RudaBarmanka
RudaBarmanka
  14 października 2012 (pierwszy post)

Cześć,

Planuję zakup telefonu dotykowego . Problem polega na tym ,że nie znam się na dobrych telefonach. Jasne ,że fajnie aby był tani...dlatego jaką sieć najkorzystniej wybrać?

RudaBarmanka
RudaBarmanka
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tym akurat modelem SONY nie... A dotyki macalem juz rozne

i najlepiej było z samsungiem?
KreatorMarzen
KreatorMarzen
  14 października 2012

No dobry ma wyswietlacz, fajnie reaguje na dotyk...z nokia bywalo roznie a inny chwala Iphona z ktorym nie mialem stycznosci d83dde09

RudaBarmanka
RudaBarmanka
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobry ma wyswietlacz, fajnie reaguje na dotyk...z nokia bywalo roznie a inny chwala Iphona z ktorym nie mialem stycznosci

Dobra dzięki :*
KreatorMarzen
KreatorMarzen
  14 października 2012

Nmzc.. Pozdrawiam d83dde1a

RudaBarmanka
RudaBarmanka
  14 października 2012

Cmok :d :D

F0X
F0X
  15 października 2012

@RudaBarmanka:

Po twojej wypowiedzi wnioskuję że chcesz wziąć telefon w mixie lub abonamencie choć w mixie niestety często wtykają padło . Najlepiej napisz ile jesteś w stanie płacić miesięcznego abonamentu i wtedy można z danego pułapu cenowego doradzić najlepszy telefon.

Samsung Galaxy SIII i IPHONE 5 to obecnie najmocniejsze telefony , tylko po co jeśli używasz telefonu np. tylko do dzwonienia czy pisania smsów. Są bardzo tanie telefony z dobrym dotykiem...

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  15 października 2012

dotykowe teleony działajace miło i płynnie zaczynaja sie na dwóch jajach, dzies na poziomie xperii u. nizej nie brałbym. od biedy SE LWW

MichaU
MichaU
  15 października 2012

SGSIII jest powiedzmy ok. Bateria trzyma spokojnie 3 dni (w moim przypadku). a zdarzylo sie ze pociagnal 5. Co do ceny.. dosyc drogi ale wg mnie warty swojej ceny. Jedynym minusem jest tandetne wykonanie obudowy, ktore mozna w zasadzie o dupe rozbic. Telefon po upadku z malej wysokosci stracil LCD ;) co do Soniaka. Kolega mial takiego z przezroczystym paskiem u dolu obudowy, nie wiem jaki to model, wiem jedynie ze marudzil jesli chodzi o bakterie. Z tych 2 wybralbym mimo wszystko szajsunga

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  15 października 2012

I znowu ogólnikowo w d... nawet nie jest napisane czy ma mieć blut jaką rozdzielczosc jaki aparat jakies minimum nic nie jest podane. jaka firma tez nic nie jest podane. czy to ma byc z simlock czy bez tez nie jest podane. bardziej ogolnikowo sie nie dalo? Jak naprawde chcesz telefonu z najwyzszej polki to bierz samsung galaxy s3,ewentualnie s2, moze nie masz zaufania do szajsungow ,pewnie mialas w reku jakiegos z klapką albo pierwszego lepszego dotyka. jak nie pasuje- xperia x10i teraz jest tanio, nie pasuje dalej- htc wildfire s lub z .
mgsm.pl tutaj specyfikacje znajdziesz,mozesz porownac.

RudaBarmanka
RudaBarmanka
  15 października 2012

Przepraszam ,że ogólniki takie... Dla mnie jest najważniejsze łatwe i wygodnie pisanie sms, w miarę dobry aparat , blut to oczywistość, bez simlocka, albo na orange. Preferuję nokie,blackberry chociaż nie jest dotykowy i ewentualnie SE. A co sądzicie o HTC EXPLORER ? albo nokia 500?

NicZaFriko
RudaBarmanka
RudaBarmanka
  15 października 2012

a ten ? Samsung Wave Y S5380 Sand_Silver

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  15 października 2012

to ja polece htc od Desire S ( sam go mam ) w gore przes s htc sensation az po one X ale to juz troche kosztuje tylko ze nie wiemy jaka suma dysponujesz

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
RudaBarmanka
RudaBarmanka
  15 października 2012

zależy mi na telefonie w sieci orange bądź plusie. :) i chyba tego samsunga wezmę...

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  15 października 2012

A co wy na to ?

http://allegro.pl/smartfon-note-i9220-n9770-3g-gps-wifi-android-4-0-i2704940509.html

Ha ha ha ha Prawie jak Galaxy Note d83dde1d

Najlepsze jest to ze wyglada calkiem, calkiem a jest tanszy od oryginalu pewnie 3-krotnie d83dde09

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.