EspaniaMen
EspaniaMen
  10 października 2019 (pierwszy post)

trzy zasady
1 Seks
2 Kasa
3 Dobra zabawa.
Ale do tego powyżej potrzebne jest coś jeszcze
DOBRE GENY niestety ,a to już was przerasta to jak wygrana na loterii ,czasem się zastanawiam dlaczego Bóg dał mi tak wiele,ale na to nikt nie zna odpowiedzi tak chciał ?

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  10 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: trzy zasady 1 Seks 2 Kasa 3 Dobra zabawa. Ale do tego powyżej potrzebne jest coś jeszcze DOBRE GENY niestety ,a to już was przerasta to jak wygrana na loterii ,czasem się zastanawiam dlaczego Bóg dał mi tak wiele,ale na to nikt nie zna odpowiedzi tak chciał ?


Te trzy "zasady" które wymieniłeś, plus te "dobre" geny, nic Ci nie dadzą. Bo o ile może skusi się jakaś kobieta na kasę, to z pewnością jak posłucha tego jakie masz zdanie o Polkach, trzaśnie drzwiami i wyjdzie. Jeśli ma odrobinę oleju w głowie. A polki to mądre babki i dbają o siebie. Więc nie sądzę, żebyś na te "zasady" załapał jakieś wielkie stado wielbicielek.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  10 października 2019

szacun maczo

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  10 października 2019
Aganiok22
Aganiok22: Te trzy "zasady" które wymieniłeś, plus te "dobre" geny, nic Ci nie dadzą. Bo o ile może skusi się jakaś kobieta na kasę, to z pewnością jak posłucha tego jakie masz zdanie o Polkach, trzaśnie drzwiami i wyjdzie. Jeśli ma odrobinę oleju w głowie. A polki to mądre babki i dbają o siebie. Więc nie sądzę, żebyś na te "zasady" załapał jakieś wielkie stado wielbicielek.


ten maczo nie szuka polek. on ma swoja hiszpanke wybranke, ta jedna jedyna. gdzies nawet widzialem jej zdjecia na forum
EspaniaMen
wpis jest ukryty
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  11 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: na prawdę żal mi cie chłopie że przegrałeś życie leon28

chlopie, albo dzieciaku, na szczescie nie musze sie tym przejmowac i tak jak ty dowartosciowywac w necie.
juz ci raz napisalem tu na forum, ze za takie gadki do kobiety w realu zrobilbym ci wlasne mma.
na twoim miejscu zastanowilbym sie nad soba, bo jak widac, cos u ciebie ewidentnie nie zatrybilo. ale znajac twoja inteligencje inaczej, sprobujesz tu pewnie jeszcze kilka razy blysnac. mimo wszystko powodzenia przegrywie, kazdy ma swoje 5 minut,
twoje jak widac zuzywasz zupelnie bezuzytecznie w necie.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  11 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aganiok22: EspaniaMen: trzy zasady 1 Seks 2 Kasa 3 Dobra zabawa. Ale do tego powyżej potrzebne jest coś jeszcze DOBRE GENY niestety ,a to już was przerasta to jak wygrana na loterii ,czasem się zastanawiam dlaczego Bóg dał mi tak wiele,ale na to nikt nie zna odpowiedzi tak chciał ? Te trzy "zasady" które wymieniłeś, plus te "dobre" geny, nic Ci nie dadzą. Bo o ile może skusi się jakaś kobieta na kasę, to z pewnością jak posłucha tego jakie masz zdanie o Polkach, trzaśnie drzwiami i wyjdzie. Jeśli ma odrobinę oleju w głowie. A polki to mądre babki i dbają o siebie. Więc nie sądzę, żebyś na te "zasady" załapał jakieś wielkie stado wielbicielek. Bzdura .Liczy się kasa potem wygląd ,jesteście tak naiwne i głupie że nie ma na to wzoru matematycznego,podam przykład moją koleżankę leje facet totalnie MMA ma co weekend i co >? siedzi z nim nadal wytłumacz mi tu waszą mądrość ,kochacie kasę i tak już zostanie a jej facet to akurat dziany gość no nie tak jak ja ale dzianyleon28: na prawdę żal mi cie chłopie że przegrałeś życie


Te 5 minut o których pisał tu Leon28 Ciebie nie dotyczą. Myślisz, że jak będziesz pisał te bzdury to znajdziesz jakichś zwolenników swojego braku elementarnych zasad dobrego wychowania. Nawet nie chcę mi się pisać dosadnie co myślę o Twoim ilorazie inteligencji. Jest tak znikomy, że niewidoczny. Ty nie lubisz kobiet i to jest Twój problem. Takimi atakami leczysz swoje kompleksy? Jest to żałosne. I jest mi Ciebie zwyczajnie po ludzku szkoda. Tylko na tyle zasługujesz. Na współczucie.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

oam
oam
  11 października 2019
leon28
leon28: chlopie, albo dzieciaku, na szczescie nie musze sie tym przejmowac i tak jak ty dowartosciowywac w necie.
Aganiok22
Aganiok22: Tylko na tyle zasługujesz. Na współczucie.
Nie ma co się przejmować i brać te wpisy na poważnie. Niestety, ale niektórzy szukają atencji w sposób niegodny aprobaty.
Jest taki jeden facet, w internecie szerzej znany jako testoviron - Polak mieszkający poza granicami naszego kraju, przechwalający się dobrem jakie posiada i gardzący rodakami, z racji że oni tego nie mają i w jego mniemaniu nie mogą mieć, bo są na to zbyt biedni.
Tutaj jest dokładnie ta sama sytuacja: człowiek szukający atencji zgrywa testovirona i robi to co wcześniej wspomniany- prowokuje i ubliża.

Słabe.

Temat uważam za zamknięty.
Dość już poniżania!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.