bladasekgrazyna23
Posty: 9 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
bladasekgrazyna23
  20 sierpnia 2011 (pierwszy post)

witam.....pragnę poruszyć temat nowych pokoi...niestety znowu jesteśmy naciągani na wydawanie conisów ,żeby umeblować pokoje
to już przesada...może dajcie prace avatara płatną conisami ,było by super.......czekam na wasze opinie:)
pozdrawiam
Madzinek2212
Madzinek2212
  20 sierpnia 2011

No tak najlepiej dodawac nowe pokoje, a co ze starymi.? po co te pokoje.? zeby wszystkich naciagac.? nie macie co wymyslec, przesadzacie juz. niedlugo dojdzie do tego ze za wejscie juz bedziecie kasowac...

Gh0st
Gh0st
  20 sierpnia 2011

Walą mnie te pokoje :/ Może jutro se obejrze

Lilimatic
Posty: 2 (po ~50 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Lilimatic
  20 sierpnia 2011

później będziemy mieli 50 pokoi nie wiadomo na co,i poźniej to umebluj

ImSweetLikeSugar
ImSweetLikeSugar
  20 sierpnia 2011

grazyna ten pomysł z tą pracą za coins to fajny pomysł...bo tak naciągają na te coins ja jedynie robię to co tylko boosts wymaga xD

katarynka88
katarynka88
  20 sierpnia 2011

popieram liczba pokoi mi nie zawadza ale bezprzesady z tymi coinsami jak juz bawic sie w prawdziwe zycie w miescie fotki to i prace takze powinni wymyslec platna zeby moc zdobywac coinsy a nie tylko szczesliwym trafem w kasynie badz w loterii po wygranej grze na "kole fortuny"

Demotywacja
Demotywacja
  20 sierpnia 2011
No tak, wszystko pięknie ładnie pokoje są. Tyle że jak dla mnie to smeet tylko chce kasę ciągnąć, bo te pokoje wprowadzane są zamiast starych Ci którzy już są na mf dostają je żeby nie było awantur. I trochę nie fair dla mnie jest to, że my jak zaczynaliśmy grę nie dostawaliśmy pokoi za które trzeba płacić aby ładnie wyglądały i to jeszcze takie horrendalne ceny oO

Jakby nie patrzeć nie mamy przymusu robienia tego pokoju, można go zamknąć i odstawić.

Haha. A praca za coins - marzenia nie do spełnienia, ale pomysł ciekawy.
bladasekgrazyna23
Posty: 9 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
bladasekgrazyna23
  20 sierpnia 2011

na ten pokoj trzeba wydac okolo 400 conis....a mamy tylko bosty ....niestety tylko je daja :(
andere
andere
  20 sierpnia 2011

nikt Wam nie każe wydawać kasy na te pokoje

Xeen
Xeen
  20 sierpnia 2011
andere
andere: nikt Wam nie każe wydawać kasy na te pokoje

Dokładnie to są dodatkowe zadania za które można dostać Fame Points;/

Zamknąć temat...
stvn
stvn
  20 sierpnia 2011

Można odpicować wszystkie nowe pokoje i cieszyć się nimi, można też nawet nie tknąć na przykład worków z nawozem i też się cieszyć! A można też powolutku zbierać Coins do Coinsa z smsów, z przesłań od innych, z koła fortuny czy z ankiet i sobie mieszkanko upgrade'ować. Czy nie mam racji?

Nowe pokoje są piękne, o niebo lepsze od starych! A że mają zadania do wykonania? Taka idea przewodnia gry. A że trzeba kupować Coins do tego? Taka idea przewodnia jej twórców.

DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  20 sierpnia 2011

No tak co innego mógł powiedzieć operator i jego kolega :) Jak chcą niech sobie porozmawiają o tym co Ci to przeszkadza po co od razu zamykac? Jak stvn może pisac glupie posty co mała robi po dostaniu banana to równie dobrze ludzie mogą sobie porozmawiać o tym.

Xeen
Xeen
  20 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie mogą sobie porozmawiać o tym.

Temat nie ma sensu:)
"Ale drogie, żal.pl"
Tak ma ten temat wyglądać, że wszyscy piszą "ale drogie" jak drogie
to niech nie kupują nikt ich nie zmusza... Rozmawiać o czym? O tym, że
drogie są te zadania, żadna nowość.
DontForgetAboutMe0
DontForgetAboutMe0
  20 sierpnia 2011

Ale co Ci to przeszkadza przecież nie musisz wchodzić i tego czytać, A im zrobi się lżej na sercu :D

stvn
stvn
  20 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak co innego mógł powiedzieć operator i jego kolega :)

Proszę nie przypisywać mi poglądów z racji noszonego OP. Gdy coś mi się nie podoba, to to wytykam. Gdy podoba - chwalę. A gdy ani jedno, ani drugie - oceniam neutralnie. Tak jak powyżej. Znaczek nie jest u mnie determinantem tego, jakim się jest.

Wszak mam na swoim koncie...
Konto usunięte
Konto usunięte: glupie posty co małpa robi po dostaniu banana

:banan:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.