MariusV
Posty: 4 (po ~1054 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MariusV
  20 października 2019 (pierwszy post)

Aloha! Co by tu napisać i w jakim celu? Po prostu chcę poznać kogoś, wyjątkową kobietę.
Pracuję, ale zawsze mam dużo wolnego czasu.
Pochodzę prawie z Warszawy. Jestem Mariusz i 31 lat, mam 170 cm wzrostu i niebrzydki i ciut młodziej wyglądam. Nie wstydzę się swojej niepełnosprawności - reumatyzmu i słabego słuchu. Mimo to nie poddaję się. Mam śmiesznie przykurczone palce, ale daję radę pokazać "faka"
Co do cech charakteru: zabawny, dowcipny i nieśmiały. Jestem spokojną duszą. Mam różne zainteresowania takie jak kino, czytanie książek o tematyce fantastycznej i kryminalnej. Moje dalsze hobby to fotografowanie i podróżowanie. Zdecydowanie uwielbiam morze i kocham Grecję, bo mam sentyment do niej. Słucham też muzyki z lat 80. i 90., ale nie tylko. Ostatnim zainteresowaniem jest urbex. Opuszczone i mroczne budynki są cudowne. Lubię pojeździć autem w nieznane tereny :P

Zdaję sobie sprawę że ludzie boją się inności jak większość, patrzą najpierw na atrakcyjność a potem na charakter. W sumie nie szukam tutaj na siłę.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.