bogos
bogos
  28 lipca 2019 (pierwszy post)

Szukam dziewczyny mam 20lat moje hobbi to motoryzacja,masterkowanie,piłka nożna,rowery,sporty ekstremalne
Lubie psy,dzieci
Na wyglodnie nie patrze bo wyglod nie jest najważniejszy ale dziewczyny chyba nigdy nie znajed i nie bede miał bo mam chyba jakiegoś pecha albo żadnej dziewczynie sie nie podobam:-(

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam dziewczyny mam 20lat moje hobbi to motoryzacja,masterkowanie,piłka nożna,rowery,sporty ekstremalne Lubie psy,dzieci Na wyglodnie nie patrze bo wyglod nie jest najważniejszy ale dziewczyny chyba nigdy nie znajed i nie bede miał bo mam chyba jakiegoś pecha albo żadnej dziewczynie sie nie podobam:-(

Więcej optymizmu+ ustawienie autokorekty w telefonie i powinno być lepiej 😜
bogos
bogos
  28 lipca 2019

Może tak ale wodpie

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Może tak ale wodpie

Mnie osobiście pisownia odstrasza...ale zrobisz jak uwazasz😉
bogos
bogos
  28 lipca 2019

Okid83dde09

bogos
bogos
  28 lipca 2019

a czemu odpowiedziałaś na to co napisałem?

Damian241
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: a czemu odpowiedziałaś na to co napisałem?

Bo czesto zaglądam na forum..i nie bardzo rozumiem - kazda osobę, która Ci odpisze będziesz o to pytał?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Tak, tak...lubisz fantazjować ( juz to robiles nie raz wysysajac sobie dziwne rzeczy z palca, a potem przepraszając) Ale moze warto to robić na jakims poziomie.. ??

Damian241
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie będę nawet komentować Twojego żenujacego zachowania...moge tylko stwierdzić, ze Twoj powód uporczywego szukania tej jedynej az bije po oczach.
Pomijając fakt, że to nie jest dział "sex", więc opanuj swoje "fantazje".

Damian241
wpis jest ukryty
Damian241
Damian241
  28 lipca 2019

No nic będę zmykał późno już, a rano trzeba wstać. Dla mnie najczęściej śnią lody, albo jakieś trójkąty, a dziś coś tak przeczówam, że przyśnisz się mi ciao ::P

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 lipca 2019

Napisał "zmykam" i tak też uczynił, ale chyba nie to miał na myśli...zyczę kolorowych snów

Damian241
Damian241
  29 lipca 2019

konfidentka :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.