Tomson8
Tomson8
  4 stycznia 2012 (pierwszy post)

czy na tym tablecie da sie zaistalowac komunikator gg

http://www.agito.pl/tablety/goclever-tab-i70.0.470466.html

Jacek80
Jacek80
  4 stycznia 2012

tablet pracuje pod Androidem, tak więc Gadu Gadu powinno być dostępne w Markecie

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Będzie działać..

jednak wykonanie tego tabletu pozostawia wiele do życzenia ;)
Tomson8
Tomson8
  4 stycznia 2012

jesli mówicie ze bedzie dzialac to dobrze pewnie kupie ten lub nieco droższy

UTurnCode
UTurnCode
  4 stycznia 2012

nie kupuj androida, to zabawka, miałem samsunga galaxy i sprzedałem. Może za pare lat dosięgnie IOS. Tylko apple! jeśli chodzi o tablety nic nie zapewni Ci takiej ilości programów, oraz takich wyników w benchmarkach jak ipad2.

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie kupuj androida, to zabawka, miałem samsunga galaxy i sprzedałem. Może za pare lat dosięgnie IOS. Tylko apple! jeśli chodzi o tablety nic nie zapewni Ci takiej ilości programów, oraz takich wyników w benchmarkach jak ipad2.

:zonk:

chcesz mi powiedzieć że nie miałeś aplikacji na Galaxy? :X
chyba jak sobie rootUninstallerem wywaliłeś market..
UTurnCode
UTurnCode
  4 stycznia 2012

Aplikacje są na wszystko, nawet na symbiana. Nie chodzi o to że są, chodzi o to JAKIE są :)

UTurnCode
UTurnCode
  4 stycznia 2012

Nie wiem czy masz pojęcie o instrumentach czy też nie, ale na ipada są aplikacje muzyczne o których android może pomarzyć.
Np Moog Animoog (między innymi z jego powodu zamieniłem samsunga na apple)
http://www.youtube.com/watch?v=3E5f9HRovj8&hd=1

W dodatku nic się nie zacina tak jak na samsungu oraz ios jest prawie że bezbłędny podczas gdy android z tego co słyszałem to jeden z najbardziej dziurawych systemów. O optymalizacji sprawności itd już nie wspomnę.

Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  5 stycznia 2012

tak, możesz wybierać z pośród 3 klientów gg, oficjalne gadu gadu, vcommunicator (również klient tlen) i gandu. Wszystkie są za darmo dostępne w markecie i nie wymagają uiszczania opłaty abonamentowej.

UTurnCode, to, że według Ciebie ios jest najlepszym systemem na urządzenia mobilne, nie znaczy jeszcze, iż jest on obiektywnie najlepszym systemem na urządzenia mobilne...

ziew...

denaturat
denaturat
  5 stycznia 2012

a wg mnie apple najzwyklej w swiecie ordynarnie i bezwstydnie SSIE i połyka

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  5 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie kupuj androida, to zabawka, miałem samsunga galaxy i sprzedałem. Może za pare lat dosięgnie IOS. Tylko apple! jeśli chodzi o tablety nic nie zapewni Ci takiej ilości programów, oraz takich wyników w benchmarkach jak ipad2.

powiedz jeszcze ze był na andku 4.0:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: W dodatku nic się nie zacina tak jak na samsungu oraz ios jest prawie że bezbłędny podczas gdy android z tego co słyszałem to jeden z najbardziej dziurawych systemów. O optymalizacji sprawności itd już nie wspomnę.

z kupnem iczegokolwiek jest tak jak z lustrem kupno body to dopiero początek wydatków:)

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

UTurnCode
UTurnCode
  5 stycznia 2012

Ja nie mówię że Android nie ma przyszłości bo to przecież GOOGLE!!
To jest nowy system i zanim go dopracują minie sporo czasu, nie wykluczam że za pare lat zajmie pozycję lidera.
Obecnie jednak IOS jest najstabilniejszym, najwydajniejszym systemem mobilnym, oraz posiada największą bazę programów w app store. Coś w tym jest że jabłka kosztują ile kosztują a mimo to są najchętniej wybierane do zastosowań profesionalnych. - osobiście jednak nie zamieniłbym windowsa 7 na OSX.

Odnośnie samych tabletów to niebawem pojawi się Ipad 3 no i to będzie rzeź wobec innych tego typu urządzeń.

UTurnCode
UTurnCode
  5 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: z kupnem iczegokolwiek jest tak jak z lustrem kupno body to dopiero początek wydatków:)

Zawsze jest JailBreak, który osobiście i tak zrobię aby mieć możliwość dzwonienia(bezprzewodowa słuchawka) oraz wysyłania i odbierania sms.
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  5 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze jest JailBreak, który osobiście i tak zrobię aby mieć możliwość dzwonienia(bezprzewodowa słuchawka) oraz wysyłania i odbierania sms.

nie mówie tylko o app a o mozliwosci podłączenia czegokolwiek i kosztach:) jezeli kiedykolwiek kupe tablet(zbyt nieostrożnym) to cos w stylu transformera i raczej pod win8(jezeli koncepcja wypali)

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

MichaU
MichaU
  5 stycznia 2012

90% z was powie ze Apple jest naj naj naj ;] a tylko 10% z tych 90% (jesli mozna cos takiego powiedziec) ma z tym faktycznie stycznosc i kupilo to cos tylko ze wzgledy na potrzeby a nie dla lansu ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.