massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 listopada 2011 (pierwszy post)

Hej,

Chce kupic prezent chlopakowi, nie znam sie za bardzo na parametrach i jak wybrac cos dobrego. Wpadlo mi w oczy fajne kino domowe.
Moglibyscie doradzic, czy warto czy nie warto? Czy moze mnie wysmieje jak zobaczy? :ninja:

Oto parametry Panasonic BTT362EBK 2.1 3D Blu-ray Home Theatre Kit :
qh

• Full HD 3D playback
• 520W, 2.1 channel sound
• 2 x tabletop speakers & 1 x subwoofer
• Twin HDMI
• WiFi built-in
• Viera cast with Skype
• iPod®/iPhone® direct dock
• SD/USB slot
• 1x optical input
• DINA
• Youtube
• Replace your old HiFi with this Home Theatre Kit - Plays CD's, iPod & iPhone.
• Smart TV - The latest revolution in interactive viewing. With features including social TV and a full browser, you can watch, surf, chat and share with family and friends. Gives you access to online video, music, social networking, news and games all through your TV. Item does not have built in wifi.


To szybki prezent, wiec z gory dziekuje za szybkie odpowiedzi :)

Pozdrawiam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

MichaU
MichaU
  12 listopada 2011
http://www.argos.co.uk/static/Browse/ID72/29063956/c_1/1|category_root|Home+entertainment+and+sat+nav|14419512/c_2/2|14419512|DVD%2C+blu+ray+and+video|14419615/c_3/3|cat_14419615|3D+blu+ray+players|29063956.htm wejdz sobie tutaj looknij moze znajdziesz cos ciekawszego
btw zmieniam zdanie :P 300 funtow to normalna cena, nie doczytalem ze to tez w 3D
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  13 listopada 2011
MichaU
MichaU: btw zmieniam zdanie :P 300 funtow to normalna cena, nie doczytalem ze to tez w 3D

A co do tego ma 3D?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 listopada 2011
MichaU
MichaU: http://www.argos.co.uk/static/Browse/ID72/29063956/c_1/1|category_root|Home+entertainment+and+sat+nav|14419512/c_2/2|14419512|DVD%2C+blu+ray+and+video|14419615/c_3/3|cat_14419615|3D+blu+ray+players|29063956.htm wejdz sobie tutaj looknij moze znajdziesz cos ciekawszego btw zmieniam zdanie :P 300 funtow to normalna cena, nie doczytalem ze to tez w 3D


dzieki, oblukam
w ogole moj chce Samsunga, bo mamy TV Samsunga a on chce miec jeden pilot do wszystkiego :woot:

wiem, ze potrzebne nam beda minimum 2 wejscia HDMI, 3D, dock na iPhone, kolumny bez kabli, na WiFi tak? :woot: co do reszty to w ogole sie nie znam ...

jakies propozycje dobrego kina domowego Samsunga?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 listopada 2011

P.S. Blue ray oczywko tez ma byc

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

whitestok
whitestok
  13 listopada 2011
massacre
massacre:

najlepiej zajdź sobie do sklepu Currys albo PC World (niby jedno i to samo ale w niektórych miastach są jako dwa oddzielne duże sklepy) i tam sobie sprawdź co ma lepszy dźwięk, czy jakiś Samsung w podobnej cenie czy ten Panasonic. Jeśli Twoj facet lubi dobry dźwięk podczas oglądania filmów to szukaj czegoś w 5.1, będzie drożej ale coś za coś...a ludzie w sklepach są różni...ale każdy powinien wskazać Ci sprzęt, który posiada wymienione przez Ciebie opcje i sama będziesz mogła sobie porównać. w Next jest drożej dlatego, że to taki sklep....ale osobiście nie widziałem aby w sklepach Next był jakikolwiek sprzęt rtv :D
whitestok
whitestok
  13 listopada 2011

jak coś to w sklepie http://www.dabs.com/ często są spore promocje ale oczywiście trzeba trafić i zawsze porównać cenę z innymi sklepami bo można też przepłacić czasami ale tak to działa przecież :)

MichaU
MichaU
  15 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tego ma 3D?

to ze odtwarzacze bez 3d sa tansze ;]
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  15 listopada 2011
MichaU
MichaU: to ze odtwarzacze bez 3d sa tansze ;]

Chwytliwy marketingowy ciąg znaków który oznacza po prostu HDMI w wersji 1.4, faktycznie warto dopłacać.
MichaU
MichaU
  15 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chwytliwy marketingowy ciąg znaków który oznacza po prostu HDMI w wersji 1.4, faktycznie warto dopłacać.

skoro masz wiedze w tym kierunku, a sadze ze tak to doradz autorce co moze kupic :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (niby jedno i to samo ale w niektórych miastach są jako dwa oddzielne duże sklepy)

u mnie sa osobno, ale wiem, ze to jedna firma.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale osobiście nie widziałem aby w sklepach Next był jakikolwiek sprzęt rtv :D

HAH, ja mam u nich credit account, maja, aczkolwiek bardzo ograniczony wybor:
http://www.next.co.uk/shop/category-dvd-category-freeview-category-hometheatre-category-portabledvd-category-tvaccessories-0
maja nawet komputery marki Next - nie ryzykowalabym jednak ich kupna :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak coś to w sklepie http://www.dabs.com/ często są spore promocje ale oczywiście trzeba trafić i zawsze porównać cenę z innymi sklepami bo można też przepłacić czasami ale tak to działa przecież :)


ach, dzieki ze przypomniales, jestem zarejestrowana na dabs, ciagle jakies maile mi przysylaja. na pewno obczaje :D
dzieki

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AtomPrezes
AtomPrezes
  18 listopada 2011

Mała moc tego urządzenia co najmniej 1000W! Do tego nie wiem jakie formaty plików odtwarza bo jeżeli nie odtwarza mkv to lipa straszna ;p

FukMe
FukMe
  18 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jeżeli nie odtwarza mkv to lipa straszna ;p


nie zalezy mi na odtwarzaniu mkv. z tego co kojarze sa bardzo slabej jakosci. tak jak rmvb.

co do mocy, to nie jestem pozerem i jak nazwa wskazuje chce miec kino do uzytku domowego, a nie z moca na caly blok ;) po prostu ma byc dobrej jakosci dzwiek, jak na mieszkanie. jak bede mieszkac w duzym domu to pomysle o bardziej imponujacej mocy ;)
whitestok
whitestok
  19 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mkv. z tego co kojarze sa bardzo slabej jakosci. tak jak rmvb.

jest wręcz przeciwnie :P mkv są bardzo dobrej jakości :) (chyba, że ktoś konwertuje film rmvb do formatu mkv :D )
FukMe
FukMe
  23 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest wręcz przeciwnie :P mkv są bardzo dobrej jakości :) (chyba, że ktoś konwertuje film rmvb do formatu mkv :D )


A to widzisz jakas nowosc na mnie. Te mkv ktore mialam okazje obejrzec byly fatalnej jakosci.
whitestok
whitestok
  23 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A to widzisz jakas nowosc na mnie. Te mkv ktore mialam okazje obejrzec byly fatalnej jakosci.

to zapraszam do mnie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.