piotrus30
Posty: 31 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
piotrus30
  5 września 2012 (pierwszy post)

Witam wszystkich którzy coś pomogą mam problem z kompem ponieważ po każdym uruchomieniu pokazuje się niebieski ekran coś tam pisze po angielsku zlicza do 100% i sie restartuje komputer i dział już ok ale boje się ze któregoś razu poczuje jeden wielki smród i po kompie będzie jeśli ktoś coś wie proszę o pomoc tu lub na pw z góry dziękuje

Alucard
Alucard
  5 września 2012

Blue screen


To oznacza że nic już się nie zrobi, trzeba zrobić formata.

piotrus30
Posty: 31 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
piotrus30
  5 września 2012

ale ja zrobiłem formata dysku C a dysk D zostawiłem w spokoju co nie wgrałem windowsa 7 i znowu to sie dzieje czy to moze byc np. jakis wirus z dysku C

Alucard
Alucard: Blue screenTo oznacza że nic już się nie zrobi, trzeba zrobić formata.
piotrus30
Posty: 31 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
piotrus30
  5 września 2012

sory z dysku D miało byc

Alucard
Alucard: Blue screenTo oznacza że nic już się nie zrobi, trzeba zrobić formata.
NicZaFriko
NicZaFriko
  5 września 2012
Alucard
Alucard: To oznacza że nic już się nie zrobi, trzeba zrobić formata.

:zonk:
Wejdź w Panel sterowania > System > Zaawansowane > Uruchamianie i odzyskiwanie. Odznacz dostępną tam opcję ”Automatycznie uruchom ponownie”,
Potem spisz nam kod błedu to
0x00 cos tam dalej ..
piotrus30
Posty: 31 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
piotrus30
  5 września 2012

ok podam jak sie zjeb... na nowo bo to jest tak ze jak uruchamiam pierwszy raz z rana sie pieprzy a potem cały dzionek jest juz ok :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Alucard:To oznacza że nic już się nie zrobi, trzeba zrobić formata. Wejdź w Panel sterowania > System > Zaawansowane > Uruchamianie i odzyskiwanie. Odznacz dostępną tam opcję ”Automatycznie uruchom ponownie”, Potem spisz nam kod błedu to 0x00 cos tam dalej ..
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  6 września 2012

Albo awaria systemu przez wirusa albo wada sprzętu choć to byłoby dziwne.

piotrus30
Posty: 31 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
piotrus30
  6 września 2012

no witam to znowu ja :) a wiec to co wyskoczyło mi na pierwszym rozruchu to jest
0X0000000A(0X00000000,0X00000002,0X00000001,0X828640D4) ja nic z tego nie rozumiem prosze o pomoc

NicZaFriko
NicZaFriko
  6 września 2012

Instalowałes jakiś nowy sprzęt do kompa ?
Trzeba , tak najpierw przeszukaj sterowniki i jak cos zaktualizuj do najnowszego .
Ale sadze że coś ze sprzętem , jeśli masz cos w stylu karty graficznej , karty dzwiekowej lub sieciowej dokupionej to wyjmij je , jak masz płyte głowna z zintegrowaną garfiką podłacz monitor pod nią . I potem sprawdzaj czy sie komputer normalnie właczy , jesli tak to po koleji dokładaj elementy czyli karty.. i trzeba wybadać który robi ble screen , aktualizacja biosu tez by sie przydała . A jesli to nie pomoze to wtedy trzeba do serwisu i muszą testować wszystko po koleji innej rady nie ma.

Bo nawet jesli sie formata zrobi a jest to bład od strony sprzetu a nie oprogramowania to nawet po 10 formacie bedzie to wyskakiwać ;]

piotrus30
Posty: 31 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
piotrus30
  6 września 2012

w tym sęk ze ja nic nie instalowałem nowego a słyszałem także że może to się robić np. od jakiejś gry programu itd. ale dzieki za informacje będę szukał przyczyne restartu :}

piotrus30
Posty: 31 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
piotrus30
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Instalowałes jakiś nowy sprzęt do kompa ?


tym razem inny kod błedu wyskoczył ale nie zdołałem go spisac bo sie z restartował
Jacek80
Jacek80
  6 września 2012

jak będą wyskakiwać różne kody błędów, to spróbuj podmienić kość ramu lub jeżeli masz je dwie, to najpierw wyciągnij jedną, spróbuj odpalić kompa, a jak nie da to drugą (a pierwszą wsadzić). Może któraś z nich jest walnięta

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  7 września 2012

Wiesz co? Zrób formata i zobacz,czy problem zniknie.

piotrus30
Posty: 31 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
piotrus30
  7 września 2012

dziesiejszy kod błedu to
0X000008E(0XC0000005,0X02C66F918,0X92BF8D38,0X00000000) zrobie formata jeszczeraz całego kompa i zobaczymy czy cos to da nie bawem podziele sie informacja czy to cos dało czy nadal bedzie sie pierniczył

piotrus30
Posty: 31 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
piotrus30
  7 września 2012
Jacek80
Jacek80: jak będą wyskakiwać różne kody błędów, to spróbuj podmienić kość ramu lub jeżeli masz je dwie, to najpierw wyciągnij jedną, spróbuj odpalić kompa, a jak nie da to drugą (a pierwszą wsadzić). Może któraś z nich jest walnięta


ja mam 3 x 1 GB ram bede kombinował jak mowisz moze jakas kosc pierdykneła ale w panelu pokazuje mi ze mam 3 GB wiec wydaje mi sie ze jak bym miał ją zwaloną nie pokazało by mi ze działają 3 czyż nie prawda :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.