KnightDamian
KnightDamian
  30 października 2011 (pierwszy post)

Nowe dziecko Apple premierę miało 14 Października.
Co myślicie o tym telefonie? I oczywiście o nowej funkcji jaką jest Siri.

Jacek80
Jacek80
  30 października 2011
KnightDamian
KnightDamian: Co myślicie o tym telefonie?

ładny, drogi, a rewelacji niewiele

cytat z jednej ze stron
Konto usunięte
Konto usunięte: Wersja 16 GB ma kosztować 199 dolarów (z kontraktem - w Polsce będzie to ok. 2300 zł), wersja 32 GB ma kosztować 299 dolarów (w Polsce pierwotnie ok. 2500 zł), wersja 64 GB - 399 dolarów (w Polsce ok. 3000 zł).

to teraz przeliczcie jaka będzie przebitka
KnightDamian
KnightDamian: I oczywiście o nowej funkcji jaką jest Siri.

wg mnie to bajer, z którego większość userów po kilku dniach przestanie korzystać
Shaitan
Shaitan
  30 października 2011
KnightDamian
KnightDamian: Co myślicie o tym telefonie?

To co o wszystkich produktach tej jakże zacnej firmy, mianowicie "gówno w cenie złota". A że emigranci w uk się tym jarają to już ich sprawa...
KnightDamian
KnightDamian
  30 października 2011
Jacek80
Jacek80: to teraz przeliczcie jaka będzie przebitka

Zawsze się zastanawiałem dlaczego różnica jest aż tak wielka... Na wakacjach poszedłem do sklepu t-mobile w Polsce; gdy konsultantka podała mi cenę 4g byłem pewny, że sobie kpi.
Jacek80
Jacek80: wg mnie to bajer, z którego większość userów po kilku dniach przestanie korzystać

Jesli chodzi o mnie to Siri jest bardzo przydatna i raczej nie przestanę jej używać. Co odkryłem po zakupie jest fakt, że Siri wyszukuje restauracje itp tylko w Stanach, więc odbiega to od trailera podanego przez Apple.
Shaitan
Shaitan: "gówno w cenie złota"

Może i masz rację lecz kupując ich produkty mamy pewność i gwarancję wysokiej jakości; mówię tak bo posiadałem Samsunga Galaxy S2 który jest w tej samej cenie a jest bardzo skomplikowany w użytku, ekran dotykowy działa jak chce i kiedy chce a reakcja na dotyk jest w zapłakanym stanie, gdzie w iPhone spotkałem się z najlepiej zaprojektowanym ekranem dotykowym, pomijając już fantastyczny Retina Display. Myślę, że jeśli chodzi o Apple to doskonale sprawdza się powiedzenie, że im droższe tym lepsze.
NicZaFriko
NicZaFriko
  30 października 2011

Lubie kazda serie iPhone czemu ? Bo jest prosty i szybki , am 3gs ale jakos nie chciało mi sie zamieniać na 4S , moze jak 5 wyjdzie ;]

whitestok
whitestok
  30 października 2011
Shaitan
Shaitan: A że emigranci w uk się tym jarają to już ich sprawa...

no cóż...jarają się bo ich stać :D a w polsce od zawsze było złodziejstwo i tutaj dobrze Jacek80 to przedstawił :)

KnightDamian
KnightDamian: Może i masz rację lecz kupując ich produkty mamy pewność i gwarancję wysokiej jakości; mówię tak bo posiadałem Samsunga Galaxy S2 który jest w tej samej cenie a jest bardzo skomplikowany w użytku, ekran dotykowy działa jak chce i kiedy chce a reakcja na dotyk jest w zapłakanym stanie, gdzie w iPhone spotkałem się z najlepiej zaprojektowanym ekranem dotykowym, pomijając już fantastyczny Retina Display. Myślę, że jeśli chodzi o Apple to doskonale sprawdza się powiedzenie, że im droższe tym lepsze.

Samsung Galaxy S2 skomplikowany? heh ekran działa jak chce i kiedy chce? reakcja na dotyk jest taka zła? co ty za bzdury opowiadasz człowieku :D a co do ekranów dotykowych w iPhone to nie tylko Apple ich używa w swoich urządzeniach....a co do wyświetlacza to pod jakim względem w Galaxy S2 jest gorszy od tej Retiny? :D
Powiedzenie wcale tutaj nie pasuje :D u Apple płaci się tylko za markę....osobiście wolę kupić coś adekwatnego do ceny jaką się zapłaciło...od marca tego roku korzystam z HTC Desire HD i jak na razie nie zamierzam zmieniać...

Ogólnie iPhone jest ok, ale już nie przesadzajmy :D
KnightDamian
KnightDamian
  30 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co ty za bzdury opowiadasz człowieku :D

Musisz przyznać, że iPhone jakby na to nie patrzeć jest o wiele łatiwejszy w użytkowaniu niż Galaxy S2, jedno czytelne menu ustawień ogólnych na przykład. Co do reakcji na dotyk to przy pisaniu wiadomości textowych objawia się to w 100%, P zamiast O, czyli brak dokładności. Zobacz ten filmik jeśli chodzi o Retina. http://www.youtube.com/watch?v=_BXWqkOexiU&feature=related
KnightDamian
KnightDamian
  30 października 2011
KnightDamian
KnightDamian: Zobacz ten filmik jeśli chodzi o Retina. http://www.youtube.com/watch?v=_BXWqkOexiU&feature=related

11 Minuta.
whitestok
whitestok
  30 października 2011
KnightDamian
KnightDamian:

jestem pewien, że tobie nawet Nokia 3310 będzie zbyt skomplikowana :D co do pisania na jakimkolwiek smartphone z dotykowym wyświetlaczem to zależy wszystko od przyzwyczajenia do telefonu...i nie ściemniaj mi z tym brakiem dokładności...Reakcja na dotyk? na tym filmiku widać było, że i iPhone często nie reagował :D a co do wyświetlania tych liter to iPhone nie zawdzięcza tego wyświetlaczowi Retina tylko rozdzielczości, która została zastosowana.
KnightDamian
KnightDamian
  30 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nokia 3310

Miałem 5530 i była w miarę dobra :P
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do wyświetlania tych liter to iPhone nie zawdzięcza tego wyświetlaczowi Retina tylko rozdzielczości, która została zastosowana.

Mylisz się, masz link do strony Apple. http://www.apple.com/iphone/features/retina-display.html :pavarotti:
whitestok
whitestok
  31 października 2011
KnightDamian
KnightDamian: Mylisz się,

ty wiesz swoje...ja wiem swoje.
UndiscloseDesireS
UndiscloseDesireS
  31 października 2011
KnightDamian
KnightDamian: Nowe dziecko Apple premierę miało 14 Października. Co myślicie o tym telefonie? I oczywiście o nowej funkcji jaką jest Siri.

Telefon może i ładny, ale tutaj płaci sie bardziej za markę niż za jakość. Osobiście wolałbym Samsunga Galaxy S II, który jest o połowę tańszy, a ma większy ekran.

A Siri wcale nie jest nową funkcją. Był dostępny wcześniej w App Store. Teraz go stamtąd "wyrzucili" i wpakowali do 4S jak nową funkcję...
MichaU
MichaU
  31 października 2011
KnightDamian
KnightDamian: Musisz przyznać, że iPhone jakby na to nie patrzeć jest o wiele łatiwejszy w użytkowaniu niż Galaxy S2

nie sadze :D bawilem sie tym i powiem szczerze ze szlag mnie trafial

Shaitan
Shaitan: To co o wszystkich produktach tej jakże zacnej firmy, mianowicie "gówno w cenie złota". A że emigranci w uk się tym jarają to już ich sprawa...


fakt "gowno w cenie zlota" ze sie jaraja... no coz prawda w UK ogolnie moda jest na wszystko co zwiazane z apple i BB. dlatego jest takie wziecie na to, aczkolwiek wg mnie bezsensowne

Konto usunięte
Konto usunięte: no cóż...jarają się bo ich stać :D


wiesz w Pl zaszpanujesz nokia n8 :D a w UK n8 ma cala masa ludzi,
a co do Ajsyfa... no tak stac :D ale sam osobiscie wole kupic cos polowe tanszego a czasem za 1/3 ceny, a funkcjonalnoscia nie bedzie wiele tracic. tu sie placi za marke (jak ktos wyzej wspomnial) i za mode. tyle w temacie
DagixFire
DagixFire
  31 października 2011
http://www.youtube.com/watch?v=bIKsztSG63M
tyle jesli chodzi o apple
KnightDamian
KnightDamian
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tyle jesli chodzi o apple

:zonk: w Apple store dostępne są tak zwane Screen Shields które nie dopuszczają pęknięć :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.