Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  17 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Cześć! :)

Jak w temacie - godny polecenia DARMOWY program antywirusowy, oprócz avasta. Jakieś propozycje? Jestem laikiem w tym temacie, więc za konstruktywne i rzeczowe rady z góry dziękuję. ;)

:piwo: :D

Niereformowalny
Niereformowalny
  19 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech sobie wypróbuje parę wymienionych programów i używa tego który jej najbardziej przypasuje.

Nie wiem czy jest sens robić syf w systemie poprzez takie sprawdzanie;) tym bardziej,że autorka wspomniała

Kiniowska
Kiniowska: Jestem laikiem w tym temacie,


No ja ze swojej strony również polecam Avirę ew zamiennik avg nic więcej z darmowych póki co
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  19 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a reszta i tak poleci ci tego czego sami używają.

to chyba normalne .
ze poleca sie to co sie samemu sprawdzilo na sobie
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 kwietnia 2012

A co jej to da jeśli będziecie ją nakręcać na jakiś swój ulubiony programik, sama musi sprawdzić który jej najbardziej pasuje. Tak jak podjęła sama decyzje że nie chce używać Avasta.

Niereformowalny
Niereformowalny
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sama musi sprawdzić który jej najbardziej pasuje.

Potem będzie pytała jak zrobić formata bowiem zbierze się syf i zacznie się muł :and:
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A co jej to da jeśli będziecie ją nakręcać na jakiś swój ulubiony programik, sama musi sprawdzić który jej najbardziej pasuje. Tak jak podjęła sama decyzje że nie chce używać Avasta.

ale to logiczne ze skoro pyta to nie polece jej Pandy ktorej nigdy nie uzylem ..
a skoro uzywam Aviry juz pare lat to znaczy ze mi odpowiada ze chroni moj komputer przed tym przed czym ma chronic i po 2 dziala dyskretnie nie obciazajac m komputera z masa aktualizacji w tygodniu srednio co 2 dni cos sie poboera jakas nowa baza danych
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Potem będzie pytała jak zrobić formata bowiem zbierze się syf i zacznie się muł

Czyli twierdzisz ze po zainstalowaniu i odinstalowaniu paru programów trzeba robić format? W takim razie powinienem go robić co 2 dni.
Niereformowalny
Niereformowalny
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Czytanie ze zrozumieniem się kłania
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Nie mam z tym problemów, wyciągnąłem po prostu proste wnioski z tego co napisałeś. Chyba ze nie umiesz się wysłowić wtedy faktycznie moje wnioski są błędne.
Niereformowalny
Niereformowalny
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam z tym problemów,

No najwidoczniej masz. Każdy program zostawia SYF a niektóre z tych zacnych wynalazków np panda antywirus robiła niezły burdel a przynajmniej tak było pare lat wstecz (po odinstalowaniu) Skoro autorka jest LAIKIEM (sama tak stwierdziła) jaki jest sens sprawdzania tego czy owego? Wpuści sobie w ciemno kontrolowanego wirusa i będzie czekała na reakcje? yhm ;-) Nie ma programu,który uchroni przed syfem w 100% ja wymieniłem to co używałem na słabszym kompie i z całego serca tylko polecam z darmowych dwa AVG bądź avira.

Konto usunięte
Konto usunięte: A co jej to da jeśli będziecie ją nakręcać na jakiś swój ulubiony programik,


Mów za siebie bo ja ku pewnie Twojemu zdziwieniu podałem alternatywę dlatego co używam. Tylko jaki byłby sens polecania czegoś czego wcześniej nie używałem? mam jej polecić kasperskiego,którego praktycznie nigdy nie używałem czy jakieś inne ustrojstwo od tak by napisać post?;]
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  22 kwietnia 2012

1). Malwarebytes antimalware-bezkonkurencyjny,blokuje wszystko,co sie dzieje bez wiedzy uzytkownika
2).Avira antywirus by chodzil,potrzeba SP3,poza tym przepuscil kilka najprostszych trojanow i nie wykrywal ich,a byly one na pulpicie w skrotach do gier,ale dobry w usuwaniu niektorych robali

Niereformowalny
Niereformowalny
  22 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ,potrzeba SP3

Ta? :mrgreen: pierwsze słyszę ;P
Niereformowalny
Niereformowalny
  22 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Malwarebytes antimalware-bezkonkurencyjny,blokuje wszystko,co sie dzieje bez wiedzy uzytkownika

Z tego co się doszukałem nie ma ochrony rezydenta w czasie rzeczywistym bez wersji premium :and: fakt w znajdywaniu syfu dobry bo pomagałem sobie nieraz :P
Niereformowalny
Niereformowalny
  22 kwietnia 2012
http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_trial no i chyba się nie mylę ;P w wersji frii to tylko skaner na żądanie jednakże godny polecenia
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  22 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: BigBabyJesus:

Nie wiem czy jest sens robić syf w systemie poprzez takie sprawdzanie;)
A więc: Zainstalowanie i odinstalowanie paru programów robi syf w systemie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Potem będzie pytała jak zrobić formata bowiem zbierze się syf i zacznie się muł

A więc: Wspomniany syf doprowadza do konieczności formatu.

Wniosek: Po zainstalowaniu i odinstalowaniu paru programów trzeba zrobić formata.

Nie wiem w którym miejscu z mojej strony jest tu brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Z resztą uj w to, najwyżej za tydzień będzie kolejny identyczny temat, założony przez tą samą autorkę. W którym będzie się pytała o to samo tylko obok Avasta doda następny program.
Niereformowalny
Niereformowalny
  22 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wniosek: Po zainstalowaniu i odinstalowaniu paru programów trzeba zrobić formata.

Albo grasz głupka albo nim jesteś nie od dziś wiadomo,że system okienny sam w sobie się zapycha do tego instalowanie i wyrzucanie programów to syf w rejestrze pół biedy jak któryś z tych odinstalowanych nie pozostawi po sobie ciekawych errorów tak jak to panda robiła swego czasu ;-)

Idąc Twoim tokiem myslenia jestem laikiem i mam sam sprawdzić,który antywirus będzie mi odpowiadał pytanie tylko na jakiej podstawie skoro j/w jestem laikiem i nie znam się na tym zupełnie bo chyba na podstawie cukierkowego wyglądu :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.