Dziewczyna1992
Dziewczyna1992
  9 lipca 2019 (pierwszy post)

Jak powinno sie traktować żonę? Jego zdanie tylko sie liczy. Zwykle klocimy sie o pieniadze bo ciagle ma za malo a pracuje non stop. Jak o cos prosze by zrobil to mnie krytykuje jakbym sie na niczym nieznala. Czuje sie stlumiona, sama, nie kochana i dusze sie w tym zwiazku. Myslalam juz milion razy by wyjechać na jakis czas ale mamy 2 dzieci. Nie wiem co mam począć. Piszcie...

GhostRider888
GhostRider888
  9 lipca 2019

Do tego doprowadzają Kobiety swoim materializmem , jak tak to brakuje pieniędzy na błyskotki , a jak chłop idzie robić na pożądliwości swojej panienki , to zły pracoholik z niego , i jak tu kobiecie dogodzić ??

Sylwiajulita
Posty: 40 (po ~77 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 30
Sylwiajulita
  9 lipca 2019

Proszę napisz do mnie w wiadomość priv.pomoge tobie bo znam temat pisze do osoby o nic dziewczyna 1992

Dziewczyna1992
Dziewczyna1992
  9 lipca 2019

Nie jestem materialistka i kupuje tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Chodz dla niego nie zawsze to jest potrzebne.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem materialistka i kupuje tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Chodz dla niego nie zawsze to jest potrzebne.

A Ty pracujesz??
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  9 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: i jak tu kobiecie dogodzić ??

...jeszcze się taki nie urodził d83dde02
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: GhostRider888: i jak tu kobiecie dogodzić ?? ...jeszcze się taki nie urodził

Nie przesadzaj 😜
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  9 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przesadzaj 😜


ależ wcale nie przesadzam nie ma złotego środka , jeszcze się taki nie urodził co by każdej dogodził :)
bo pojedynczym kobietą to przecież wiadomo ;D
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Nie przesadzaj 😜 ależ wcale nie przesadzam nie ma złotego środka , jeszcze się taki nie urodził co by każdej dogodził :) bo pojedynczym kobietą to przecież wiadomo ;D


A co na komu facet dogadzający KAŻDEJ??
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  10 lipca 2019

Nie ja wymyślam powiedzenia... 😜

Dziewczyna1992
Dziewczyna1992
  10 lipca 2019

A macie jakis pomysljak rozmawiac z mezem jak on nie chce slucha???

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A macie jakis pomysljak rozmawiac z mezem jak on nie chce slucha???

Zapytałam Cie wczesniej, czy Ty tez pracujesz..
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A macie jakis pomysljak rozmawiac z mezem jak on nie chce slucha???

Jesli Ci nie słucha, to znaczy , że nie ma szacunku do Ciebie. Twój wybór, czy chcesz z kims takim spędzić resztę życia.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  10 lipca 2019

o kasę kłótnie zawsze są i zawsze będą. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, cudów nie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak chłop idzie robić na pożądliwości swojej panienki , to zły pracoholik z niego , i jak tu kobiecie dogodzić ??

Jak kobieta widzi, że faktycznie pracuje i faktycznie realne z tego zyski są to to szanuje. Jak korzyści są wymierne też bym zadowolona nie była.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem materialistka i kupuje tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Chodz dla niego nie zawsze to jest potrzebne.

To zależy co jest dla Ciebie najpotrzebniejsze. Dla jednych marchewka dla innych perfumy. Zarabiasz mam nadzieje na siebie więc ja jakiś problemów nie widzę. A jak stęka zrób listę wyślij do sklepu.

Jak rozmawiać z mężem no raz mnie chciał okłamywać to poszliśmy do notariusza jest rozdzielność majątków
Raz mnie drażnił to papiery rozwodowe zostały w sądzie złożone
Odkąd mamy syna, takie problemu w sumie nie istnieją :P bo ja mu zawsze powtarzam, Igi będzie ze mną mieszkał a ja cię tak wydoje że Ci się odechce ;p

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GhostRider888
GhostRider888
  11 lipca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Jak kobieta widzi, że faktycznie pracuje i faktycznie realne z tego zyski są to to szanuje. Jak korzyści są wymierne też bym zadowolona nie była.


Jaka z tego korzyść jak męża nie ma non stop w domu a dzieci nie wiedzą jak ma na imię , chociaż nie jednej kobiecie to pasuje , gdyż pieniądze są i mogą robić co chcą i z kim chcą , człowiek jak niewolnik nie pracuje już aby żyć , a żyje żeby pracować .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.