JFC
JFC
  3 listopada 2012 (pierwszy post)

Polećcie mi jakąś gierkę (PC) w klimatach postapo lub steampunk, najlepiej FPS i w miarę nową, ale to nie są sztywne reguły. :P

Ewentualnie jakiś western w stylu Red Dead Redemption.

:piwo:

NicZaFriko
NicZaFriko
  4 listopada 2012

Rage i Ravaged w sumie jak dla mnie mega podobne do siebie gry , grałem w Rage i cały czas miałem wrażenie jakbym grał w Halo.. nie wiem czemu : D
Ogólnie jak sam wiesz tytułów z tej tematyki jest dość mało :]

Zobaczyłem ostatnio trailer Nuclear Dawn , gra prawie jak crysis : D nie wiem ja mam jakies dziwne odbiorniki co do gier.

SP oczywiscie Dishonored : D , chodz co do steampanku sam osobiście lubię tylko i wyłącznie syberie i czekam z niecierpliwcem na trzecią odsłonę tej kultowej gry.

znajduch
znajduch
  4 listopada 2012
JFC
JFC: w klimatach postapo lub steampunk, najlepiej FPS


Fallout 3, Fallout New Vegas? :woot:
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  4 listopada 2012

Borderlands 2 to ty znając zycie grałeś. ale już skończyłeś?
stalkery przeszedłeś?
dayZ grałeś?

JFC
JFC: Ewentualnie jakiś western w stylu Red Dead Redemption.

Jedyne pozytywne na pc z westernów to call of juarez przynajmniej z tego co kojarze.
JFC
JFC: steampunk,

-torchligth2 choć to rpg, mnie h&s nie jarają.
-bioshock 1i2 na 3 chyba sie nigdy nie doczekamy -_-
JFC
JFC
  4 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Rage

Zapomniałem, że mam tą grę w ogóle. Zainstalowałem to dawno temu i zapomniałem zagrać. Trochę mnie zniechęcił chyba system obrażeń.
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiscie Dishonored

Już nabyłem. Będę grał w najbliższym czasie, ale ponoć krótka więc szukam czegoś na potem. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: syberie i czekam z niecierpliwcem na trzecią odsłonę tej kultowej gry.

Tak samo jak ja.
Konto usunięte
Konto usunięte: Fallout 3, Fallout New Vegas?

Przeszedłem po 5 razy każdego Fallouta.
Konto usunięte
Konto usunięte: Borderlands 2 to ty znając zycie grałeś. ale już skończyłeś?

No to Cię zaskoczę, bo w 2kę jeszcze nie grałem. Ale jest na mojej liście, spoko.
Konto usunięte
Konto usunięte: stalkery przeszedłeś?

Po kilka razy.. i chyba znowu się przejdę do Zony. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyne pozytywne na pc z westernów to call of juarez przynajmniej z tego co kojarze.

Grałem. Nie musi być na PC. Mam na stanie PC, PS3 i Ps Vita.
Konto usunięte
Konto usunięte: torchligth2 choć to rpg, mnie h&s nie jarają.

Grałem w jedynkę i mnie nudziła. Takie diablo z WoWową grafiką trochę.
Konto usunięte
Konto usunięte: bioshock 1i2 na 3 chyba sie nigdy nie doczekamy -_-

1 i 2 grałem, 3ka średnio mi podchodzi jak patrzę na filmiki..

Konto usunięte
Konto usunięte: dayZ grałeś?

Nie, zaraz obczaję.

Ale bym sobie pograł w grę na podstawie Jestem Legendą, tylko żeby miasta były bardziej rozwalone. Ale głównie chodzi mi o zastawianie pułapek, fortyfikowanie mieszkań i ciągłego kombinowania. Szukania zapasów na mieście pełnym zombiaków. Takie Dead island tylko z bardziej rozbudowanym systemem pułapek/kryjówek i więcej typowych dla RPG statystyk postaci, perków itd. :tak:
Muszę zacząć robić gry. :(
JFC
JFC
  4 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dayZ grałeś?

Obczaiłem. Gdyby to był singleplayer to dla mnie idealna gra, ale tak to nie wiem czy mi się to podoba.. :and:
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  5 listopada 2012
JFC
JFC: Ale bym sobie pograł w grę na podstawie Jestem Legendą, tylko żeby miasta były bardziej rozwalone. Ale głównie chodzi mi o zastawianie pułapek, fortyfikowanie mieszkań i ciągłego kombinowania. Szukania zapasów na mieście pełnym zombiaków. Takie Dead island tylko z bardziej rozbudowanym systemem pułapek/kryjówek i więcej typowych dla RPG statystyk postaci, perków itd. Muszę zacząć robić gry. :(

Nie wiem czemu ale piewsze o czym pomyślałem to ciche wzgórze wszystkie części.
JFC
JFC: No to Cię zaskoczę, bo w 2kę jeszcze nie grałem. Ale jest na mojej liście, spoko.

Gruby temaB, Zrobiona z wielkim jajem i jest trudniejsza.
JFC
JFC: le głównie chodzi mi o zastawianie pułapek, fortyfikowanie mieszkań i ciągłego kombinowania.

Tower defence :rotfl:
JFC
JFC
  5 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gruby temaB, Zrobiona z wielkim jajem i jest trudniejsza.

No to niebawem zagram. Na razie gram w Dawnguard'a, walczę z polonizacją Dishonored i obczajam sobie coś zupełnie z dupy - Zeno Clash. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tower defence

Ssij.

Przyglądałem się I'm Alive, ale to chyba taki Tombrider bardziej niż to czego szukam. No i sterowanie mi się nie podoba. :and:
znajduch
znajduch
  7 listopada 2012

metro 2033 :ninja:

JFC
JFC
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: metro 2033

Przeszedłem. :D
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  8 listopada 2012
JFC
JFC: Przyglądałem się I'm Alive, ale to chyba taki Tombrider bardziej niż to czego szukam. No i sterowanie mi się nie podoba.
była jakaś strzelanina z tego roku. z racji ze to ttp nie byłem w nią w ogóle grać dłużej niż 5 pierwszych misji - coś tam miasto przykryte piaskiem i super 3osobowa armia zabija chordy arabów w celu uratowania jakiegoś tam oddziału. Spec Ops czy coś. pograłem i uinstall. WIesz ze ostatni szabrownik nie był szabrownikowy a ten kolejny MA BYĆ czystym survival
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  8 listopada 2012
JFC
JFC: Ssij.

Ale czy mechanika nie pokrywa się z Twoimi wymaganiami?
JFC
JFC
  8 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ttp

A idź pan. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: WIesz ze ostatni szabrownik nie był szabrownikowy a ten kolejny MA BYĆ czystym survival

Wiem. Czekam. Jak już zrobią to kupię choćbym miał sprzedać nerkę. A najlepiej to jakąś super extra limitowaną edycję ze wszystkimi bajerami i wódką "kozak" gratis. :3
JFC
JFC
  8 listopada 2012

Also, znalazłem takie coś- http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=79461
Może być pieniądz.

JFC
JFC
  8 listopada 2012
JFC
JFC: obczajam sobie coś zupełnie z dupy - Zeno Clash.

Ta gra odziwo jest... spoko. Znaczy, sterowanie trochę wkurza i lekko sztywna jest, ale system walki całkiem fajny. Porąbane lokacje, postacie, przedmioty i ogólnie wszystko pretty cool. Sama fabuła jest nawet ciekawa. Gdyby dodać do tego elementy cRPG jak statystyki psotaci, więcej itemów, lootowanie itd? Fajne gówno by było.
Właściwie to w 2ce mają dodać jakieś elementy RPG i coś tam jeszcze pozmieniać...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wzbogacające projekt elementy z gatunku role-playing to przede wszystkim liczne misje poboczne, specjalne umiejętności postaci oraz przedmioty, które Ghat i inni grywalni bohaterowie mogą umieścić w swoim ekwipunku. Zwiększeniu uległ ponadto zakres decyzji, jakie heros może podejmować podczas rozgrywki, nie ograniczając się wyłącznie do jednoznacznie dobrej lub złej ścieżki postępowania. Czyni to grę mniej przewidywalną i daje użytkownikom większą swobodę działania.


+ będzie bardziej otwarty świat.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.