SensiNiuNia
SensiNiuNia
  20 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich mieszkańców miasta fotki :)

Chcialabym zapytac wszystkich co myślicie o tym zeby powstał pokój Reggae, wiem ze w miasteczku jest duzo nawet bardzo duzo osób lubiących ten rodzaj muzyki więc czemu nie ma takiego pokoju? :) a zarazem chcialabym ZAAPELOWAC do naszych drogich adminow i operatorow o stworzenie takiego pokoju :)

Pozdrawiam SensiNiuNia ;)

:palma_nobg:

SensiNiuNia
SensiNiuNia
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam wszystkich mieszkańców miasta fotki :) Chcialabym zapytac wszystkich co myślicie o tym zeby powstał pokój Reggae, wiem ze w miasteczku jest duzo nawet bardzo duzo osób lubiących ten rodzaj muzyki więc czemu nie ma takiego pokoju? :) a zarazem chcialabym ZAAPELOWAC do naszych drogich adminow i operatorow o stworzenie takiego pokoju :) Pozdrawiam SensiNiuNia ;)


TAK CHODZI O POKÓJ PUBLICZNY!
Arciik
Arciik
  21 kwietnia 2011

Ja jestem na Nie, ponieważ reagee można zapodawać w pokoju Hip-hop...

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem na Nie, ponieważ reagee można zapodawać w pokoju Hip-hop...
Wiesz można wszystko w jednym pokoju ale po co kolejka 40 osób to tv ?
SensiNiuNia
SensiNiuNia
  21 kwietnia 2011
piotrek1a
piotrek1a: Arciik:Ja jestem na Nie, ponieważ reagee można zapodawać w pokoju Hip-hop...Wiesz można wszystko w jednym pokoju ale po co kolejka 40 osób to tv ?

Piotrek ma racje
stvn
stvn
  21 kwietnia 2011
JESTEM ZA!
SensiNiuNia
SensiNiuNia
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: JESTEM ZA!


NO I TAK MA BYĆ! wiecej za!:D
Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

i tak za mało żeby admini wzięli to pod uwagę.
zuza650
zuza650
  22 kwietnia 2011
JESTEM ZA!
MilutkiPatryk
MilutkiPatryk
  22 kwietnia 2011

JESTEM ZA!

ChillOut6
ChillOut6
  22 kwietnia 2011

W 100% popieram ,gdyż jak już sam Piotrek powiedział ,że kolejki do TV są strasznie długie + osoby lubiące przykładowo Hip-Hop i spędzające czas w Hip-Hop Klubie chcą słuchać tego rodzaju muzyki ,a osoby słuchające reggae nie mają się ,gdzie podziać. No i w tym momencie można by było powiedzieć ,że są takie miejsca jak plaża, internat itd.. i tam można sobie puszczać - kto co chce i do woli ,ale chyba każdy chce mieć swoje miejsce ,gdzie czuł by się dobrze i "jak w domu" ,gdzie posłuchał by swojej ulubionej muzyki i mógł by porozmawiać z osobami o takim samym guście muzycznym. Tak ,że podsumowując xD jestem za.

Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  22 kwietnia 2011

Jestem na tak! :)

:-**** :zakochany:
:calusek:

XxKuSloncuxX
XxKuSloncuxX
  22 kwietnia 2011

[color=cyan]Jestem ZA i jeszcze raz ZA :D:lol:

PaulinaPaktofilia
PaulinaPaktofilia
  22 kwietnia 2011

jestem tez za. chociaz wole hh ale regae tez git tak wiec jestem zaa!!!! ::nutki::

SensitiVe
Posty: 2028 (po ~65 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 61
SensitiVe
  22 kwietnia 2011

Moim zdaniem lipny pomysł, ponieważ zaczną się upominać o swoje ludzie słuchający na codzień innego rodzaju muzyki i też będą chcieli mieć swój własny tematyczny pokój. Pokoje jak narazie są ogólno tematyczne, łapiące pewien zakres i myślę, że to dobre rozwiązanie. Jedynym wyjściem byłoby zrobienie odrazu wielu pokoi tematycznych, ale tego byłoby w pip... Po tym pewnie by była fala protestów o założenie pokoju:
-house
-trance
-metal
-punk
-i wiele wiele innych...

Pozdrawiam,
SensitiVe

Reggae w moim sercu :w00t: Zapraszam do klanu :mrgreen:
stvn
stvn
  22 kwietnia 2011

A co stoi na przeszkodzie, by w przyszłości powstało więcej pokoi typowo tematycznych?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.