MariusV
Posty: 4 (po ~1054 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MariusV
  24 października 2019 (pierwszy post)

Aloha!

Jestem Mariusz, mieszkam w okolicy Warszawy, mam 170 cm wzrostu. Nie wstydzę się swojej reumatyzmu. Mimo to nie poddaję się. Spokojnie mogę jechać na rowerze czy na hulajnodze, więc jak będziesz głodna to nie ma problemu. Wsiadam na rower i zgarniam kebaba dla Ciebie ;) Mam śmiesznie przykurczone palce, ale daję radę pokazać "faka" :D

Co do cech charakteru: zabawny, dowcipny i nieśmiały. Jestem spokojną duszą. Mam różne zainteresowania takie jak kino, czytanie książek o tematyce fantastycznej i kryminalnej. Moje dalsze hobby to fotografowanie i podróżowanie. Zdecydowanie uwielbiam morze i kocham Grecję, bo mam sentyment do niej. Słucham też muzyki z lat 80. i 90., ale nie tylko. Lubię pograć na laptopie albo na Playstation 4. Ostatnim zainteresowaniem jest urbex. Opuszczone i mroczne budynki są cudowne.

Szukam kogoś tutaj, z kim będę mógł spędzać samotne wieczory, może z czasem popołudnia, dni i ranki... Wychodzić, wspierać się, opiekować, ufać, rozmawiać, wygłupiać, poznawać. Zbliżać i budować jak w tetrisie fajną relację :)

Zdaję sobie sprawę że ludzie boją się inności jak większość, patrzą najpierw na atrakcyjność a potem na charakter. W sumie nie szukam tutaj na siłę.
Dziękuję, dobranoc! :P

DanielZalewski3
Posty: 4 (po ~34 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 8
DanielZalewski3
  24 października 2019

Poznam przyjaciółkie do pogadania i spędzenia miło z nią czas

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.