OgnistaAura
OgnistaAura
  13 kwietnia 2018 (pierwszy post)

W jaki sposób radzicie sobie ze swoim partnerem bądź partnerką, z nudą w związku ?
Często zdarzają się Wam monotonne dni ?

Walczycie z tym czy raczej szybko się ulatniacie?:)

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  13 kwietnia 2018

Jak zaciążysz i urodzi się dzidzia to nie będziecie mieć czasu na nudę... jesli jednak nie to znaczy że nie pasujecie do siebie a łączy was tylko aż nic.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  13 kwietnia 2018

Jesli w zwiazku istnieje pojecie nudy i monotonnosci to pozegnaj sie z partnerem.
Jak mozna nudzic sie osoba przez siebie wybrana? Nigdy w zyciu nie mialam takich problemow.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
OgnistaAura
OgnistaAura
  13 kwietnia 2018

Czyli cały czas jest kolorowo i bajecznie? A ile jesteście już ze swoimi partnerami? :)

gosiaczeka
Posty: 1 (po ~5 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
gosiaczeka
  13 kwietnia 2018

Witaj

OgnistaAura
OgnistaAura
  14 kwietnia 2018

Dobry :)

CuteNinja
CuteNinja
  14 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W jaki sposób radzicie sobie ze swoim partnerem bądź partnerką, z nudą w związku ?

Mi zdarzało się nudzić ze swoim partnerem, co było kwestią różnych zainteresowań. Pomogło spędzanie czasu osobno, każde z nas poświęcało się swojej pasji, do domu wracało zadowolone i wtedy mieliśmy czas dla siebie. Przestaliśmy być sfrustrowani tym, że się nie spełniamy, więc i związek trochę odżył. Aczkolwiek w końcu i tak umarł :ninja:
ASZABENE
ASZABENE
  14 kwietnia 2018

Jeśli chodzi o związek (8 lat po ślubie i 7 lat jako para )nie ma dla mnie takiego słowa jak nuda ,monotonia jak najbardziej . Monotonia wynikajaca z czynności które musimy wykonywać, aby spokojnie żyć . Dla mnie zona jest po to abym mógł przy niej odpocząć ,zrelaksować się ,a nie dodatkowo nasz wspólny wolny czas dnia codziennego wypełniać atrakcjami typu skok ze spadochronem .

praksyda
praksyda
  14 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: e swoim partnerem, co było kwestią różnych zainteresowań.

Konto usunięte
Konto usunięte: z nudą w związku ?

Tez to chciałm napisac wczoraj, ale poddałam się..poszłam spać.
Poszukaj coś dla siebie żeby nie było ze każdą chwilę jaka masz poświęcasz tylko swojemu wybrankowi.. on jest dodatkiem do Twojego życia, ale nie całym światem,d83dde0f chociaż dużo par siedzi sobie na głowie kazdą wolną chwilę, nie wychodza osobno, nic osobno nie robią , nawet znajomych mają tylko wspólnych, to jest niezdrowe, bo są od siebie za bardzo zależni, nie potrafią bez siebie funkcjonować.
kx2
kx2
  15 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli cały czas jest kolorowo i bajecznie? A ile jesteście już ze swoimi partnerami? :)

Przecież ona pisze to w czasie przeszłym a G(r)nębiciel jest tak na nie z miłością, do tego jest sarkastycznym szowinistą, że tylko opisuje sytuację. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Walczycie z tym czy raczej szybko się ulatniacie?:)


Jedyny mój związek to PZPN, tylko jak Mario WGC go....:ninja:
OgnistaAura
OgnistaAura
  15 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: OgnistaAura: Czyli cały czas jest kolorowo i bajecznie? A ile jesteście już ze swoimi partnerami? :) Przecież ona pisze to w czasie przeszłym a G(r)nębiciel jest tak na nie z miłością, do tego jest sarkastycznym szowinistą, że tylko opisuje sytuację. OgnistaAura: Walczycie z tym czy raczej szybko się ulatniacie?:) Jedyny mój związek to PZPN, tylko jak Mario WGC go....


CO ? :P
Tomki12345
Tomki12345
  16 kwietnia 2018

Siemaneczko! :)
Jest sporo ciekawych rzeczy do robienia :) mądry człowiek nigdy się nie nudzi :D
Pozdrawiam miłe i serdecznie :)

JaJesteem
JaJesteem
  30 kwietnia 2018

Nuda jest zwykłą iluzją, iluzyjnego umysłu ktory ciągle szuka wrażeń na zewnątrz, doprawdy idzie sie tym zmęczyć ... ;) trzeba nauczyć się w związku po prostu być, bez zbędnych wrażeń ktore pochodzą z iluzyjnego umysłu, ktorego naturą jest szukanie wciąż to nowych bodźców ... d83dde09

JaJesteem
JaJesteem
  30 kwietnia 2018

Samo bycie z kimś w związku, możne przynieść na pewnym poziomie bardzo wielką radość, w całym istnieniu nie pojawia sie ani razu znowu to samo doświadczenie, więc z tej perspektywy docenia sie każdą chwile d83dde0a

JaJesteem
JaJesteem
  30 kwietnia 2018

W sercu znajduje sie dusza i cieszy sie ona każdym doświadczeniem, jej radosc mozna poczuc, kierując na serce swoją uwagę, radosc jej jest przeogromna ... d83dde0a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.