Dragon842
Dragon842
  2 grudnia 2019 (pierwszy post)

Dobry wieczór, każdy szuka swojego ideału który spodoba się pod każdym względem. Mam 35 lat i mieszkam w Szczecinie, jestem kawalerem i czas znaleźć kogoś na stałe. Oczywiście nie szukam miłości na siłę choć wiem że miłość nadaję życiu sens, nie jestem facetem który szuka przygód i przelotnych związków. Człowiek w pewnym wieku musi myśleć dojrzale i tak podchodzić do życia. Wiem że nie jestem przystojny dlatego nie szukam także kobiety która będzie miała urodę modelki, w końcu uroda przemija. Lubię poznawać nowych ludzi i rozmawiać na każdy temat, rozmowa pozwala poznać człowieka i jego podejście do różnych spraw ale nie zastąpi rozmowy w cztery oczy. Każdy myśli że jak piszę dłuższe wypowiedzi to chcę zwrócić uwagę na siebie co zresztą nie prawdą bo najczęściej piszę spontanicznie. Nie każdy facet myśli jednoznacznie, każdy człowiek jest inny. Są ludzie którzy potrafią rozmawiać i indywidualnie podejść do człowieka, nie zależy mi by zwrócić uwagę na siebie. Jestem przeciętnym facetem z zasadami, tylko tyle i aż tyle. Jeśli potrafisz rozmawiać to pisz śmiało, spokojnej nocy życzę i pozdrawiam serdecznie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.