kw25
Posty: 6 (po ~385 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kw25
  26 grudnia 2019 (pierwszy post)

Lubię podróżować,poznawać to,co dotąd było nieznane,odkrywać nowe miejsca i kultury.

Jednocześnie lubię też czasami posiedzieć w domu.Jestem osobą komunikatywną i towarzyską,

lubię poznawać nowych ludzi i rozmawiać,ale potrzebuję trochę czasu na zbudowanie zaufania:

w pierwszym kontakcie bywam ostrożny.Optymista,lubię się śmiać i cieszą mnie małe rzeczy,

przyjemne drobiazgi dnia codziennego.Jestem mężczyzną niezależnym finansowo,o ugruntowanej pozycji zawodowej.

Sporo czasu poświęcam aktywności fizycznej:dwa razy w tygodniu ćwiczę,jeżdżę na rowerze,lubię chodzić po górach.

Ważne jest spokojne życie,a praca nie jest dla mnie celem samym w sobie,a środkiem pozwalającym na realizację innych celów.

Chciałbym poznać kogoś,z kim można budować związek na co dzień,a nie tylko od czasu do czasu.

Kobietę, która posiada własne poglądy i własne zdanie,zdecydowana,ale jednocześnie nie narzucająca ich partnerowi.

Aktywna fizycznie,lubiąca uprawiać sport.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.