Niereformowalny
Niereformowalny
  10 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam od jakiegoś czasu tj. może z tydzień prawie na każdym odtwarzanym filmie z serwisu yt jest muł.Coś wam wiadomo o jakichś pracach związanych z serwisem? Kumpel też ma z tym problemy.Wczytanie całego filmu również nie pomaga,klatkuje głos się zazwyczaj nie zacina tylko obraz jest w tyle.. o co tu kuźwa mać chodzi?;)

Odpowiedzi typu słaby net/komputer proponuje zachować dla siebie bo j/w wspomniałem dzieje się to na różnym sprzęcie z różnym łączem ;)

Emalkay
Posty: 27 (po ~935 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Emalkay
  10 kwietnia 2012

Zamula się Fch*j...
Wczoraj oglądałem film na YT i od 50 min włączyło mi się na w lewym górnym rogu:
"Jesteś w trybie pełnoekranowym naciśnij ESC aby wyjść"
Myślałem że zniknie po paru sek. ale nic z tego. wylogowanie się z konta YT i włączenie filmu od nowa też nic nie dało, mało tego przewijało mi automatycznie film do momentu w którym wyłączyłem, a nie od początku jak to kiedyś było.

YT jest w fazie jakiś testów... trzeba przeczekać.

Mi też czasem filmik ładuje się z wyprzedzeniem czasem na bieżąco a czasem muszę poczekać parę sek. lub zacina się co chwilkę bo buforowanie jest za słabe.

Niereformowalny
Niereformowalny
  10 kwietnia 2012

Ciesze się ,że nie tkwię w tym bagnie sam bo czasami mam ochote wyrzucić tę maszynę przez okno ;P

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  10 kwietnia 2012

Zmniejszcie jakość filmików.

Niereformowalny
Niereformowalny
  10 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmniejszcie jakość filmików.

na najmniejszej też tnie ;-)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  10 kwietnia 2012

Spróbuj zamiast flasha używać HTML5

http://www.youtube.com/html5

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  10 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Spróbuj zamiast flasha używać HTML5

gubi pasek postępu - nie polecam ;) FF11 ;)
Niereformowalny
Niereformowalny
  10 kwietnia 2012

Rozumiem,że ten odtwarzacz zamierzają wprowadzić?

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  10 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem,że ten odtwarzacz zamierzają wprowadzić?

Wraz z popularyzacją HTML5 i odejściem od flasha... tak.
Niereformowalny
Niereformowalny
  10 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wraz z popularyzacją HTML5 i odejściem od flasha... tak.

Hmm.. a to ma jakiś wpływ na większe zużycie procka,ramu podczas takiego odpalania w html5? bo jeśli tak tzn. ze moj blaszak powinien odejśc na emeryturę..
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  10 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm.. a to ma jakiś wpływ na większe zużycie procka,ramu podczas takiego odpalania w html5? bo jeśli tak tzn. ze moj blaszak powinien odejśc na emeryturę.

ma ;) niby pracuja nad tym aby grafa to obliczala ale nadal procka żre ;)
Niereformowalny
Niereformowalny
  10 kwietnia 2012

Zobaczymy co to da bo na razie korzystanie z serwisu to jedno wielkie dno;P

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  11 kwietnia 2012
MTF
MTF: ma ;) niby pracuja nad tym aby grafa to obliczala ale nadal procka żre ;)

Właśnie międzyinnymi przez duże zużycie zasobów będzie się powoli odchodzić od flasha, nawet samo Adobe doskonale o tym wie. Problem polega na tym że HTML5 nie jest jeszcze ustandaryzowany przez W3C i żadna przeglądarka nie obsługuje go w pełni. Ale to on jest przyszłością ze względu na niezależność od platformy i zewnętrznych pluginów.
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  12 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Masz rację ale elementy html5 i css3 zamulaja starsze komputery podobno chodzi o instrukcjie sse3 ale nie wiem czy to prawda.. Wiem ze cienie, animacjie a już na pewno canvans wyświetlajacy film na pewno obciąża stare procki - sprawdziłem ;)

Pisałem z fona więc proszę o wyrozumiałość ;)
Niereformowalny
Niereformowalny
  12 kwietnia 2012

Poszedłem na całość,zrobiłem format/c poprawy praktycznie zero :and: chociaż youtube troszke odmulił,ale odpalając już film na jakiejś stronie pojawia się nielada problem,z jego obejrzeniem oczywko:F

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.