major678
major678
  29 czerwca 2019 (pierwszy post)

Proszę mi powiedzieć co jest ze mną nie tak że jak chce na wiązać kontakt z kobieta to cały czas dostaje kosza

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 czerwca 2019

Może nie masz auta.

HardStyled83ddd0a
Ziemia
Ziemia
  30 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: na wiązać

d83dde12
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 175
anfet4minka
  30 czerwca 2019

Może jak przestudiujesz słownik ortograficzny będzie lepiej? Spróbuj

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

ZalogaP
Posty: 11 (po ~44 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
ZalogaP
  30 czerwca 2019

Szukam kobiety łodzi Do stałego związku

ZalogaP
Posty: 11 (po ~44 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  30 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę mi powiedzieć co jest ze mną nie tak że jak chce na wiązać kontakt z kobieta to cały czas dostaje kosza

Mnie na wstępie odstrasza nieumiejętność poprawnej pisowni.
Poza tym fotki strasznie ponure- też nie zachęcają.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  30 czerwca 2019
ZalogaP
ZalogaP: Szukam kobiety łodzi Do stałego związku

Do stałego związku? Bo w innym temacie piszesz, ze do zAwalenia konia...wiec chyba niezdecydowany jestes 😂
GhostRider888
GhostRider888
  30 czerwca 2019

Jak nie wiadomo o co chodzi , to wiadomo , że chodzi o pieniądze , kobiety to materialistki proszę pana !

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  30 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie wiadomo o co chodzi , to wiadomo , że chodzi o pieniądze , kobiety to materialistki proszę pana !

A moze on ma wille z basenem i sportowe auto ..tego nie wiemy. Dla mnie intelekt to priorytet, a tu pisownia woła o pomste do nieba ,całość chaotyczna i nieskładna.
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  30 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie intelekt to priorytet

Dlatego masz konto na fotce tak? Meine liebe Gottd83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę mi powiedzieć co jest ze mną nie tak że jak chce na wiązać kontakt z kobieta to cały czas dostaje kosza

Słuchaj one tutaj mają 2 ścieżki hierarchizacji samców:
1) Zdjęcia - jeśli masz zdjęcia w otoczeniu atrakcyjnych kobiet / sławnych ludzi / przy ładnych autach / luksusowych apartamentach / w egzotycznych miejscach lub posiadasz ładne ciało napompowane Testosteronem Propionatem i je eksponujesz to ZYSKUJESZ W OCZACH PAŃ, jeśli takich nie masz to TRACISZ W OCZACH PAŃ

2) Oceniają Twoją przydatność jako komika i tamponu emocjonalnego żeby wykorzystać do zapewniania sobie rozrywki i pompowania EGO, dlatego musisz tańczyć na linie pomiędzy byciem super klaunem rozbawiającym księżniczki, a kochanym przyjacielem który będzie zaczytywał się w ich łzawych historiach spod znaku "Seba kolejny raz mnie uderzył ale go kocham i nie umiem od niego odejść".

Niemniej opcja nr. 1) Daje szanse na seks, opcja nr. 2) Daje szanse, że trafisz do friendzony i po prostu będziesz tracił czas, a jedyne co zyskasz (o ile jesteś dość inteligentny) to poznanie kobiecej natury i wyciągnięcie racjonalnych wniosków.
Pozdrawiam serdecznie d83dde09
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  30 czerwca 2019

Tak - dlatego mam konto na fotce, zeby porozmawiac w wolnej chwili ( czasem mam sporo wolnego czasu) z inteligentnymi osobami , z ktorych przez 1,5 roku utworzyła sie raptem kilkuosobowa grupka (co swiadczy o tym , jacy ludzie tu orzebywają) . Reszta to uzalajace sie nad sobą zdesperowane pustaki, oraz ci uwazające, ze kobiety to tylko samo zło, puste materialistki lecące na wyglad i kase. Ci o których teraz mowa, to oczywiscie wieczni single, którzy z roznych powodów nie mają powodzenia u kobiet.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 175
anfet4minka
  30 czerwca 2019

Ewka to nawet nie ma sensu, jesteśmy tu obrażane non stop bo co my tu robimy? Pewnie szukamy nadzianego bolca, który nas dopieści. Ostatnio non stop faceci tu się żalą na kobiety, szkoda nie zaczną od siebie. Udawanie maczo, tego jaki on jest zajefany co on fajnego ma sprawia że ich ego rośnie. Kiedyś mówiło się że jak facet ma małego to ma duże auto żeby sobie przedłużyć i chyba dalej tak jest

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  30 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego mam konto na fotce, zeby porozmawiac w wolnej chwili ( czasem mam sporo wolnego czasu) z inteligentnymi osobam

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie na wstępie odstrasza nieumiejętność poprawnej pisowni.

Konto usunięte
Konto usunięte: oraz ci uwazające

:D :D nasza fotkowa esencja urody i intelektu :D :D :D :D
Ziemia
Ziemia
  30 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ak

Konto usunięte
Konto usunięte: Ewk

Po prostu się nie wdawajcie w jałowe dyskusje, z których i tak nic nowego nie wynika. Doskonale znacie ich zdanie na ten temat, a oni wasze. Jesteście tylko pożywką do "hehe wywoływania bólu dupy u loch DdxDDxD".
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.