Gh0st
Gh0st
  7 maja 2011 (pierwszy post)

Witam.

Chciałbym zaproponować administratorom czy moderatorom, żeby wprowadzili do MF możliwość całowania się z avatarem płci przeciwnej. :)

Co Wy na to?

stvn
stvn
  7 maja 2011

Pytanie 1: Ale jak byś to rozwiązał?
Pytanie 2: Czemu tak homofobicznie?

Gh0st
Gh0st
  7 maja 2011

1. Poprzez wprowadzenie ustawień jakiś chyba. Skoro taniec był możliwy do wprowadzenia i machanie czy jakieś inne to to nie powinno stanowić problemu. Całowanie za akceptacją płci przeciwnej (w moim wypadku dziewczyny :p)
2. Homofobicznie? Chciałem zaproponować to, żeby MF było atrakcyjniejsze i, żeby można było okazywać jakoś uczucia :P

DeIeLEeR
DeIeLEeR
  7 maja 2011

Hehe jak widzę z MF chcą zrobić IMVU xD :jezyk:

stvn
stvn
  7 maja 2011

No właśnie.

Ale zauważcie jedno - na święta Bożego Narodzenia mogło być dodane rzucanie śnieżką, a nie zostało dodane. Na śmigus dyngus mogło być dodane rzucenie powiedzmy workiem z wodą i także nie zostało dodane. A chyba skomplikowanym nie jest dodać takie opcje.

I tutaj pytanie - czy stworzenie dodatkowych animacji dla avatarów jest czymś, czym twórcy zechcą sobie zaprzątać głowę? Zwłaszcza, że było by to darmowe, nie przynoszące zysków?

Gh0st
Gh0st
  7 maja 2011

przypomniał mi sie metin2 ;] Może jakiś przedmiot co pozwala na całowanie przez 7 14 lub 30 dni za coinsy? ;]

stvn
stvn
  7 maja 2011

To już godne przemyślenia.

Gh0st
Gh0st
  7 maja 2011

:)) Mam nadzieje, że sie uda :P taki niewidzialny przedmiot w ekwipunku zeby miala conajmniej jedna osoba z tych co chcą sie całować ;p Maske Uczuć w metin2 sie to nazywało ale tu może np Czarodziej Pocałunków xD

Gh0st
Gh0st
  7 maja 2011

Maska* sory za błąd

stvn
stvn
  7 maja 2011
Gh0st
Gh0st: Czarodziej Pocałunków xD

Ustołącz!:crylol:
Gh0st
Gh0st
  7 maja 2011

:D znaki :lol:

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  8 maja 2011
Gh0st
Gh0st: przypomniał mi sie metin2 ;] Może jakiś przedmiot co pozwala na całowanie przez 7 14 lub 30 dni za coinsy? ;]


Hmm, to może być ciekawe. :-)
Gh0st
Gh0st
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, to może być ciekawe. :-)


mam nadzieje, że to wyjdzie :P Bo to doda kolejnych "smaczków" do MF. :)
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A chyba skomplikowanym nie jest dodać takie opcje.

Z powodzenie stosujemy "całowanie awatarem" bez podanych tutaj akrobacji

KoCham Was

stvn
stvn
  8 maja 2011

Tak. Ale tylko jak dwa ludziki stoją na przeciw siebie. A jemu chodziło o to, żeby się ściskały itd, animacja taka, jak się całują, obmacują, te sprawy.:diabel:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.