FireStarter2
FireStarter2
  23 września 2011 (pierwszy post)
TU CZEKAM NA WASZE ODPOWIEDZI CO DO KONKURSU "RÓŻNICE"
POWODZENIA WSZYSTKIM
:lol2:
Faelween
Faelween
  23 września 2011

stvn
stvn
  23 września 2011

Znowu po mnie cyferki na obrazkach? Sami na nic nie umiecie wpaść?

Xeen
Xeen
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znowu po mnie cyferki na obrazkach? Sami na nic nie umiecie wpaść?


Nie tylko po Tobie, dałem pierwszy screen z kółkiem i cyferkami a potem po nas ściągają :smutny:
Faelween
Faelween
  23 września 2011

aneta130a
aneta130a
  23 września 2011

Jeszcze dodatkowo opisze screeny
1 screen
1. Na pierwszym obrazku jest księżyc na drugim słońce
2. Na pierwszym świeczki się palą na drugim nie
3. Na pierwszym są 2 rury na drugim jedna
4. Na pierwszym żarówka jest zgaszona na drugim się świeci

2 screen
1. Na pierwszym mierniku jest 250 na drugim 251
2. Na pierwszym jest zwierzak na kamieniu na drugim go nie ma
3. Na pierwszym zwierzak jest ciemniejszy na drugim jaśniejszy
4. Na pierwszym zwierzak stoi na dwóch łapach na drugim na czterech
5. na pierwszym niebieskie włosy na drugim różowe
6. na pierwszym zwierzak wisi a na drugim stoi
7. na pierwszym smok nie zionie ogniem na drugim tak
8. Na pierwszym zwierzak śpi na drugim nie

3 screen
1. na pierwszym chmura jest wyżej na drugim niżej
2. Na pierwszym nie ma balonu na drugim jest
3. na pierwszym tęcza jest po prawej na 2 po lewej
4. na pierwszym brak jednego pucharu
5. na pierwszym brak jednych ciastek
6. na pierwszym brak kolumny

Xeen
Xeen
  23 września 2011
Xeen
Xeen: III screen: http://w.fotka.pl/bb2ade6528.jpg Chmura jest wyżej, po lewo nie ma kolumny, tęcza jest po innej stronie, jest o jeden puchar mniej w 2 rzędzie od strony Firestarter2 i są o jedne ciastka więcej, na 2 ss jest zielony balon między pucharami, Różnice na ss oznaczyłem numerkami: 1- Chmurka jest wyżej na 1 screenie 2- Kolumna na drugim screenie jest na pierwszym nie ma 3- Tęcza na 1 screenie jest w innym miejscu 4- Zielony balon wśród pucharów na 1 ss nie ma na 2 ss jest 5- W 3 rzędzie od końca na 1 obrazku brakuje jednych ciastek z wróżbą na drugim już jest 6- W 2 rzędzie od strony firestarter2 brakuje ostatniego pucharu na 1 ss, gdyż na 2 już ten puchar jest:)


AD: Nie wiem czy to różnica, po mojemu tak, ale kwiatki
mają inne światełko czy coś takiego:
stvn
stvn
  23 września 2011

To ja też opiszę:

I Screen

1 - słońce zamiast księżyca
2 - żarówka się świeci
3 - brakuje rury do tańczenia
4 - świece są zgaszone

II Screen

1 - w sercu 251 klikań zamiast 250
2 - brakuje jaszczurki na skale
3 - jaszczurka ma uniesioną głowę
4 - zwierzak stoi na 4 łapach, a nie na 2
5 - zwierzak stoi, a nie śpi
6 - zwierzak stoi na gałęzi, a nie wisi w dół głową
7 - avatar ma fioletowe włosy zamiast niebieskich
8 - smok zieje ogniem czy co on tam robi, zamiast nic nie robić
9 - nad żółtym smokiem jest coś czerwonego

III Screen

1 - tęcza jest po lewej stronie, zamiast po prawej
2 - chmury deszczowe zmieniły miejsce
3 - brakuje jednego pucharu
4 - brakuje jednego talerza z ciastkami
5 - zielony balonik doszedł
6 - betonowy słup po lewej stronie doszedł

stvn
stvn
  23 września 2011

Znaczy dopiszę. Wybaczcie drugi post. Bo dopisałem trochę.

xxkikaxxkic
Posty: 1 (po ~482 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xxkikaxxkic
  23 września 2011

1 screen...slońce,lampa,rury brak,cienia brak,świeca 2srenn...miara miłości,nietoperz na drzewie,na smoku inny kolor nietoperza,awatar inny kolor włosów, 3screen....ciasteczko-jednego mniej w 3 rzędzie od prawej,balonika brakuje,puchary-drugi rząd z prawej mniej o jeden,i z góry więcej o jeden,chmura,tęcza z innej strony

FireStarter2
FireStarter2
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja odpowiedz to to co inni wyzej ;D tylko nie chcei sie tyle opisywac :D


hahahaha brawo żadna nie jest poprawna:D
Xeen
Xeen
  23 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahaha brawo żadna nie jest poprawna:D

:crylol: lol
stvn
stvn
  23 września 2011

No to teraz pojechałaś po bandzie!:w00t:

Haha i od nowa sprawdzać!:nie:

Ale konkurs ma aktywnych zawodników i jest dobrze.

FireStarter2
FireStarter2
  23 września 2011

Nikt nie mówił że będzie łatwo:jezyk:
Trzymam kciuki walczcie:DD

Xeen
Xeen
  23 września 2011

Różnice zaznaczyłem cyferkami,
Legenda;
Numerki na niebiesko to pewne różnice
Numerki na czerwono to nie pewne różnice (tzn. takie jak to kółko pod awatarem, nie wiem czy te różnice organizatorka brała pod uwagę.)

I screen


Opis numerków:
[color=cyan]1- Na pierwszym obrazku jest księżyc natomiast na drugim, słońce.
[color=cyan]2- Na 1 obrazu lampa "żarówka" jest nie zapalona, na drugim już jest zapalona:-]
[color=cyan]3- Świece się nie palą na 2 screenie
[color=cyan]4- Na 2 ss brakuje jednej rury do tańczenia
5- Tło na tv (jest inne)
6- Strzałka na screenach inaczej wyglądaja
___________________________________________
II screen


Opis numerków:
[color=cyan]1- Termometr na 1 obrazku jest liczba 250 klików na drugim jest już 251 klików.
[color=cyan]2- Lama na 1 ss śpi zZzZ na drugim już stoi.
[color=cyan]3- Czerwony smok na 1 obrazku normalny ale na drugim już zionie ogniem
[color=cyan]4- Na 1 screenie jest coś czerwonego ukryte za plecami fioletowego smoka nie wiem dokładnie co to jest.
[color=cyan]5- Zielona jaszczurka na skale na 1 obrazku normalnie leży a na drugim ma uniesioną głowę
[color=cyan]6- Brązowa jaszczurka, na 1 screenie jest na drugim już jej nie ma
[color=cyan]7- Lis na 1 obrazku stoi na 2 łapach a na drugim ss już normalnie na czterech
[color=cyan]8- Nietoperz na 1 obrazku siedzi do góry nogami na drugim już normalnie, stoi.
[color=cyan]9- Różowe włosy Firestarter2(to chyba ona) na pierwszym ss ma niebieskie na drugim różowe
10- Te kółko od awatara, na 1 obrazku jest większe niż na 2 (nie wiem czy to się liczy)
________________________________________
III screen


Opis numerków:
[color=cyan]1- Zielony balon na pierwszym obrazku go nie ma na drugim się pojawia wśród pucharów
[color=cyan]2- Chmura deszczowa na 1 ss jest wyżej niż na drogim
[color=cyan]3- Kolumna po lewej stronie na pierwszym obrazu jej nie widać na drugim natomiast się pojawia.
[color=cyan]4- Tęcza na 1 obrazku jest po prawej stronie a na drugim już po lewej.
[color=cyan]5- Puchar w drugim rzędzie, ostatni na drugim ss go brakuje
[color=cyan]6- Ciastka brakuje jednych (na 2 screenie) w rzędzie 3 od końca
7- Kwiaty, to żółto co wokół nich jest jak kwitną jest w innym miejscu (to wina animacji, jednak nie wiem czy organizatorka to uznaje jako różnice, więc daje).

Oskar86
Posty: 9 (po ~684 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Oskar86
  24 września 2011

1 screen
1. Na pierwszym rysunku jest Słońce na drugim Księżyc.
2. Na pierwszym rysunku jest rura do tańczenia na drugim tej rury brak.
3. Na pierwszym rysunku żarówka jest zgaszona na drugim zapalona.
4. Na pierwszym rysunku świeczki po prawej stronie telewizora kolo głośnika są zapalone na drugim rysunku te świeczki są

zgaszone.
5. Na pierwszym rysunku płomienie świeczki po lewej stronie telewizora pala się w inna stronę niż na drugim rysunku.
6. Na pierwszym rysunku białe lasery widoczne na ekranie telewizora są inaczej skierowane niż na drugim rysunku.
7. Na pierwszym rysunku nad księżycem znajduje się kawałek kinkietu na drugim rysunku nad Słońcem tego kinkietu brak.

2 screen
1. Na pierwszym rysunku licznik wskazuje 250 na drugim 251.
2. Na pierwszym rysunku jest smok nie ziejący ogniem na drugim widzimy smoka ziejącego ogniem.
3. Na pierwszym rysunku włosy plotkarki są niebieskie na drugim są fioletowe.
4. Na pierwszym rysunku znajduje się kamień z jaszczurką na drugim tego kamienia z jaszczurką brak.
5. Na pierwszym rysunku sowa siedząca na drzewie ma głowę skierowaną do dołu (jest obrócona o 180 stopni) na drugim siedzi

normalnie.
6. Na pierwszym rysunku koza (owca lub baran, w każdym razie to coś koło węża w kapeluszu) śpi na drugim już nie śpi.
7. Na pierwszym rysunku nad wężem pies ma uniesione przednie łapy na drugim już opuszczone.
8. Na pierwszym rysunku jaszczurka na kamieniu znajdująca się po lewej stronie mamuta jest w pozycji leżącej, na drugim

rysunku w pozycji siedzącej.
9. Na pierwszym rysunku nietoperz (lub sowa siedząca na drzewie przed żółtym smokiem) ma czerwoną czapkę, na drugim tej

czapki brak.
10. Pierwszy rysunek jest większy od drugiego (źle przycięty).

3 screen
1. Na pierwszym rysunku chmura znajduje dalej od misiów na drugim chmura ta znajduje się nad misiami.
2. Na pierwszym rysunku brak zielonego balonika między pucharem a misiem, na drugim zielony balonik już jest.
3. Na pierwszym rysunku tęcza znajduję się dalej od drzewa na drugim bliżej.
4. Na pierwszym rysunku po lewej stronie koło misiów brak obeliska, na drugim już ten obelisk jest.
5. Na pierwszym rysunku brak jednego talerza z ciasteczkami (21 ciastek) na drugim już ten talerz jest (22 ciastka).
6. Na pierwszym rysunku mamy 31 pucharów na drugim 32 puchary. Dostawiony puchar po prawej stronie na drugim obrazku.
7. Dodatkowo źle przycięty screen. Na pierwszym widać emotikonę okna akcji na drugim już tej emotikony brak.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.