Marecki285
Marecki285
  17 lipca 2019 (pierwszy post)

poznaj mnie dopiero oceniaj

Marecki285
Marecki285
  17 lipca 2019

ocnić kogoś po wyglądzie bardzo prosta rzecz ale trzeba poznać kogoś poznać bliżej żeby zobaczyć dlaczego taki jest

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  17 lipca 2019

To chyba w takim razie pomyliles portale, bo ten ( jak sama nazwa wskazuje) polega własnie w duzej mierze na OCENIANIU.
Nie ma tu zadnego obowiązku poznawania kogoś przed oddaniem głosu, czyli ocenianiem.

F0X
F0X
  17 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: polega własnie w duzej mierze na OCENIANIU.


Jak są mężczyźni którzy otwarcie piszą że chcą ruchańska i przygód to źle.
Jak jest facet który nie mówi o sexie a chce by poznać jego wnętrze to też źle....

Tobie to się nie dogodzi.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  17 lipca 2019
F0X
F0X: Przeczytajmojopis: polega własnie w duzej mierze na OCENIANIU.Jak są mężczyźni którzy otwarcie piszą że chcą ruchańska i przygód to źle. Jak jest facet który nie mówi o sexie a chce by poznać jego wnętrze to też źle.... Tobie to się nie dogodzi.

Pokaz gdzie napisalam, ze to "zle". Po prostu kolejny facet, ktory nie umie sobie poradzić z krytyką i decyzja X to dla niego dramat.
F0X
F0X
  17 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pokaz gdzie napisalam, ze to "zle". Po prostu kolejny facet, ktory nie umie sobie poradzić z krytyką i decyzja X to dla niego dramat.


A pokaż gdzie on napisał że nie radzi sobie z decyzją X. Mówi tylko by nie oceniać po wyglądzie ale to nie znaczy że wirtualne oceny są dla niego problemem.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  17 lipca 2019

Jak dla mnie mówi to samo przez sie , zwlaszcza sadzac po X na jego koncie..

Marecki285
Marecki285
  27 lipca 2019

Dzięki że mi to uświadomiłem bo wstawiłem to i nie wiem jak skasować k.. mac d83dde1e

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki że mi to uświadomiłem bo wstawiłem to i nie wiem jak skasować k.. mac

Nie da się."skasować".
Marecki285
Marecki285
  27 lipca 2019

Służę pomocą 🤣🤣🤣

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Służę pomocą 🤣🤣🤣

Ale że w czym.. ??
Sylwiajulita
Posty: 40 (po ~77 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 30
Sylwiajulita
  27 lipca 2019

Ludzi nie ocenia się po wyglądzie tylko tym kim są jaką mają duszę podobnie nie ocenia się książki po okładce.Ten kto ocenia po wyglądzie jest płytkim człowiekiem.Podobnie w miłości powinno się kochać za nic za to że ktoś jest z tobą bez względu na wszystko i kiedy upadasz podniesie cię

Przeczytajmojopis
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  27 lipca 2019
Sylwiajulita
Sylwiajulita: Ludzi nie ocenia się po wyglądzie tylko tym kim są jaką mają duszę podobnie nie ocenia się książki po okładce.Ten kto ocenia po wyglądzie jest płytkim człowiekiem.Podobnie w miłości powinno się kochać za nic za to że ktoś jest z tobą bez względu na wszystko i kiedy upadasz podniesie cię

Czyli uwazasz, ze ja jestem płytka?? Brak slow. Dlaczego Ty nie potrafisz zrozumiec, ze ten portal daje opcje oceniania wlasnie po wygladzie i NIE MA OBOWIĄZKU poznania tej osoby wczesniej???
oam
oam
  28 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte:
Nie należy oceniać i skreślac ludzi patrząc tylko na wygląd. A to, ze ktos założył taki temat nie oznacza, że boli go X czy brak dyszki do zdjęcia, w dodatku z góry zarzucanie tego- jest wielka przesadą. Nie każdy ma bol 4liter o to, to ze wiele osób płakało o to do Ciebie na PW, nie znaczy, ze kazdy taki jest. Tak samo nigdzie Pani o loginie @Sylwiajulita nie napisala ze chodzi o ten portal, a wypowiedziala ze ogolnikowo. Atakowanie rozmówców nie jest w porzadku, kazdy wyraza wlasne zdanie wiec uszanujmy je.
Nie bez powodu jeden Twoj wpis zostal ukryty.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.