NicZaFriko
NicZaFriko
  18 września 2012 (pierwszy post)

Siemka , szukam jakiś kultowych dobrych fajnych super gier na pc , nie mówie tutaj o emulatorze dosu i odpalac duke nuke :D Ale cos co sami polecacie .
PC pentium 4 2,2hg , 512mb ram , 128mb ale jakas zintegrowana .
Pozdro.

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  18 września 2012

Shogo: Mobile Armor Division
Prey
MGS1
MGS2
Alien vs. Predator 1
Alien vs. Predator 2
Deus Ex

Red Faction

Jedi Knight II

Gears of War

Unreal

shinu
shinu
  18 września 2012

komputer to chyba od wczoraj masz:P

NicZaFriko
NicZaFriko
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: komputer to chyba od wczoraj masz:P


Tzn ? Bo nie rozumiem :D
shinu
shinu
  18 września 2012

nee kolega nad Toba podał tytuły którym jeszcze trochę brakuje do rangi kultowych:P

NicZaFriko
NicZaFriko
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: rangi kultowych:P


a no fakt . :lol:
Alucard
Alucard
  18 września 2012

A jakich gatunkach czujesz się najlepiej?

NicZaFriko
NicZaFriko
  18 września 2012

Powiem Ci co lubie , np Rise of Nations czyli RTS'y , lubie gry ekonomiczne podobne do RollerCoaster Tycon , czyli zarządzamy placówka itp.. lubie World of Warcarft , ale Gothic mi nie przypadł do gustu a wiedzmin nie pojdzie.. GTA odpada. Szukam bardziej strategi nad która bede mogł poswiecic troche czasu szukałem czegos z serci Tycon... i zastnawiam sie nad Airline badz Railroad Tycoon..

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: RTS'y

Command & Conquer :zakochany:
whitestok
whitestok
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Railroad Tycoon..

Polecam, mam Railroad Tycoon 3 http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2178 i mogę powiedzieć, że dosyć ciekawa gra, kiedyś grałem w dwójkę i też była OK. Co do strategii to mogę jeszcze polecić ANNO 1701 http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5913 lub też Age Of Empires 3 http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4554
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  19 września 2012

tak lubisz age of empires 3 ciekawe czy mu pojdzie...
na twojego kompa to powinno pojsc tak: unreal,unreal 2(powinno),age of empires 1 ,quake,total annihilation-moim zdaniem najbardziej dopracowana strategia jaka powstala (z tym,ze ciezko to znaleźć na necie ale moze gdzies na torrentach...) nfs1 ,mario,pinball, GTA 1 i 2 , cs 1.6? O.o

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  19 września 2012

a no i jeszcze traffic giant,ale total annihilation ownuje!

JingisChan
JingisChan
  19 września 2012

Heroes III

whitestok
whitestok
  20 września 2012

aa i jeszcze Industry Giant 2 :)

XxJakabxX
XxJakabxX
  20 września 2012

GOTHIC 1 i 2 + Noc Króka ;p obie gry sa genialne gorąco polecam. Ciekawa, wciagająca fabuła po prostu gra ma mega klimat.

Twierdza Krzyżowiec kultowa gra strategiczna dość stara, całkiem prosta na pewno spodoba sie osobą co lubią ten okres w histori :) można budować bardzo fajne twierdze oraz je zdobywać :)

Wolfenstein, call of duty II, DOOM 3 to "strzelanki" które polecam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.