Niezalogowany
Posty: 179 (po ~232 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 29
Niezalogowany
  29 września 2011 (pierwszy post)

dzwonie do BOK i co musze im podac by otrzymac kod puk? mam w mixie (pantera)

shinu
shinu
  29 września 2011

isc do najblizszego punktu orange z umowa. tam napisac podanko o przydzielenie nowego kodu puk. czekac. w ciagu tygodnia teoretycznie przysylaja. do mnie dotarl po 2 dnich

Alucard
Alucard
  29 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: isc do najblizszego punktu orange z umowa. tam napisac podanko o przydzielenie nowego kodu puk. czekac. w ciagu tygodnia teoretycznie przysylaja. do mnie dotarl po 2 dnich

w Tmobile trwa to 30 minut.
shinu
shinu
  29 września 2011

art z orange.pl

"W przypadku telefonów na kartę, informację o kodzie PUK odnajdziesz na plastikowej karcie, z której wyłamałeś swoją kartę SIM.
Jeżeli nie możesz odnaleźć karty, na której był podany kod PUK, to sposób odzyskania kodu będzie zależeć od tego, czy zarejestrowałeś swoje dane. Udostępnienie kodu PUK jest bezpłatne.
jeśli jesteś zarejestrowany
Aby odzyskać kod PUK:
zadzwoń do Orange Biura Obsługi Klienta pod nr *100 lub 510100100 (opłata zgodna z cennikiem operatora sieci, z której wykonywane jest połączenie). Po zweryfikowaniu danych, doradca przekaże Ci kod PUK. wyślij pismo (skorzystaj z gotowego formularza) pod nr faksu 22 5887893 lub zeskanuj pismo i w formie załącznika wyślij je na adres e-mail bok@orange.pl.
Pismo powinno zawierać:numer telefonu, którego dotyczy sprawa prośbę o udostępnienie kodu PUK dane osoby, na którą telefon jest zarejestrowany (imię, nazwisko i adres, a w przypadku firmy: nazwę firmy i adres siedziby firmy) czytelny podpis osoby, na którą telefon jest zarejestrowany (w przypadku firmy podpis osoby upoważnionej: właściciel, współwłaściciel, pełnomocnik) numer kontaktowy Pod podany numer kontaktowy doradca Orange Biura Obsługi Klienta zadzwoni do Ciebie i po zweryfikowaniu danych poda kod PUK. Udostępnienie kodu PUK jest bezpłatne.

jeśli jesteś niezarejestrowany

Krok 1
Aby odzyskać kod PUK, udaj się do Salonu Orange w celu rejestracji danych. Listę Salonów Orange, w których możesz się zarejestrować znajdziesz tutaj.
Do salonu zabierz ze sobą:
dowód osobisty oraz telefon wraz z kartą SIM, dla której chcesz uzyskać kod PUK.
Krok 2
Pracownik salonu sprawdzi numer Twojego telefonu i zarejestruje go w systemie. Po weryfikacji danych poda kod PUK dla Twojego numeru.

Zablokowanie SIM kodem PUK

Jeśli dziesięciokrotnie wprowadzisz błędny kod PUK, na wyświetlaczu Twojego telefonu pojawi się informacja o zablokowaniu karty. W takiej sytuacji konieczna jest wymiana karty SIM w salonie Orange.
Listę Salonów Orange, w których możesz dokonać wymiany SIM znajdziesz tutaj.
Dalszy sposób postępowania zależeć będzie od tego, czy zarejestrowałeś swoje dane.
jeśli jesteś zarejestrowany
Krok 1
Udaj się do Salonu Orange zabierając ze sobą dowód osobisty.

Krok 2
Po zweryfikowaniu Twoich danych pracownik Salonu Orange wymieni Twoją kartę SIM. Wymiana karty jest płatna (informację o opłacie znajdziesz w cenniku usług).

jeśli jesteś niezarejestrowany
Krok 1
Odszukaj kod PUK lub dowód zakupu Twojego zestawu startowego (paragon, faktura). Tylko na takiej podstawie pracownik salonu będzie mógł wymienić Twoją kartę SIM.

Krok 2
Jeżeli posiadasz PUK lub dowód zakupu zestawu, zabierz je ze sobą udając się do Salonu Orange.

Jeśli nie posiadasz dowodu zakupu i nie znasz kodu PUK nie będziesz mógł wymienić karty SIM.

Krok 3
W czasie wizyty w Salonie Orange, po zweryfikowaniu kodu lub dokumentów, pracownik salonu wymieni Twoją kartę SIM. "

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.