| Fotka.com
Macius92BxL
Macius92BxL
  15 February 2012 (pierwszy post)


Witajcie zapraszam do wzięcia udziału w 3 edycji gry Bulletstar.pl

Start nowej edycji już dziś (15.02.2012) Nagrodą za zajęcie 1 miejsca będzie odtwarzacz mp4

Zachęcam również do dołączenia do naszej grupy na fotce
http://www.fotka.pl/grupa/871343/Bulletstarpl/
Start już o godzinie 19

Stwórz własne mafijne imperium. Wielki sukces możesz odnieść tylko z pomocą twojej rodziny. Zaczynasz karierę mafiosa zajmując się drobnymi wykroczeniami...

Bulletstar jest grą na przeglądarkę dla fanów mafijnych przekrętów. W tej grze wspinasz się po stopniach przestępczej kariery i pewnego dnia awansujesz do roli osławionego mafiosy. Za każdym razem, kiedy myślisz, że już tak nie możesz dalej działać, udaje ci się świetny skok dzięki sprytnej strategii. W grze Bulletstar czeka na ciebie świat mafii i mnóstwo szemranych interesów.

Gra Bulletstar zawiera w zasadzie różne wątki. Jako opryszek zajmujesz się twoimi przekrętami i napadami. Dodatkowo roztrwaniasz twoje pieniądze w kasynie oraz kupujesz cenne przedmioty. W kasynie znajdziesz między innymi automaty do gry, ruletkę oraz Black Jacka. Oczywiście możesz również dobrze przegrać mnóstwo pieniędzy w kasynie, ale przy odrobinie szczęścia wygrasz majątek. Wygraną zainwestujesz na przykład w świetne samochody albo motory. Dodatkowo ulepszasz twoje samochody i każdy mafioso na ich widok pozielenieje z zazdrości. Bierz udział twoim samochodem w wyścigach i pokaż innym graczom, co potrafisz.

W grze przeglądarkowej Bulletstar zajmujesz się na przykład handlem narkotykami i kradzieżą samochodów. Jeżeli uda ci się uzbierać fortunę dzięki twojej działalności przestępczej i wygranym w kasynie, to staniesz się sławnym mafiosem. Dzięki sprytnej strategii już niedługo znajdziesz się na czele listy najlepszych mafiosów.

shinu
shinu
  15 February 2012

mafia wars na fb wystarczy

Macius92BxL
Macius92BxL
  15 February 2012

Ta gra nie ma nic wspólnego z mafia wars, tutaj chodzi o interakcję z innymi graczami , tworzy się rodziny (gangi) , dzięki współpracy z innymi graczami podnosimy zyski rodziny. Mozemy również wspólnie wykonywac przestępstwa, prowadzić produkcję dragów. Być alfonsem, mieć własną dzielnicę czerwonych latarnii. Jest setki opcji zarobkowania na prawdę polecam tę grę mimo iż nie jestem jej twórcą tylko graczem który wygrał 2edycję owej gry ;)

shinu
shinu
  15 February 2012

rozumiem ze sa tutaj resety serwera?

Macius92BxL
Macius92BxL
  15 February 2012

Tak dziś zaczęła się 3 edycja zaczęliśmy od zera ;)

MichaU
MichaU
  15 February 2012

the crims bylo lepsze

Macius92BxL
Macius92BxL
  16 February 2012

Mi osobiście The Crims nigdy do gustu nie przypadło ,może dla tego ze dość niskie szanse są by tam na prawdę zaistnieć. Nie to co tu ;P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.