście już razem w realnym życiu:)

2 lata byliśmy razem.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  29 lutego 2020

Cóż zjawisko silnej więzi między osobami lub jak kto woli potocznie zwanego "miłością" powinno się charakteryzować m.in głównie tym , że tym istotą wzajemnie mocno zależy na sobie , czyli na dobru drugiej strony , azaliż jak to ma się do postępowania jednostek damskich w praktyce ? , no cóż odwrotnie , ponieważ można się spodziewać po nich jedynie przychylności tylko w przypadku dobrego statusu materialnego , gdzie oceniają one drugiego osobnika wyłącznie przez pryzmat pieniądza , co wybitnie pokazuje egoizm oraz wyniosłość rozpieszczonych kobiet , których interesuje tylko własny tyłek i czubek własnego nosa , więc nie interesuje ich zdrowie potencjalnego partnera ani jego poszczególne cechy , a wyłącznie jego stan posiadania , i tylko głównie pod tym kątem Księżniczki którym nie chce się ani uczyć ani pracować przeprowadzają selekcje wobec kandydatów na sponsora bądź utrzymanka , inną sytuacją są troszkę Emancypantki bo przynajmniej wymagają czegoś bo same coś posiadają , ale kryteria nadal te same . Tak czy siak związek z jednostką dla której jest on rodzajem transakcji handlowej nie jest tu możliwy , bo to poniżej godności , ale niestety to jest cała prawda o Kobietach i ich empatii , którą już dawno zamiotły głęboko pod dywan .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  1 marca 2020

A ja szukam już od lat.

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Dragon842
Dragon842
  18 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazł ktoś z Was swoją drugą połowę dzięki foci (wirtualnej rzeczywistości) ? ile czasu jesteście już razem w realnym życiu:)

Rzadko można poznać kogokolwiek tutaj,pewnie są pary które tu poznały się.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  18 marca 2020

Ja bym tu raczej związków nie szukała. Porozmawiać, owszem można. Ale zawsze trzeba pamiętać ( o czym ja niestety czasami zapominam) że po drugiej stronie monitora nie zawsze jest ta osoba, która nam się wydaje że jest. Ludzie potrafią być bezwzględni. Lubia zabawę, wiedząc, że net daje im taką możliwość. Bo co to szkodzi. Realne życie weryfikuje takie znajomości. Dziś jestem, a jutro mnie nie ma. Ale trzymam kciuki za tych, którym się udało.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

GRADEK83
GRADEK83
  18 marca 2020
Aganiok22
Aganiok22: że po drugiej stronie monitora nie zawsze jest ta osoba, która nam się wydaje że jest

Co nie czasem może być jakiś obcy UFO wie kto tam z jakimi czułkami się skrywa :D
Aganiok22
Aganiok22: Realne życie weryfikuje takie znajomości

Skype wystarczy XD
Aganiok22
Aganiok22: Ale trzymam kciuki za tych, którym się udało.

Odległość i tak potrafi nie jeden związek rozwiązać...
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  18 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: jakiś obcy UFO wie kto tam z jakimi czułkami się skrywa


Jakby to był UFOK, to pół biedy, gorzej jak wąż grzechotnik.
Konto usunięte
Konto usunięte: Odległość i tak potrafi nie jeden związek rozwiązać...

A wiesz, że historia zna przypadki, że będąc blisko, też się związki rozpadają. Takie życie jakieś się porobiło dziwne......

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

GRADEK83
GRADEK83
  18 marca 2020
Aganiok22
Aganiok22: gorzej jak wąż grzechotnik.

Sssssss kubaniec w naszych rejonach to co najwyżej zaskroniec :P
Aganiok22
Aganiok22: Takie życie jakieś się porobiło dziwne

Niedopasowanie charakterów.
Indianie mówią aby poznać kobietę musisz najpierw zamieszkać z nią pod jednym tipi czy tam wigwamem... spotykanie się z kimś na kilka godzin i rozstanie i tęsknota nie mają nic do tego gdy z kimś przebywa się dzień w dzień...życie wszystko weryfikuje.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  18 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: gdy z kimś przebywa się dzień w dzień


Mówisz o jednej celi? Masz rację można się wtedy poznać dogłębnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: w naszych rejonach to co najwyżej zaskroniec

Gradeczku, jak tam na wężach się nie znam, ale podłe to wszystko i tyle. I obślizgłe i tak syczy śmiesznie, a czasami nawet miło...

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

GRADEK83
GRADEK83
  18 marca 2020
Aganiok22
Aganiok22: Mówisz o jednej celi?

Tipi ciasne jak cela więc XD
Aganiok22
Aganiok22: Gradeczku, jak tam na wężach się nie znam, ale podłe to wszystko i tyle. I obślizgłe i tak syczy śmiesznie, a czasami nawet miło...

Kiedyś widywałem takie w Bieszczadach teraz takie prawie pół metrowe wygrzewają się na asfalcie w słoneczne dni przy pobliskim lesie... niefortunnie tracąc przy tym życie ....ale zimnokrwiste gady tak już mają szukają ciepła wilgoci XD
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  18 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: ale zimnokrwiste gady tak już mają szukają ciepła


W blasku zajebistości kobiet niejeden padalec wygrzać się pragnie.d83dde1c
Konto usunięte
Konto usunięte: Tipi jak cela

Z tą maleńką różnicą, że zawsze możesz wyjść i trzasnąć drzwiami d83dde04, a z celą to jednak tak łatwo nie pójdzie. Czasami niektórzy mają dożywocie.....d83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.