RafalZb
RafalZb
  28 czerwca 2019 (pierwszy post)

czy w skrócie debilem ważne by miał kasę?
dlaczego o tym mowie bo mam kolezanke co wybrala sobie faceta niezadbanego lysego ale lans prowadzi bo ma koszule Armaniego tyle widzialem na foto

RafalZb
RafalZb
  28 czerwca 2019

bo ja nie wyobrażam sobie całować się spać z kobieta co mnie nie pociąga fizycznie I FAKTYCZNIE DZIS TRZEBA POKAZYWAC ZE SIE MA PIENIADZE BO W TEDY KOBIETA CI POWIE ZARADNY JESTES

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  28 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

ja ***** kolejne frustracje.
skoro ma wybor, to po co ma byc z golodupcem? lepiej jest byc pieknym i bogatym.

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  28 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego o tym mowie bo mam kolezanke co wybrala sobie faceta niezadbanego lysego ale lans prowadzi bo ma koszule Armaniego

Spokojnie niedługo pewnie trafi na fotka.com gdzie będzie poszukiwać kolejnego tatusia dla bombelka d83dde02
selgros1987
selgros1987
  28 czerwca 2019

88% dziewczyny ocenia 11 gości po wyglądzie, potem po charakterze. d83dde02 Najsłabsze oceny oczywiście niscy d83dde02
1. Wygląd,
2. Pieniądze,
3. Praca społeczny.

RafalZb
RafalZb
  28 czerwca 2019

Leon28 rozumie że zdobywasz kobiety pokazując ile masz $$$$$

GhostRider888
GhostRider888
  28 czerwca 2019

Gościu ja mam w rodzinie przypadki związków Kobiet ze szkarłatnymi , gdzie oczywiście są oni w posiadaniu bogactwa rzeczy doczesnych , bo jakżeby inaczej ? , a na dodatek kilkakrotnie zmieniały partnerów , pośród których byli starsi panowie , więc o czym tu mówić ...

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  28 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Leon28 rozumie że zdobywasz kobiety pokazując ile masz $$$$$leon28

najpierw staram sie je omamic soba, a jak nie daje rady to uzywam wunderwaffe ;-)
RafalZb
RafalZb
  28 czerwca 2019

leon28 chodzi mi o to ze duzo kobiet nic nie chce dac od siebie tylko maja oczekiwania ale chyba tak zwiazku sie nie tworzy co nie jak sie jest razem to sie zdobywa cele

ciekawe jak ty bys poczul sie jak by ci kobieta powiedziala Leon ogarnij sie bo zarabiasz za malo albo nie jestes zaradny

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019

Facet, najpierw to trzeba poprawnie pisać. Wówczas może znajdziesz jakąś fajną kobietę.

Kasa raz jest raz nie ma. Równie dobrze można napisać, a czemu faceci boją się kobiet z kasą i pozycją?

Konto usunięte
Konto usunięte: 88% dziewczyny ocenia 11 gości po wyglądzie, potem po charakterze. Najsłabsze oceny oczywiście niscy 1. Wygląd, 2. Pieniądze, 3. Praca społeczny.


A do w tym złego że kobieta nie chce być z osobą która jej się wizualnie nie podoba? Chciałbyś być z kimś kto Cię wizualnie brzydzi - no ja nie. Kasa rzecz nabyta raz jest raz nie. Powiedziałabym zapytaj się mojego męża xD ale dostałbyś odpowiedz "Anfa wyda wszystko bo kocha pieniądze, ale zarabia to niech wydaje." Praca w dzisiejszych czasach każdy chyba się stara pracować, tak wiem nie muszę mam męża, ale chcę i pracuje od zawsze. Nie przeszkadza mi to być żoną, matką i kochać mojego męża.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 czerwca 2019

Ostatnie tematy bardzo uderzają w kobiety. To jest po prostu chamskie, robicie z nas picze które nogi rozkładają za kasę. To jest nie fajne. Naprawdę macie aż tyle żalu do kobiet?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

RafalZb
RafalZb
  28 czerwca 2019

to co powiesz na to jak kobiety sie pytaja ile zarabiasz gdzie pracujesz to nie jest szukanie dojnej krowy?

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  29 czerwca 2019

To od razu odrzucaj i po sprawie. Ja bym zapytała w jakiej branży pracujesz xD natomiast obstawiam 2 bo tak mi pasuje. Wbrew pozorom mowa ciała, i wygląd wiele zdradza, ale to już na priv napiszę xD.

Mnie jak ktoś proponuje sex za kasę od razu blokuje, bo dla mnie to chamstwo.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  29 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: to co powiesz na to jak kobiety sie pytaja ile zarabiasz gdzie pracujesz to nie jest szukanie dojnej krowy?

A co w tym dziwnego ?? Kobieta szukajaca faceta do zalozenia rodziny, chce wiedziec ze bedzie go na to stac. Nie wyobrazam sobie , ze mialabym wziąsc za meża bezrobotnego gołodupca i utrzymywac go reszte zycia. Facet ma byc przedewszystkim ZARADNY.
RafalZb
RafalZb
  29 czerwca 2019

A co w tym dziwnego ?? Kobieta szukajaca faceta do zalozenia rodziny, chce wiedziec ze bedzie go na to stac. Nie wyobrazam sobie , ze mialabym wziąsc za meża bezrobotnego gołodupca i utrzymywac go reszte zycia. Facet ma byc przedewszystkim ZARADNY.

I dlatego nadal sama jestes bo facet ktory pracuje ale pewnie nie zarabia okreslonej sumy nie jest dla ciebie zaradny mi o to chodzi ze kobiety szukaja faceto nie wiadomo jaka kasa!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.