Lekkostrawny
Lekkostrawny
  15 lutego 2018 (pierwszy post)

Witam mam problem wszystkie dziewczyny tutaj na fotce jeśli w ogóle mnie odwiedzą są na nie...
Jeżeli do jakiejś się odezwę również nie chcą nawiązać rozmowy...
Nie wiem co jest ze mną nie tak...
Dotyczy to kobiet. w różnym wieku
na badoo mam podobnie....

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  16 lutego 2018

Dziewczyny na takich portalach są bardzo wybredne bo mają praktycznie nieograniczony wybór. Zazwyczaj jest tak że prawie każda laska ma na fotce wielkie powodzenie a prawie każdy facet go nie ma :D Lepiej poszukać kogoś w prawdziwym życiu a to traktować jako zabawę.

Michial98
Michial98
  17 lutego 2018

Też tak myślę

Michial98
Michial98
  17 lutego 2018

Ale poczekaj może jakaś będzie chciała z tobą pisać

Raffi833
Posty: 1 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 28
Raffi833
  18 lutego 2018

Nie mają wykupionych pakietów i nie mogą pisać więcej niż jedna wiadomość dzienie

Jacek82
Jacek82
  18 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli do jakiejś się odezwę również nie chcą nawiązać rozmowy... .


Ty się nie przejmuj :) Bo lepiej odczekać i się pozłościć gdyż np 10 dziewczyn nie odpisze lub coś tam , a poczekać na np jedną dwie które będą chciały pogadać :) rozumiesz o co mi chodzi ? . Te głosy TAK NIE to o kant .... Jednym ruchem klikasz i nawet nie trzeba spojrzeć na osobę na którą się oddaje TAK-NIE i nie przejmuj się bo ja mam tak samo .
Success
Success
  18 lutego 2018

Jedna na dziesięć napiszę jakąś wiadomość. Zazwyczaj trzeba mocno ciągnąć za słowo , a odpowiedzi są bardzo zdawkowe. Nie jesteś osamotniony w braku powodzenia.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam mam problem wszystkie dziewczyny tutaj na fotce jeśli w ogóle mnie odwiedzą są na nie... Jeżeli do jakiejś się odezwę również nie chcą nawiązać rozmowy... Nie wiem co jest ze mną nie tak... Dotyczy to kobiet. w różnym wieku na badoo mam podobnie....

Nie zawracaj sobie dupy dziewczynami w internecie ktore szybko " obrastaja w piorka ". Typiary generalnie czuja sie lepsze od facetow wiec szkoda Twojego czasu.
adamek34
Posty: 17 (po ~141 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
adamek34
  20 lutego 2018

Napisz do "Kobiety",nie do "dziewczyny".

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  20 lutego 2018

Swojego powodzenia nie mieszaj do jednego portalu. Tu jest specyficzne urozmaicenie gustów. Ocena "nie" nie martw się. Jestem tego zdania, a przypuszczam, że obserwując, inni też mają takie zdanie (z upływem czasu). Idąc wizualna droga czas pokazuje jak bardzo źle się trafiło. Ogólnie ten portal to zabicie czasu dla różnej osobowości człowieka. Mało kto tu rozmawia nie patrząc na tzw podryw. Większość udaje pępek świata.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  23 lutego 2018

portal moze i fajny, ale ludzie, ogarnijcie sie i wyjdzcie w real. a dla autora - niepowodzenie w wirtualnym swiecie, to wirtualny problem, czyli zaden.

MagneziWitaminy
MagneziWitaminy
  25 lutego 2018

Nie rozumiem problemu... Na tego typu portalach to norma. Być może na dodatek jakoś nieudolnie je zaczepiasz i tyle.

Avatar użytkownika krzysiomaniakrzysiomania
Posty: 36 (po ~46 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 2
krzysiomania
  25 lutego 2018

Kobiety myślą po prostu że znajdą księcia z bajki znalazłem tu jedną spotykałem się parę dni i co lipa ktoś jak napisał wyżej dla zabawy tutaj.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 lutego 2018
krzysiomania
krzysiomania: Kobiety myślą po prostu że znajdą księcia z bajki znalazłem tu jedną spotykałem się parę dni i co lipa ktoś jak napisał wyżej dla zabawy tutaj.


to prawda, ze oczekiwania niektore maja wyzsze niz k2, natomiast im dalej w las, tj. im wiecej uplywa lat, tym bardziej nerwowo sie robi i wymagania, jakby staja sie mniejsze. to porada dla tych, co na portalach szukaja swojej 2giej polowki
adrianek2009
adrianek2009
  28 lutego 2018

Stary witaj w klubie. ..
Mam tak samo ale nie ma się co tym przejmować; )

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.