Kamileczek54
Posty: 19 (po ~213 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Kamileczek54
  2 listopada 2018 (pierwszy post)

Mianowicie chce abyscie mi odpowiedzieli na 1 pytanie, jezeli laska mnie pierwsza zostawila i potem podala o alimenty to bede je placil? A i sprawa jest taka ze to ja zostalem ofiarą w tym wszystkim bo mimo wszystko starałem sie pomagac a i tak zawsze jak chce sie pomuc to tak wychodzi

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 listopada 2018

Dobry wieczor.

Z czego sie orientuje niezaleznie od tego kto byl inicjatorem rozstania, jesli potwierdzone jest ojcostwo, jestes zobowiazany utrzymywac swoje dzieci placac alimenty.

Teraz ja zadam pytanie:
Masz dzieci i obawiasz sie o to, ze bedziesz musial placic alimenty?
Rozstanie z kobieta nie oznacza rozstania z potomkami. Jestes zobowiazany brac udzial w ich zyciu i utrzymywac do 18 roku zycia, bo JESTES OJCEM.

Ech, XXI wiek, gdzie sie podziali prawdziwi mezczyzni. :and:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Fradar
Fradar
  3 listopada 2018

Ja tez mam 1 pytanie, co Tu masz na głowie?

Fradar
Fradar
  3 listopada 2018

Ty*
Poprawi mi jakiś modek?:(

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  3 listopada 2018
Kamileczek54
Kamileczek54: Mianowicie chce abyscie mi odpowiedzieli na 1 pytanie, jezeli laska mnie pierwsza zostawila i potem podala o alimenty to bede je placil? A i sprawa jest taka ze to ja zostalem ofiarą w tym wszystkim bo mimo wszystko starałem sie pomagac a i tak zawsze jak chce sie pomuc to tak wychodzi

Tak będziesz musiał płacić niezależnie od wszystkiego jako ojciec. Możesz iść do sądu i on orzeknie o wysokości alimentów. Jeśli wykażesz, że czynnie wspierasz dzieciaka, np. opłacasz rachunki ze swojego konta to możesz poprosić sąd o niskie alimenty.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poprawi mi jakiś modek?:(


Nie poprawiamy postów ale możemy znowu nadawać bany za śmiecenie komuś w temacie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Kamileczek54
Posty: 19 (po ~213 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Kamileczek54
  8 listopada 2018

Eh gdzie sie podzialy prawdziwe dziewczyny a nie laska warta niczego. Raczej to ona powinna mi placic xD bo jest rownouprawnienie

Daud
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Kamileczek54
Kamileczek54: Eh gdzie sie podzialy prawdziwe dziewczyny
Pouciekały stąd. A tak poważnie, jeżeli ona cię pierwsza zostawiła to jest prawdziwą dziewczyną i podjęła taką decyzję a nie inną. Może był jakiś powód tego i nie chcesz tego tu napisać nie wydaje mi się żeby tak bez żadnego powodu cię zostawiła.
Kamileczek54
Kamileczek54: a nie laska warta niczego
Na starość będziesz inaczej mówił i sam Laski będziesz używał np: przy chodzeniu lub do podpierania się.
Kamileczek54
Kamileczek54: Raczej to ona powinna mi placic xD bo jest rownouprawnienie
Sąd rozstrzygnie wszystko.
HardStyled83ddd0a
Jacek1982r
Jacek1982r
  9 listopada 2018
Nasza rozmowa nie ma sensu i nikt z nas ci tego nie powie KTO CO a bo tu akurat sąd zadecyduje czy alimenty płacić będziesz czy nie
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 listopada 2018
Kamileczek54
Kamileczek54: Eh gdzie sie podzialy prawdziwe dziewczyny a nie laska warta niczego. Raczej to ona powinna mi placic xD bo jest rownouprawnienie

Może tak być. Jeżeli weźmiesz dzieciaka do siebie to sąd może nakazać jej wpłacać alimenty.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Kamileczek54
Posty: 19 (po ~213 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Kamileczek54
  9 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kamileczek54: Eh gdzie sie podzialy prawdziwe dziewczyny a nie laska warta niczego. Raczej to ona powinna mi placic xD bo jest rownouprawnienie Może tak być. Jeżeli weźmiesz dzieciaka do siebie to sąd może nakazać jej wpłacać alimenty.

Tak tak ona mi da dzieciaka :D znalazła sobie od razu szmula innego faceta i ona jest tak poyebana ze uwierz mi sam bys byl w szoku co potrafi odyebac
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 listopada 2018

Ale mi tu nie przeklinaj.

Alimenty sa na dzieciaka a nie dla kobiety. Ale z taką kobietą będziesz miec pod góre bardzo dlugo.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Angele4
Posty: 8 (po ~23 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Angele4
  14 listopada 2018

Do usranej smierci

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 listopada 2018
Angele4
Angele4: Do usranej smierci

Ale co ? będziesz tutaj siedzieć do usranej śmierci ?
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo dlugo

=
Angele4
Angele4: Do usranej smierci

Owad
Owad: Ale co ?


Myślę że chodzi o to co wyżej. Ale da się to przeżyć.
Owad
Owad: będziesz tutaj siedzieć do usranej śmierci ?

Przecież dopiero przyszła na Forum
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.