IksD33
IksD33
  14 lipca 2011 (pierwszy post)

działa wam dzisiaj miasto fotki ? mi jakoś nie chce się włączyć

aneta130a
aneta130a
  14 lipca 2011

Nie działa

jokepiotr
jokepiotr
  14 lipca 2011

pewnie znowu coś robią ,jakieś niepotrzebne nowości jak z tym ulem :) reklama dźwignią handlu i naciąganie na kasę:) tylko szkoda że się nie informuje o tym użytkowników ze taka przerwa ma być.

DjRyan
DjRyan
  14 lipca 2011

Jeżeli zmieniają coś znowu to niezbyt ładnie zagrali nie informując nas o tym. Pozdrawiam!

xxIzabela75xx
xxIzabela75xx
  14 lipca 2011

Mi też nie działa nie mogę wejść masakra:krzeslo:

sdrcw
sdrcw
  14 lipca 2011

Mi też nie działa nie mogę wejść masakra:krzeslo: a mam ciśnienie ... :D

jokepiotr
jokepiotr
  14 lipca 2011

zamiast siedzieć w nocy jak mniej jest osób w grze to robią to w największym szczycie :) i mówią że Niemcy to zaradny i mądry naród :)polemizowałbym z tym:) bo międzynarodowy smeet też nie działa więc to ich zasługa:)

stvn
stvn
  14 lipca 2011

Trzeba było negatywnie komentować ostatnie zmiany? To teraz mamy za swoje!

Agusia1991142
Agusia1991142
  14 lipca 2011

właśnie mi też nie działa a rano normalnie jeszcze wchodziło...:/

stvn
stvn
  14 lipca 2011

Teraz przeprosić ładnie Niemców za wczorajsze słowa krytyki, to może przywrócą grę.

jokepiotr
jokepiotr
  14 lipca 2011

No dobrze ale po pierwsze jest do tego odpowiednia pora :) i minimum kultury żeby o tym poinformować użytkowników a po drugie sami wymyślają niepotrzebne rzeczy nie pytając nikogo o zdanie:) wiem że im to lata to co ktoś ma do powiedzenia ,bo ta gra istnieje tylko w jednym celu ,żeby nas doić z kasy ale odrobina dobrej woli od takiej firmy była by mile widziana.

xxIzabela75xx
xxIzabela75xx
  14 lipca 2011

No właśnie wieczorem powinni takie rzeczy robić a nie teraz zawsze coś wymyślą i nie wiadomo kiedy będzie działać

stvn
stvn
  14 lipca 2011

Nie pierwszy raz jest tak, że www.smeet.com w ogóle nie wchodzi. Więc nie ma co panikować. Nie tylko my jesteśmy chwilowo pozbawieni grania. Trzeba czekać i tyle.

jokepiotr
jokepiotr
  14 lipca 2011

tylko kto mi wróci stracony czas :) i zainwestowane nakłady:) hahah ...
bezcenne

stvn
stvn
  14 lipca 2011
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.