ToxicSoul
ToxicSoul
  19 lipca 2011 (pierwszy post)
Wiersze nie mogą być kopiowane z NETA ! Wszystkie Swatki [Dr Randki] będą kontrolować umieszczone wiersze.
Też możecie pisać tu pozdrowienia dla innych osób!
Jeśli ktoś chce zrobić niespodziankę z pozdrowieniami dla drugiej osoby to proszę pisać wiadomość prywatną :
www.fotka.pl/profil/ToxicSoul
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  21 lipca 2011

Chcę tylko dodać że mój wiersz jest też tu:
http://www.portalsukcesu.pl/?category,show,46975
Tam mam wiele innych prac wiec niech mnie ktoś nie posądzi o plagiat :D Pozdrawiam

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Ririii
Ririii
  21 lipca 2011
Mi trudno, bo nie jestem zakochana. Nie jestem duża, nie mam kasy na koncie, nie napisałam książki, ale Ty stale w moim sercu gościsz - Piotrek. Bardzo mi Ciebie brakuje. Kocham!
Ririii
Ririii
  21 lipca 2011
Mi trudno, bo jestem zakochana. Nie jestem duża, nie mam kasy na koncie, nie napisałam książki, ale Ty stale w moim sercu gościsz - Piotrek. Bardzo mi Ciebie brakuje. Kocham!
Ririii
Ririii
  21 lipca 2011

proszę nie brać pod uwagę pierwsza wiersza na piątej stronie

xXAnotherGirlXx
xXAnotherGirlXx
  21 lipca 2011

Tego dnia .. gdy samotnie na ławce w parku siedziałam ty przyszedłeś , obok usiadłeś . tak Cię poznałam ... Kiedy interaktywne buziaki Ci wysyłałam i słodkie upominki podarowałam . Kilka dni później pierścionek otrzymałam . ' Kocham Cię wyjdź za mnie " w ten napisałeś i tonami róż obsypywałeś . Czego bym nie zapragnęła , wszystko to spełniałeś . Lecz nie za to Cię kocham ,zawsze mnie wspierałeś .

Już u kapelana termin był ustalony , suknia , garnitur dla narzeczonych . Czekałam na ten dzień z wielkim utęsknieniem byłoby to dla mnie przepięknym wspomnieniem . Mijały tygodnie , dni tych się nie zliczy aż w końcu kapelan pojawił się w kaplicy . "Czy są obrączki ? " Od razu zapytał . Są i nie tylko , suknia znakomita . Do ślubu więc doszło , ceremonia piękna , świadkowie też byli , już sala weselna . Wszystko gotowe świętowaliśmy do rana ale najważniejsze to , że para zakochana .

Zdarzały się też kłótnie tak jak w każdym związku po czym zaczynaliśmy wszystko od początku . Nie jedną noc przez Ciebie wypłakałam ale mimo tego się nie poddawałam. Wiem , że to co do siebie czujemy jest czymś więcej niż oczekujemy . Zresztą sami się przekonamy , licząc czas , który razem spędzamy . Pamiętasz jak dawno się poznaliśmy już wtedy razem lewele wbijaliśmy . Do teraz chyba się nic nie zmieniło kochamy się jak zawsze i to nas połączyło

Ririii
Ririii
  21 lipca 2011
Pamiętam dobrze tą noc
wpychałem ci banana jak weszłaś pod koc
krzyczałaś wtedy tak ostro
a ja się koncentrowałem żeby wchodziło ci prosto
robiliśmy to w różnych pozycjach
że trudna była decyzja
najlepsza była pozycja na pieska
bo czułem twe kość na moich mięśniach
pamiętam jak patrzyłem ci w oczy
a ty mówiłaś że już nic nas nie rozłączy
wtedy zaczęliśmy się kochać coraz mocniej
że nic nie określi co to były za emocje
gdy dochodziliśmy do końca
twoja twarz była taka radosna
wtedy powiedziałaś że kochasz mnie mocno
a ja znowu zacząłem cię dymać ostro.
stvn
stvn
  21 lipca 2011

Panie moderatorze, widzisz i nie grzmisz!?

Gh0st
Gh0st
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ładny wierszyk ^^


pisałem kiedyś opowiadania ;)
LadyPrendolinax33
LadyPrendolinax33
  21 lipca 2011
Gh0st
Gh0st: "Prawdziwa miłość" Bez miłości żyje się nudno, Powiedzieć "Kocham" jest nie trudno, Lecz same "Kocham" to jest mało, Kiedy chcemy, by się nam wybaczało, Kiedy z ukochaną osobą sprzeczkę mamy, Wtedy się od Niej odwracamy. Lecz miłość i tak zrobi swoje, Bo teraz żyć, to tylko we dwoje. Tylko we dwoje, bo to zakochanie, Złączenie uczuciem, znikome rozstanie, Sympatia nie znika, Uczucie nie zaśnie, Bo prawdziwa miłość nigdy nie gaśnie.


[color=violet]ślicznie :brawo:[color=violet] :)
ToxicSoul
ToxicSoul
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje cycuszki już sterczą Myszka pachnie mi miętą Wkładasz i wyjmujesz, namiętnie całujesz


OMG ! :lol: :lol: :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Po minucie na twoich spodniach kleks:/


hahahahahah :crylol:
ToxicSoul
ToxicSoul
  21 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z miłości idzie się do łóżkaciepły kocyk , miękka poduszkaPotem coraz cieplej, aż gorącotam gdzie trzeba już mokroBędzie dłuższy numerekzdejmujesz mi sweterekMoje cycuszki już stercząMyszka pachnie mi miętąWkładasz i wyjmujesz,namiętnie całujeszMiał być dłuższy seksPo minucie na twoich spodniach kleks:/Patałach z ciebie i tyle,kupię jutro wibrator w motyle.


ja mam to przeczytac ludziom?! Omg... przeciez bede turlac sie ze smiechu na kam :crylol:
LadyKokax3PrG
LadyKokax3PrG
  22 lipca 2011
Ciepły wieczór pełen gwiazd
rozpoczyna sie świerszczy zjazd.
Ich muzka czarująca
tak spokojna i kojąca
wiatr we włosach smialo chula
bryza stawu w net utula
Nagle z nieba gwiazda leci
i juz ogien w sercu mieci
chwila piekna jak sen caly
lecz potrzebny szczegol maly
wiec do gwiazdy "prosze cie"
i wnet obok zjawiasz sie
i mam wszystko w moim śnie
mam tu gwiazdy i mam cie
LadyKokax3PrG
LadyKokax3PrG
  22 lipca 2011

zle sie ... wyslalo . ;

LadyPrendolinax33
LadyPrendolinax33
  22 lipca 2011

[color=violet]Toxi dasz rade :D wierzymy w Cb :mrgreen: ::tak::

stvn
stvn
  22 lipca 2011

Zwłaszcza, że na Catwalk będą osoby poniżej 18 roku życia i będą musiały słuchać takie rzeczy. Pięknie po prostu!:nie:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.