SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  10 lipca 2011 (pierwszy post)
Witam i jeszcze jeden temacik a mianowicie ciekawi mnie wasza inwencja twórcza i chce zrobić konkurs na logo MF nagrodę ufunduje ja prywatnie będzie na pewno fajna :D wiec warto się wykazać konkurs potrwa miesiąc aby był ciekawszy dlatego rozpoczyna się od dziś i trwa przez 30 dni za pierwsze 3 miejsca bedą nagrody.Proszę wstawiać tylko prace i bez komentarzy które są zbędne.Powodzenia życze

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Feelusia
Feelusia
  10 lipca 2011
:woot:

10 znaków
Xeen
Xeen
  10 lipca 2011
:nie::nie:
stvn
stvn
  10 lipca 2011
:wtf::ble:
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  10 lipca 2011

Nie wiem po co spamujecie ale mam nadzieję że wreszcie jakiś moderator pousuwa te spamy bo to totalna przesada widocznie na razie nikt nie zajmuje się tym ale chyba to się zmieni mam nadzieję

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

LadyHardElectro
LadyHardElectro
  11 lipca 2011

Może najpierw napisz te "nagrody" jakie będą . ;d

stvn
stvn
  11 lipca 2011

Dokładnie! Nikt się nie będzie spinał z pomysłami, jak nie będzie wiedział, co może wygrać. Możesz zafundować jedynie to, co jest w zakładce prezentów. To ja już wolę konkursy pod pieczą Fenomenki, gdzie nagrody są z całej puli itemów.

LadyHardElectro
LadyHardElectro
  11 lipca 2011

Oczywiście , to nie rosyjska ruletka ; x

c0nte
c0nte
  11 lipca 2011
:pizza::skok2::w00tjump::gothiclady::klaps::ziober::skok3::skok::box::zakrecony::afro:

ahaaaaaaaa
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  11 lipca 2011

stvn bez urazy ale dla mnie piszesz jak laik nic nie kumam chyba piszesz ot tak pokazać że masz tu jakąś władze ale ok każdy ma prawo do własnej oceny a co do konkursu to nie porównuj konkursów admina do zwykłego uczestnika MF jakim ja jestem wiec to ciut przesada :D ale bawi mnie to że jednej rzeczy nie pojmujesz a mianowicie tego iż chcę zachęcić do zabawy z korzyścią dla Fotka.pl i uczestników MF.A co do nagród one będą zapewniam fajne i są raczej dla tych którzy jeszcze nie są "wypaszeni" czyli albo nie topią kasy na MF albo są początkującymi na MF i są niespodzianką wiec nie muszę wypisywać jakie będą.Ma to zachęcić do kupowania coins wiec chyba w gesti MF jest to na +.Mam nadzieję że zrozumiale napisałem Pozdrawiam :D

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Xeen
Xeen
  11 lipca 2011

sebo ogarnij się, że tak powiem dajesz tematy nie na temat Miasta Fotki(tamte co usuneli) i nikt tu nie spamuje spam to jak jedna osoba pisze coś jedno pod drugim JEDNA TA SAMA. Mówisz, że ktoś to pousuwa a sam łamiesz regulamin i ci tematy usuwają bo dajesz jakieś programy =.=

stvn
stvn
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chcę zachęcić do zabawy z korzyścią dla Fotka.pl i uczestników MF

Jesteśmy już zawaleni pomysłami na konkursy jak i samymi konkursami. No ale jak chcesz na boku robić swój własny - masz do tego prawo.
Xeen
Xeen
  11 lipca 2011

Tak dla przypomnienia wątpię, że Miasto Fotki zechce zmienić
swoje logo.

stvn
stvn
  11 lipca 2011

Poza tym - ktoś już w temacie o konkursach proponował coś takiego, ale nie chce mi się wertować 80 stron i tego szukać.:nie:

FireStarter2
FireStarter2
  11 lipca 2011

A co do konkursów to przecież nie Fenomenka je wymyśla...tylko my, więc jak masz pomysł to go do niej napisz i zrób konkurs według zasad:język2:
A nie kombinujesz, wtedy będzie ogólno dostępny i może być ciekawy:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.